Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a nagy kínos titkolózás a barátnőm és a két haverom között? 21/F

Figyelt kérdés

Fél éve megismertem egy lányt, de hónapokon kersztül csak kerülgettük egymást, már azt hittem sosem lesz semmi a dologból. Aztán márciusban végre előre mertem lépni és kiderült, hogy én is tetszek neki de ő sem lépett. Aztán randizgattunk és hát beleszerettem. Úgy két hete lett hivatalos a dolog, hogy mi együtt vagyunk és a hétvégén elvittem bemutatni pár haveromnak mert az egyikőjüknek is új barátnője van és még őt sem ismerték. Úgyhogy találkoztunk ittunk tök jól éreztük magunkat, ez amúgy egy elég nagy beülős helyen volt.

És aztán csatlakozott három srác is, az egyiküket nem ismertem de a másik kettő viszont távolabbi ismerős de azért jóban vagyunk bár nem annyira nagyon szoros a viszony. És itt történt ami miatt kiírtam a kérdést és nagyon zavar. Amikor meglátták egymást barátnőmmel tök zavarba jöttek mindhárman meg zavartan vigyorogni meg "őőő"-zni kezdtek. Én meg mondom mi van? Ismeritek egymást? És mondták hogy őőő hát igen, nyáron találkoztunk blablabla. És kiderült, hogy amikor egy fesztiválon voltak akkor találkoztak, tudom, hogy barátnőm is volt mert láttam a képei között meg hát tudtam hogy ez a két srác is volt a haverjaikkal de eszembe sem jutott volna, hogy ők pont találkoztak.

Az egészben az a legrosszabb, hogy barátnőm tök elvörösödött meg mondom mindannyian csak zavartan vigyorogtak meg összevissza beszéltek nem is lehetett normálisan beszélgetni. Meg ők tök hamar le is léptek, mondták, hogy mennünk kell sziasztok közbe meg csak egy másik asztalhoz ültek át egy másik helyiségbe. Még utána is fura volt barátnőm. Kérdeztem hogy mi volt ez az egész és mondta hogy csak xy fesztiválon találkoztak és a két srác összejött az egyik barátnőjével vagy mi. Vagy csak az egyik, de két barátnőjével nem is tudom már mit mondott.

Azóta is kérdeztem de nem válaszolt normálisan meg kb ugyan ezt mondta, meg hogy miért érdekel ez ennyire?

Én folyton ezen gondolkodom, hogy mégis mi volt ez? Ugye barátnőm nem kavart velük vagy csinált valami hülyeséget? Nekem már az sem tetszik hogy fesztiválozni volt. Ez nagyon durva lenne. És olyan kínos volt így is, nemtudom mi történt de inkább ne is érdekeljen vagy mi? Ráadásul ezek a srácok nagy csajozók de amúgy nagyon gyökerek is és én szerintem szakítanék ha valamelyikük is lefeküdt volna vele... A gondolattól is rosszul vagyok, hogy esetleg ilyet csinált, ráadásul mindenki rajtam röhögne.


2017. máj. 4. 22:40
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Úgy sem fogják megérteni, hogy ez miért zavar engem. Mert ők is ilyen "szabadosak" persze hogy kapálóznak ha szóba kerül a téma. Valahogy a nőiesség, önbecsülés, méltóság fogalma tök ismeretlen egy csomó lánynak. De az hogy több csajjal dugott nem fogja zavarni őket mert fú de alfa hím. Szóval nincs jó példa, hogy megértsék.

Én elfogadom, hogy lefeküdt másokkal elvégre én is. Csak az nem mindegy, hogy mennyire adta fel a méltóságát és alázta meg magát vele. Ti nektek bejönne ha a pasitokról megtudnátok, hogy a lányok lábtörlőjén aludt meg ment utánuk minden fele, sírva könyörgött, hogy "fogadj be, legyél a barátnőm kérlek bármit megteszek" vagy fizette nekik mindenüket ők meg csak röhögtek rajta, vagy belement hogy más dugja a nőjét stb? Mert ezek totál ellentétesek a férfi méltósággal. Ahogy sztem az is nőivel hogy több emberrel huzatja magát egy fesztiválon. Persze a mai világba az én gondolkodásom számít betegnek, lassan már a cuckold lesz a normális meg, hogy megosztom a haverral az asszonyt. De ha ez a normális én inkább nem akarok az lenni.

