Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a nagy kínos titkolózás a barátnőm és a két haverom között? 21/F

Figyelt kérdés

Fél éve megismertem egy lányt, de hónapokon kersztül csak kerülgettük egymást, már azt hittem sosem lesz semmi a dologból. Aztán márciusban végre előre mertem lépni és kiderült, hogy én is tetszek neki de ő sem lépett. Aztán randizgattunk és hát beleszerettem. Úgy két hete lett hivatalos a dolog, hogy mi együtt vagyunk és a hétvégén elvittem bemutatni pár haveromnak mert az egyikőjüknek is új barátnője van és még őt sem ismerték. Úgyhogy találkoztunk ittunk tök jól éreztük magunkat, ez amúgy egy elég nagy beülős helyen volt.

És aztán csatlakozott három srác is, az egyiküket nem ismertem de a másik kettő viszont távolabbi ismerős de azért jóban vagyunk bár nem annyira nagyon szoros a viszony. És itt történt ami miatt kiírtam a kérdést és nagyon zavar. Amikor meglátták egymást barátnőmmel tök zavarba jöttek mindhárman meg zavartan vigyorogni meg "őőő"-zni kezdtek. Én meg mondom mi van? Ismeritek egymást? És mondták hogy őőő hát igen, nyáron találkoztunk blablabla. És kiderült, hogy amikor egy fesztiválon voltak akkor találkoztak, tudom, hogy barátnőm is volt mert láttam a képei között meg hát tudtam hogy ez a két srác is volt a haverjaikkal de eszembe sem jutott volna, hogy ők pont találkoztak.

Az egészben az a legrosszabb, hogy barátnőm tök elvörösödött meg mondom mindannyian csak zavartan vigyorogtak meg összevissza beszéltek nem is lehetett normálisan beszélgetni. Meg ők tök hamar le is léptek, mondták, hogy mennünk kell sziasztok közbe meg csak egy másik asztalhoz ültek át egy másik helyiségbe. Még utána is fura volt barátnőm. Kérdeztem hogy mi volt ez az egész és mondta hogy csak xy fesztiválon találkoztak és a két srác összejött az egyik barátnőjével vagy mi. Vagy csak az egyik, de két barátnőjével nem is tudom már mit mondott.

Azóta is kérdeztem de nem válaszolt normálisan meg kb ugyan ezt mondta, meg hogy miért érdekel ez ennyire?

Én folyton ezen gondolkodom, hogy mégis mi volt ez? Ugye barátnőm nem kavart velük vagy csinált valami hülyeséget? Nekem már az sem tetszik hogy fesztiválozni volt. Ez nagyon durva lenne. És olyan kínos volt így is, nemtudom mi történt de inkább ne is érdekeljen vagy mi? Ráadásul ezek a srácok nagy csajozók de amúgy nagyon gyökerek is és én szerintem szakítanék ha valamelyikük is lefeküdt volna vele... A gondolattól is rosszul vagyok, hogy esetleg ilyet csinált, ráadásul mindenki rajtam röhögne.


2017. máj. 4. 22:40
1 2 3 4
 31/36 Költőnő? ***** válasza:
73%

Nem mki egy emberként rib....cozta le, csak volt ilyen hsz is. Régen, amikor még elvártam emberektől dolgokat, volt, hogy csalódtam. Ma már, ha vki vmi számomra helytelen dolgot tesz, elmondom neki, hogy ez engem milyen módon és mértékben érint negatívan és vagy továbblépek vagy leépítem. Nincs felesleges matekolás, sértődés. Viszont ugyanezt várom másoktól is. Két ember között a legrövidebb út az egyenes. Régen, amikor még folyton keretekben gondolkodtam, sokat haragudtam, agyaltam, bosszankodtam, szomorkodtam, szorongtam.

Nekem ez nem hiányzik. Boldog vagyok így és kicsit sem bánt. Leépítettem azokat az embereket az életemből, akik csak így képesek gondolkodni. Nekem ez nem hiányzik.

Ennek ellenére mégsem lettem egy anarchista füves hippi, ahogy azt sokan hinnék.

Csak hiszek az akaratban és a döntésekben.

2017. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Költőnő? ***** válasza:
Ez sem hiányzik *
2017. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
31%
Látod? Egyenesség. A lánynál nem gyengén hiányzik ez, hiszen még mindig nem képes elmondani a srácnak, hogy mi volt ez az egész. Ez is elég nagy gond..
2017. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
75%

Jujj Kérdező, nagyon magas lóról beszélsz és szidod a lányt egy olyan dologért, ami az sem biztos, hogy úgy történt, ahogy.

Őszintén szólva az ilyen előitéletes emberektől kiméljen meg az élet. A végén még a lány pártját fogom, pedig neked akartam segiteni, hogy NYUGI!!! Nem történt az ég adta világon SEMMI!

2017. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
86%

Nem kéne betegesen viselkedni és elásni ezt a kapcsolatot ha nem is tudod mi történt.

Kérd meg a lányt h legyen őszinte, ne próbálj meg kierőszakolni belőle egy választ amit hallani szeretnél.

Aztán eldöntöd mi legyen. Tényleg lehet h csak valami furcsaság történt ott...vagy egyikükkel össze is gabalyodott...nem feltétlenül mind a 2-3mal.

2017. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem kéne olyan csaj, aki füvel fával lefekszik, vagy több csávóval. De attól falnak megyek, ha ugyanezt olyan srác várja el, aki bármilyen útszélivel összefeküdt vagy hagyta magát lecumizni a buliba. Szóval semmivel sem undorítóbbak undorítóbbak az ilyen csajok, mint pasik. Ha te semmi ilyesmit nem tettél akkor van csak jogod lenézni emiatt a barátnődet. Ha így van, akkor megértem, hogy nem kell neked ilyen csaj. És ez nem azt jelenti, hogy legyen szűz. Em tudom mit nem lehet ezen érteni. Persze ha őszintén elmondja és egyedi eset volt akkor menthető a kapcsolat. Persze mindenkinek joga van gangbangezni, de nekem meg jogom van ahhoz, hogy ilyen pasival/csajjal ne kezdjek. Ahhoz meg pláne, hogy őszinte legyek hozzám a párom
2017. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!