Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet harmonikus, hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet harmonikus, hosszútávú kapcsolat egy domináns nő és egy alárendelt férfi között?

Figyelt kérdés

Részben társkeresési problémát is érint, bár talán mégis alapvetően párkapcsolati problémáról van szó, azért tettem mégis ebbe a kategóriába a kérdést. Egyrészt az a gond, hogy a BDSM-oldalak leginkább szexpartnerkeresőként, illetve fizetős szolgáltatások hirdetéseiként funkcionál, és az igazi párkeresés pedig háttérbe szorul. A normál társkeresős oldalak meg nem terjednek ki erre az oldalára a kapcsolatoknak. Ennek oka lehet az, hogy ott nem nagyon meri az ember ezt az oldalát felvállalni, legalábbis én, magamból kiindulva erre következtetek, mert attól félek, hogy így nehezebben találok párt magamnak.


Sajnos nem volt még párkapcsolatom, viszont a normál kapcsolat számomra egy kicsit unalmasnak hat, a BDSM meg kissé meredeknek. Másrészt, nem kalandokat, alkalmi szolgáltatást keresek, hanem tényleg egy tartós, minőségi kapcsolatot, ugyanakkor pedig tök reménytelennek látom ezt a helyzetet. Alapvetően azt szeretném, hogy a lány irányítson szexuális téren is, csakúgy, mint az élet egyéb oldalain. Ráadásul nálamnál több évvel fiatalabb lánnyal tudom ezt csak elképzelni, ami még inkább megnehezíti a helyzetemet. De a hierarchián túl nagyon fontos a kedvesség, a szerelem mindkettőnk oldaláról, de egyre inkább tűnik utópiának ez a képzet. :(


Van egyáltalán ráció abban, hogy ilyen kapcsolatra szert teszek, vagy jobb ha elfelejtem ezt az egészet? Nektek van valami tapasztalatotok ebben?


Köszönöm előre is a segítő válaszokat!


27/F



2017. máj. 21. 01:49
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Egyébként a felém mutatott szeretetnyelv leginkább a minőségi idő lenne. Tehát ha túlzónak is találod azt a fajta szolgálatot a házimunka ill. szexualitás terén, amit írtam, úgy vagyok vele, hogy a minőségi idővel tudná leginkább viszonozni a leányozó, amit adtam neki. Vagyis nem lenne egyoldalú a kapcsolat, csak amíg én inkább a nő kiszolgálásában találom az útját a szeretetem kifejezésében, addig én magam a minőségi időt, megbecsülést, dicséretet értékelem a legjobban. :)
2017. júl. 24. 07:48
 22/26 A kérdező kommentje:
*kifejezésének
2017. júl. 24. 07:49
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen sztem ne add fel .Az hogy minden területen iranyit sztem nem tragédia.:)
2017. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintebb kicsit idősebb nők között kellene keresgélned. A legtöbb fiatal lány még maga is bizonytalan, szeretne rátámaszkodni a nagy, erős férfira és egyszerűen nincs elég határozottsága az irányításhoz még a saját életében is. Sokan teljesen odavannak a bunkó "macho" pasikért és elolvadnak a Szürke ötven árnyalatától.
2017. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Szia!

Igaz, egy kicsi idő eltelt a kérdés óta, ha azóta megfelelő választ kaptál annak csak örülök.

[Eleinte alárendelt tipusnak gondoltam magam, ahogy a környezetem is. Viszont a 2.párkapcsolatom(történetesen úgy érzem a nagy ő-vel), elég döcögősen indult.Részben a sebek miatt, amiket a párom magában hordozott és részben a tapasztalatlanságom miatt. Mostanra inkább arra törekszem hogy egyenlő felek legyünk.]

Nagyon sokat olvastam a témában és annyit tudok talán mondani (^^"), hogy az alá fölé rendelt kapcsolatok, nem csak az alárendeltnek lehetnek megterhelőek, tehát hiába érzed úgy, hogy te kibírnád ezt a felállalást. A fölérendelt félnek az egy nagy nyomást, felelősség érzetet jelenthet, hogy valaki érte él vagy hihetetlenül sokat tesz meg érte. De, ha odafigyeltek egymásra, ő se használ ki téged, te is figyelembe veszed, hogy mennyi odaadást bír elviselni apárod, és megbeszélitek a problémáitokat. Akkor szerintem sok esélyetek van a "boldog/normális" párkapcsolatra. :)

És tessék egy ajádék cica ~(=^..^)

21L

2018. jún. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Ma 00:47, köszönöm a válaszod, jogos észrevétel. Azt semmiképp nem akarom, hogy megterhelő legyen számára, de úgy vélem, ezt észre is venném rajta. :)
2018. jún. 27. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!