Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom tul sokat van egyutt mas fiukkal?

Figyelt kérdés

Csak par honapja vagyunk egyutt es nem tudom, hogy kezeljem azt, hogy a baratnom hetente tobbszor is talalkozik fiukkal (ismerosok/baratok/kollegak) es altalaban kettesben. Beszeltunk is errol, o ilyen, fontosak neki az ismerosok/baratok, fontos, hogy talalkozzon veluk, neha felmennek a lakasara is. Nem vagyok feltekeny es bizok benne viszont megtortenik, hogy mas fiunal alszik, meg az is, hogy nem tudom elerni egesz este es fogalmam sincs, hogy mit csinal. Ez egy picit aggaszt. Ha megkernem, hogy ne aludjon tobbet egy fiunal sem, vagy, hogy szeretnem tudni mindig mikor felmegy a lakasara valaki stb. akkor ez valoszinu szakitashoz vezetne. Nem szeretnek semmilyen fele hatart/korlatot szabni az o eletebe, teljes teret akarok neki adni. Elso kapcsolatom. Hogy kezeljem?

Tulreagalom? Az ido majd eldonti? Beszeljem meg vele es inkabb szakitas, mert hosszutavon ugysem ugysem mukodne? Barmilyen tanacsot szivesen meghallgatok. Koszonom szepen :) 24F


2017. máj. 20. 23:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is pár hónapja vagyok együtt a párommal, de nekem nulla ingerem van más, tőle különböző férfiaknál aludni hetente többször is. Ez pont az az idő, mikor sülve-főve együtt akarunk lenni, és mikor hazaindulok takarítani, még az is nehezen megy.. Nem jártok ti együtt, csak néha összefuttok..
2017. máj. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11: Nekem se volt, ez nem úgy megy, hogy Attila azt mondja Anikónak, gyere el hozzám, főzünk egy jó vacsorát, utána szeretkezünk és együtt alszunk, erre Anikó azt mondja: hát, én inkább elmegyek focimeccsre a Lacival és nála alszom.

Hanem fordítva. Anikó hívja együtt töltött estére és éjszakára Attilát, de ő azt mondja, inkább a haverjaival megy inni és csocsózni és Anikó inkább ne menjen vele. Akkor Anikó inkább elmegy Lacival focimeccsre, vagy Gáborral uszodába, mert ő is a barátaival van akkor, ha a szerelmével nem lehet.

Ezért írtam, azt tudja tenni a Kérdező, hogy alternatívát kínál estére, közös programra hívja.

2017. máj. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szeretem ezt az oldalt, mert sokan valaszolnak es mindenki mas szemszogbol latja a dolgokat. Ezuttal viszont nagyon egyhangu a dolog. Kivancsi voltam, mert elso kapcsolatom es gondoltam velem van a gond. Igen...hetente tobbszor talalkozik fiukkal es kb. hetente egyszer masnal alszik vagy nem erem el. A talalkakkal semmi gondom nincsen, de mikor elmegy egy baratjahoz haza este es tobbet nem valaszol, akkor kicsit kezdek aggodni.

Koszonom az eddigi hozzaszolasokat es szivesen meghallgatok tovabbi velemenyeket.

2017. máj. 21. 08:13
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ne vicceljünk már... tuti hogy meg dugják, rossz duma ez hogy jajj csak barát...persze.

Egyébként nem vagy féltékeny. Normális hogy zavar, keress értelmesebb lányt, akinek nincs szüksége más férfiak rajongására meg farkára ahhoz hogy boldog legyen

2017. máj. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
16%
Mindenki azzal találkozik,akivel akar. Nem értem ,ezek a mai kisfiúk mit képzelnek magukról... Nekem aztán egyikse mondja meg, mit tegyek s mit ne. Gyökerek 😂😂 22/L
2017. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ezt mondd el a kapcsolat elején, sőt még az előtt, mielőtt kapcsolatról lehetne beszélni. Ha van, aki elfogadja, akkor rendben. Biztos van ilyen is.
2017. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#12

Hát akkor, kedves Anikó, te is csak szórakozásra voltál használva. Annak nincs értelme, Az nem párkapcsolat, csak összejárás.

2017. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Elárulom,hogy én is voltam buliba, ahol 3 fiúval, és 2 csajjal buliztam.. A srácok fent aludtak ,mi lányok meg a kanapén.. És igen nem voltam szingli,a barátom éppen koncerten volt,amihez nekem nem volt kedvem , ezért házibuliba mentem. És láss csodát, nem csaltam meg. Azt a pasik szeretik előszeretettel csinálni..
2017. máj. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!