Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelt kérdés

Keresztülsétáltunk egy parkon az egyik este a barátnőmmel ahol az egyik padnál lévő fiatalokból álló ittas társaság amint elhaladtunk előttük kézen fogva, beszóltak nekünk. Először a barátnőmnek üvöltöttek oda, hogy jó a segge, aztán durvábbakat is mondtak, amiket inkább nem írok le. Ő nem reagált rá semmit de én se. Aztán megpróbált az egyikük leköpni minket és megkérdezte tőlem: na mi van csíra tetszik? Nem akartam konfliktust, úgy tettem mint aki nem figyel és továbbmentünk szerencsére nem követtek.

Hazaérve a barátnőm kiakadt, hogy lehettem ennyire betojva pár szerencsétlentől és miért hagytam szó nélkül, amikor őt alázták szóban. Hiába magyaráztam neki, hogy ha visszaszólok, akkor olaj a tűzre és megtámadnak engem és akár őt is, verekedni pedig nem tudok, de nem érdekelte. Nem is aludt nálam aznap este elment inkább.


2017. máj. 14. 21:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%

"Ittas társaság, ki tudja mi lett volna a vége."

Alacsony reakcióidővel bunyóznak, mert ittasak, kis gyakorlattal nem lett volna nehéz legyűrni őket. De nem biztos hogy megtámadtak volna inkább a szájuk nagy az ilyeneknek.

2017. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
11es mit magyarázol a reakció idorol amig az egyikkel bunyozik szegény srác addig a masik részeg ratyi odatantorog a háta mögé lassan a késsel aztan annyi volt a nagy hoskodes..
2017. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
Érthető a te oldalad is, de nézd azt is,hogy őt bántották,te meg hagytad ezt. Nyílván rosszul esik neki.Mondd el neki rendesen,hogy miért csináltad így, és mellette próbáld megérteni őt is. Mindig lehet a másikat hibáztatni,pedig mindkettőtök reakciója teljesen jogos.Ha ennyit nem tudtok megbeszélni, akkor meg nincs értelme együtt lennetek szerintem.
2017. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokan vannak, lehetsz akármekkora... :D

Amúgy amíg nem megy el tettlegességig, addig jobb otthagyni őket. Nekem abból volt nehezebb helyzetem, hogy előző barátnőm ilyenkor eléggé visszatudott szólni.. :D

Mégis csak 2szer jutottunk el odáig, hogy összeugrottunk volna, de mindig volt akik szétszedtek. Alapból kerülöm az erőszakot, sőt utálom is. De amúgy ezért jó valami küzdősportot űzni, vagy edzeni, mert ki tudja mikor mi lehet. Én anno thai boxoltam, mostmár csak futni járok, és akármennyire szégyen, ha egyedül vagyok, inkább futnék, mert nem éri meg az sem hogy leszúrjanak, meg az sem hogy véletlen úgy töröm el az orrát, hogy ottmarad...

2017. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

És amíg tettlegességig nem fajul, addig a beszólásokra sem figyelek, sőt ha értelmes a lány, akkor ő sem.

Buddha mondta, hogy ha kapsz egy levelet és nem bontod fel, akkor milyen hatással lesz rád?

2017. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
73%
Én nem akadtam volna ki ezen a barátnőd helyében. Kicsit meg is értem, hogy ilyen helyzetben nem tudtad mit reagálj, ezért inkább a biztonságosabb lapítást választottad. Velünk is történt hasonló dolog, konkrétan az, hogy épp mentünk haza a barátomékhoz, amikor megláttuk, hogy egy 5-6 fős, kissé ittas roma fiatalokból álló társaság be akar törni hozzájuk bort lopni :D (falun lakik) Ő szépen megkérte őket, hogy menjenek el, és majd másnap jöhetnek és vehetnek tőle bort. Nem emelte fel a hangját, nem keménykedett, de bevált. Bocsánatot kértek és elmentek, pedig a barátom aztán elég vékony, abszolút nem az a fajta akitől bárki is megijedne. Ez a reakció persze elég lutri, lehet hogy a te esetedben inkább neked mentek volna...
2017. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
73%
A barátnőd idióta. Senki sem bántotta, a beszologatasba még nem halt bele senki. Ha elkezdesz emberkedni a türhőkkel, akkor viszont könnyen lehet, hogy ennél súlyosabb inzultus is érte volna veled együtt. Nem arról van szó, hogy végig nézted ahogy tapogatjak vagy elfutottal amikor körbe vették öten. Szerintem is a lehető legjobb amit tehettel az ez volt, hogy leszartad őket. Ha a királylánynak ez nem tetszik, keressen valami hasonló agresszív tahót mint a beszologato urak, és akkor minden hétvégén garantált úri sport a tomegverekedes.
2017. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
64%
Ó, én az ilyeneknek vissza se szólok, csak nekem olyan tekintetem van, hogy a legállatabbakban is megfagy a sz@r. Kimondottan rühellném, ha a párom elkezdene emberkedni az ilyen kis fäs.zjancsiknak. Nem kell ilyen helyzetben szájhősködni, csak olaj a tűzre. Főleg ha nem te vagy a világ leghatározottabb kiállású férfija.
2017. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem jogos. Ha fizikai bántalmazásról nincs szó, akkor ilyen esetben a legokosabb amit tehet valaki ha figyelmen kívül hagyja a beszólásokat. Ez egyáltalán nem gyávaság. Lehet valaki akármilyen f.s.zacsávó, semmi értelme konfliktusba kerülni ilyen idiótákkal, főleg ha többen vannak. Értelmes ember ezt belátja. Ha a csajodnak ennyi esze van csak akkor szerintem nem kár érte.
2017. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
20%

"Nem akartam konfliktust"


Férfiasabb lenne, ha bevallanád, hogy megijedtél. Ez a normális emberi reakció.

2017. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!