2017. máj. 5. 11:51
 22/36 anonim ***** válasza:
81%

Oké, volt ilyen múltja, de vannak olyanok, akiknek ez nem fér bele. Hangsúlyozom, nem a múlttal van gond, meg azzal, hogy volt már pasival, hanem tényleg azzal, hogy tavaly idegenekkel hempergett, neki meg kéreti magát.

Amúgy kérdező, mielőtt dobnád, tényleg valahogy derítsd ki, mi történt. Az is lehet, hogy szó nincs gruppenről, hanem mondjuk valami ciki sztori történt (semmi szexuális), és azért pirult el a barátnőd...

2017. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Költőnő? ***** válasza:
64%
Nem, vannak dolgok, amik sztem se normálisak, de a múlt az múlt érted? Most velem van én még vele és pont telibeszarom, mit csinált 4-5 eve, de a kapcsolatunk elején se érdekelt, hogy mit csinált azelőtt fél évvel. Tiszta lap, bizalom, jövő. Ezt még az nem tudja megérteni, aki állandóan bizalmatlan és azon parázik h jajj mit gondolnak mások. Úristen, ki nem szarja le? Egymásnak kell jónak lennünk nem másnak. Ha őt választottam és vele akarok lenni akkor vele akarok lenni.
2017. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Költőnő? ***** válasza:
100%
Meg *
2017. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
41%
Költőnő. Itt nem csak a mások mit gondolásával van baj. Hanem az értékrenddel is. Ha egy lány belement abba, hogy egyszerre két faszi dugja, akkor egy biztos, a mi értékrendünk, és mentalitásunk olyan szinten áll távol egymástól, hogy hihetetlen. (Nem álszenteskedem. Soha nem volt még egy éjszakásom, se szexkapcsolatom) 23/F
2017. máj. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%
Az kimaradt, hogy ez nem önbizalom, vagy felnőttség kérdése, ha ez az én értékrendembe nem fér bele, akkor nem fér bele és kész, és igen, nem kezdenék ilyen lánnyal. Ettől nem tartom magam gyökérnek, sem nőgyűlölőnek, mert nem vagyok az, de ez egyszerűen nálam nem fér bele.
2017. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ettől szép az élet, nem vagyunk egyformák, kinek ez fér bele, kinek meg az. Hülyeség emiatt fröcsögni egymásra. Nem kötelező együtt lenni olyannal, akivel homlokegyenest más az értékrended.
2017. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Költőnő? ***** válasza:
72%

Értem, eltérő értékrend. De nem kell azt írni akkor a másikra, hogy rib... vagy h nem épeszű. Mert a másik oldal is dobálózhatna jelzőkkel.

Egyébként vicces, hogy azt se tudjátok, hogy mi történt VALÓJÁBAN, de már keresztre lett feszítve a lány.

Még vmi, és ezennel én be is fejeztem az érvelést.

Egy ember egyébként a jelenben UGYANAZ az ember, ha tudsz róla vmit, ha nem. Én pl ugyanaz az ember vagyok haverként, vagy idegenként, de maximum az interakció, a viszony más. Akkor is ugyanaz az ember vagyok, ha tudsz rólam valamit és ha nem. Azt te magad döntöd el, hogy tekintesz rám. És így tekintesz rám, ahogy akarsz.

2017. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
35%

27-es vagyok, a 14-es és a 22-es az én válaszom. Sehol se ri**coztam, és a 22-es válaszomban azt is leírtam, hogy talán nem is ezt történt, mielőtt cselekedne a kérdező, próbálja meg kideríteni.

Amúgy 26N

2017. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
61%

Neked még sose volt olyan, hogy ismertél valakit, megtudtál valamit róla, a múltjából, és csalódtál benne? Nem kötekedésként kérdezem, ne így értsd, csak kíváncsi vagyok.

Egyébként meg az, hogy kit, milyen jelzővel illetek egy bizonyos cselekedete alapján, azt had döntsem el én, és azt is, hogy nálam mi a ribi meg nem ribi kategória. Te is mondhatod rám, hogy maradi vagyok, vagy konzervatív, lehet, én ezt elfogadom, hiszen lehet tényleg az vagyok, de nem is tiltakozom ellene, ha ezt mondod rólam.

2017. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!