Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem szeretné ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeretné ha találkoznék a haverjával, de miért ha csak barátkozni szerettem volna vele?

Figyelt kérdés

A barátomnak van egy haverja aki rám írt facebookon és elkezdtünk beszélgetni,àltalános dolgokról pl munka, hobbi, szürke hétköznapok, videókat linkeltünk be egymàsnak, igazából semmi érdemlegesről nem beszéltünk. Nem is mindennap írogattunk egymásnak volt amikor csak két mondatot írtam neki és nem nyomkodtam tovább a telefonomat. Egyiknap a srác videóchaten hívott, a párom még nem volt otthon ezért beszéltem a barátom haverjával. Nem flörtölt velem, se semmi, csak úgy dumàltunk és megkérdezte,hogy van-e kedvem vele moziba menni, de nem csak mi mennénk hanem az ismerősei közül még páran, akiknek szívesen bemutat. Megkérdeztem tőle,hogy eljöhetne-e a barátom. Azt mondta igen. Ennyi volt.

A páromnak elmeséltem,hogy mi történt és hogy megkérdeztem,hogy jön moziba ő is? De valamiért leragad a barátja haverjànál, hogy én vele beszélgettem. Dühös volt rám és azt mondta nem fog eljönni, de én is inkább maradjak vele és csináljunk valamit együtt. Végülis arra jutottam,hogy a barátommal maradok inkàbb és otthon töltöttük a napunkat. Amikor hívott ez a sràc és érdeklődött,hogy hol vagyok/vagyunk? A párom nagyon mérges volt és elkérte a telómat,hogy beszéjen a haverjával. Oda adtam neki, a barátom csak annyit mondott neki,hogy szálljon le rólam és kinyomta. Utána belerúgott a dohànyzó asztalba és a szobánkba ment. Nagyon mérges volt és kérte,hogy hagyjam magára, nem akar most társaságot. :(


Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, kérdeztem,hogy mi nyomasztja, de nem igazán értem mi bántja. Annyit mondott,hogy bízik bennem, de most sikerült csalódást okoznom neki és a háta mögött szervezkedtem. Arra kért,hogy hagyjam békén a haverjàt, ne reagáljak semmit,ha keresne engem és verjem ki a fejemből,hogy barátkozzak vele. Mondtam neki,hogy rosszra gondol,nem akartam megcsalni!! Elhitte nekem, legalábbis rögtön magához ölelt és azt mondta,hogy tudja, nem is bennem nem bízik. Ennyi. Nem értem,hogy mi a baja akkor? Ha csak barátkozni akartam a fiúval? Nem beszélek azóta a sráccal, a párom viszont sokszor még feszült és ja úgy volt,hogy együtt megyünk el bulizni ahol ott lesznek a barátai, de inkább nem mentünk, hanem más programot találtunk ki. Aminek amúgy utólag örülök is,mert mindketten jól éreztük magunkat és minden rendben volt (látszólag) csak nagyon frusztrált vagyok és nem értem mi a baja? Nem szokott így viselkedni.

4 éve vagyunk együtt.


L


2017. ápr. 24. 07:03
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Egyszer amúgy próbálkoztam beszélgetést kezdeményezni egy lánynál, csak barátkozni akartam, beszélt is velem amíg várakoztunk a recepción. Aztán jött a barátnője, elköszönt és amikor hátrafordultak és rám néztek elkezdtek sugdolózni egymás fülébe és nevettek rajtam. Szerintem hülyének néztek, de nem tudom miért. Általánosban és középsuliban is különc gyerek voltam. Amikor megtudták,hogy biszex vagyok (véletlen ráadásul )mindenki távolságot tartott tőlem - főleg a lányok, a gimiben egyszer megvertek csak azért,mert biszex vagyok. A szünetben odajöttek hozzám páran és neki löktek a falnak, megrángattak, az egyik lány nagyon durván beszélt velem.
2017. ápr. 24. 12:24
 22/22 anonim ***** válasza:
54%

Most erre mit mondjak? Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, de az áltsuli meg a gimi az nem egy válogatott társaság, ott az embereket pusztán életkor alapján teszik egy közösségbe, és a társadalom nagy része prolikból áll, nem lehet vele mit kezdeni. De már nem vagy sulis, nem kell a életkor alapján a társadalom szemetével barátkoznod. Engem is bántottak lányok, testileg és lelkileg is, de emiatt nem utáltam meg az összeset...


Tiszteletre méltó, hogy neked ilyen fontos a hűség, ez egy nagy érték, de mások nem olyanok mint te. Most egy elég extrém dolgot mondok, csak a példa kedvéért: félévente elpanaszolod a barátodnak, hogy az a barátja, amelyikkel mostanában kicsit többet beszélgettetek rád nyomult, pedig tudja mi a szitu és te nem is biztattad őt. Erre a barátod jól összebalhézik a haverjával és megszakítják a kapcsolatot. Ez megtörténik ötször, és a végén neki sem marad barátja.


Nem azt mondom, hogy juuuj soha ne állj szóba férfival, csak ez a barátság dolog sokszor hamiskás. Ennél nem az erőszak a lényeg, hanem hogy egyes emberek meddig tudnak elmenni barátság címszó alatt: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

A barátod ismeri a férfiakat, gondolom ő is udvarolt már lánynak úgy, hogy "csak barátok".

2017. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!