Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg vagyok, de a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, de a párom nem figyel rám eléggé. Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

Egy olyan betegséget diagnosztizáltak nálam, ami kezelés nélkül pár éven belül halálos kimenetelű lenne.(így is lehet műtét előtt állok)

Párom viszont egyáltalán nem foglalkozik ezzel. Eléggé megviselt most lelkileg, de nem akar velem több időt tölteni mint eddig. Ha együtt alszunk is rémálmaim vannak mostanában de legalább a közelsége megnyugtat. A kapcsolatunk miatt is csak idegeskedem, hónap végén itthagy hetekre üzleti út miatt.(lemondhatná, bár értem, hogy kell a pluszpénz)

Hogy mondjam el neki ezt, hogy szeretném, hogy jobban megbecsüljön sértődés nélkül? Pl. ma sem kaptam tőle semmit.



2017. máj. 2. 00:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Miert, ha kapsz tole valamit, meggyogyulsz? Ne haragudj, de eleg buta a felfogasod. Attol ha o is otthon marad, te nem fogsz hamarabb tullenni a muteten, es nem is fogsz elobb meggyogyulni. Arrol nem is beszelve hogy penztol esik el, ami szinten teged is erinthet.

Ha nagyon zavar, akkor emlitsd meg neki, de ne ilyen duhongve.

2017. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hisztihiszti hiszti
2017. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!