Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátnőm kiakadása?

Figyelt kérdés

Keresztülsétáltunk egy parkon az egyik este a barátnőmmel ahol az egyik padnál lévő fiatalokból álló ittas társaság amint elhaladtunk előttük kézen fogva, beszóltak nekünk. Először a barátnőmnek üvöltöttek oda, hogy jó a segge, aztán durvábbakat is mondtak, amiket inkább nem írok le. Ő nem reagált rá semmit de én se. Aztán megpróbált az egyikük leköpni minket és megkérdezte tőlem: na mi van csíra tetszik? Nem akartam konfliktust, úgy tettem mint aki nem figyel és továbbmentünk szerencsére nem követtek.

Hazaérve a barátnőm kiakadt, hogy lehettem ennyire betojva pár szerencsétlentől és miért hagytam szó nélkül, amikor őt alázták szóban. Hiába magyaráztam neki, hogy ha visszaszólok, akkor olaj a tűzre és megtámadnak engem és akár őt is, verekedni pedig nem tudok, de nem érdekelte. Nem is aludt nálam aznap este elment inkább.


2017. máj. 14. 21:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
78%

Ha elkezdtél volna emberkedni, akkor most jó eséllyel összeverve és/vagy késsel a hátatokban feküdnétek a kórházban mindketten, te is, meg a csajod is, plusz minden értéketeket elszedték volna.

És hiába pofázik itt a sok fotelszamuráj, hogy így meg úgy leverték volna őket.

Nem verték volna le.

Ilyen szituban legfeljebb csak egy magas fokon képzett, profi küzdősportolónak van esélye, de még ő is bármikor bekaphat egy sunyin, oldalról indított álcsúcson vágást, amíg egy másik gyerek köti le a figyelmét, és akkor kiterül, mint a nagy alföld.

Azzal meg ne foglalkozz, hogy az itt írogató kis taknyok eljártak fél évig heti 2x boxedzésre, és olyan keménynek hiszik magukat, mint az Aldis kenyér. Nem azok, csak a pofájuk nagy nekik is.

Arról nem is beszélve, hogy az ilyen suttyó cigó hülyegyerekek szinte mind késsel szaladgálnak, és ilyen piás, vagy drogos állapotban nem nagyon mérlegelik a következményeket, simán előrántják, és a vesédbe helyezik a bökőt.


Ez volt a legokosabb, amit tehettél, hogy gyorsan eltüntetek onnan.

2017. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt jogos. Értelmes ember a fizikai erőszakot a legeslegutolsó helyzetben alkalmazza, amikor már tényleg nincs más...vagy a barátnőd a bronxi gettóban szocializálódott?
2017. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
77%

21-es válaszát mutasd meg a barátnődnek, mert ez az igazság!!

Gyakorlatilag így mentetted meg, hogy eltűntetek. Mert most mit gondolt, hogy egyedül 5-6 embert lenyomsz? Úgy, hogy életedben nem verekedtél, miközben ők vélhetően rutinosak etéren. Szép dolog, amikor a filmekben a hős elbánik ennyi emberrel, de 5-6 ember ellen a legnagyobb izomagynak sincs esélye, talán egy képzett küzdősportolónak valami halvány, de neki sem sok, mert ha az egyik fog egy acélkukát, és azzal kezdi el ütni a fejét, akkor vége.

Kicsit gondolkozzon már a barátnőd...az élet nem egy Jackie Chan film, ahol még az is meg van koreografálva, hogy mikor pislogjanak...

2017. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
81%

logikus volt amit csináltál a szituban.

inkább ott volt baki,ami utána volt a lakásban,ott veszítettél,mert valószínűleg magyarázkodtál a döntésed miatt,ami még további gyengeség,ami még jobban feldühítette a csajt.

a helyett,hogy logikusan összefoglaltad volna a lehetséges végkimeneteleket.

1.ha pipogya vagy és leállsz velük akkor szétütnek.

2.mind a kettőtöket szétütik.

-te pedig itt vagy épségben és sértetlenül.nem?-

-hádeháde...-

-válaszolj!itt vagy és nem vagy szétütve.nem?

-de...végülis igen.-

ennyi és ismét tiéd a kontroll és nem lépett volna le a buksza.

tehát ezek fényében logikus hogy lelépett a csaj.

2017. máj. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

A lehető legjobban döntöttél.

