Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha egy friss kapcsolatban a párod kijelentené, hogyha véletlenül terhes leszel akkor majd elmész abortuszra?

Figyelt kérdés
Úgy, olyan hangsúllyal mintha ez a világ egyik legtermészetesebb dolga lenne, hogy a nők abortuszra járnak. Olyan lehetőséget fel sem vet, hogy te mit gondolsz erről, meg akarnád e tartani, ő csak így eldönti. Pedig nem 20 éves már ő sem, anyagiakkal sincs baj, és állítólag szerelmes, de ezek után már ezt nem tudom elhinni. Ha ennyire nem állna mellettem egy ilyen helyzetben, ha ennyire nem velem képzelni el a jövőjét..
2017. máj. 19. 15:56
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
56%
Azt mondanàm hogy teljesen egyetértek vele. Egy friss kapcsolatban, nem tervezett gyereket nem tartanék meg. Tehàt én is így gondoltam, mondania sem kell . Szàmomra egyértelmű, hogy egy ilyen élethelyzet nem alkalmas gyerekvàllalàsra. Soha nem tartanék meg olyan gyereket akit az apja nem akar. A gyerekvàllalàst mindkét félnek akarnia kell. Nem élnék vissza azzal , hogy az én testem, az én döntésem hogy aztàn gyerektartàst követeljek. Ez gusztustalan húzàs lenne. Bàr tudom, sokan élnek vele. Jöhet a lepontozàs.
2017. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
54%

Itt nem is az abortuszról van szó.

Nekem ebből az jön le, hogy a férfi egy önző patkány, aki elvárja, hogy kiszolgáld, belédélvezhessen, de egyéb iránt le szar. Ez nem társ ez nem párkapcsolat. Az ilyennek Te egy lyuk vagy akibe ürít. Kényelmes és jó amíg lehet, ha felcsinál akkor viszont egyedül hagy a szarban. De ne aggódj mert egy bukaficamnál is ugyan így bajban hagyna az ilyen.


Azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot és kitakarítanám az életemből ezt a tahó patkányt.

2018. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
37%
Az illető férfi csak jobban járna ezzel, utolsó... elvégre találhatna egy normális nőt magának....
2018. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!