Többen voltak, viszonylag elhagyott területen, értelmes férfi ilyenkor felméri a helyzetet, és 2 dolgot megvizsgál:

- fenyegetve vagytok-e, fennáll-e a veszélye, hogy fizikai támadás ér titeket

- hogyan lehet a helyzetből a lehető leggyorsabban, biztonságosan kikeveredni

Önvédelmi szempontból tényleg jó döntést hoztál, jól mérted fel a helyzetet. Ebben a helyzetben ugyanis, ha leállsz emberkedni, fölösleges én indokolatlan veszélynek teszed ki a barátnődet. Nem lehet tudni, hogy a "fiatalok" hogyan reagálnak, meddig mennek el, mivel vannak felfegyverkezve. Soha nem szabad semmilyen felesleges kockázatot vállalni - az nem önvédelem, ha keresed a bajt. Amíg a testi épségetek nincs veszélyben, addig ésszel kell kezelni a helyzetet, nem tesztoszteronnal.

2017. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
79%

Hasonló nálunk is volt, de én el sem vártam volna a páromtól, hogy nekik menjen, mert akkor aztán jól nézünk ki.

Közelebb simultam hozzá, ő erősebben fogta a kezemet és elsétáltunk, mint aki se nem hall se nem lát.


Ha elkezd pattogni, akkor minimum megverik (lehetsz akármilyen képzett, 4-5 akár késsel felszerelt illetővel szemben esélyed sincs), engem meg megerőszakolnak. Hát, kösz, nem, akkor tűnjünk gyávának, leszarom, de a felesleges hősködés meg tragédiával végződhet.


28n

2017. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyávaság ilyen helyzetben lelépni.

A férjem 12 éves kora űz küzdősportot, oktathat is. Láttam már edzésen, övvizsgán, tisztában vagyok vele, hogy milyen fizikai erővel rendelkezik. A legtöbb ember akkor összesne, ha csak mellérúg.

Velünk is volt olyan, hogy együtt mentünk este és belénk kötött egy részeg társaság. Tudod mit tett? Kézen fogott, és elhúztunk a búsba.

Lehet, hogy ő lecsap három-négy ilyen alkeszt, sőt egész biztos. De mi van akkor, ha az egyik engem üt meg? Osztódni ő se képes. Úgyhogy ilyen szituációban az a legjobb, ha senki se verekszik. Az biztos, hogy nem fél megütni valakit, és megvéd, ha bárki rám támad. De ebben az is benne van, hogy engem nem sodor bele ilyen veszélyes szituációba, hogy egy részeg társaság verekszik mellettem, és megüthetnek.


A barátnőd örüljön, hogy nem szóltál vissza. Valószínűleg csak erre vártak. Ha ittak is, és nincs önkontrolljuk, akkor bármi lehet a végkimenet. Pl. hogy téged ketten ütnek, őt meg ketten dugják.

Nem azzal véded meg, ha verekedésbe kevetedtek, hanem pont az ellenkezőjével. Vagy gondolja, hogy neki nem osztottak volna ki pár pofont, csak mert nő?

2017. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Plusz tegyük hozzá azt is, hogy még a legtöbb küzdősportoló is csak az egy-egy elleni küzdelmet gyakorolja és fejleszti magas fokra, nem azt, hogy nekimegy 4-5-6 ember.

Teljesen más szitu.

Egy ilyen helyzetben egy küzdősportoló is teljesen tapasztalatlan.

Engem vert már el ilyen 5 fős banda, semmi esélyem nem volt, pláne hogy nem is küzdősportolok, egyszerűen lehetetlen 5 felé megosztani a figyelmedet, észre se veszed, hogy valamelyik mögéd kerül, onnantól meg véged van..


Hacsak nem olyan részegek, hogy már a földön kúsznak négykézláb, akkor esélyed sincs.

2017. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom jogosnak. Nem kell lesüllyedni az ilyenek szintjére, hanem amint lehet, elmenni, és azt mutatni, hogy nem érdekelnek. Az más kérdés, hogyha már tapizták volna, akkor nem férfias dolog fület-farkat behúzva továbbmenni, de itt nem ez történt.
2017. máj. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez is nagyon igaz: "csak az egy-egy elleni küzdelmet gyakorolja". Sőt, az egy-egy elleni SZABÁLYOS küzdelmet gyakorolja!

Az utca viszont nem egy tatami, versenybírókkal körülvéve. Az ellenfélnek lehet fegyvere. Vagy ha nincs, improvizálhat: építkezésen otthagyott vasdorong, földön heverő vastag faág, egy kuka, egy leesett dísztárcsa, egy összetört üveg...a lista végtelen, egy ilyen helyzetben ez mind dönthet életről-halálról.

Ahogy a küzdősportos férjről is mondta nagyon őszintén a felesége: neki sem lenne esélye. A vasdorongba ha belerakja a kezét, neki is eltörik.

Barátnőd azóta jelentkezett?

2017. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!