Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet harmonikus, hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet harmonikus, hosszútávú kapcsolat egy domináns nő és egy alárendelt férfi között?

Figyelt kérdés

Részben társkeresési problémát is érint, bár talán mégis alapvetően párkapcsolati problémáról van szó, azért tettem mégis ebbe a kategóriába a kérdést. Egyrészt az a gond, hogy a BDSM-oldalak leginkább szexpartnerkeresőként, illetve fizetős szolgáltatások hirdetéseiként funkcionál, és az igazi párkeresés pedig háttérbe szorul. A normál társkeresős oldalak meg nem terjednek ki erre az oldalára a kapcsolatoknak. Ennek oka lehet az, hogy ott nem nagyon meri az ember ezt az oldalát felvállalni, legalábbis én, magamból kiindulva erre következtetek, mert attól félek, hogy így nehezebben találok párt magamnak.


Sajnos nem volt még párkapcsolatom, viszont a normál kapcsolat számomra egy kicsit unalmasnak hat, a BDSM meg kissé meredeknek. Másrészt, nem kalandokat, alkalmi szolgáltatást keresek, hanem tényleg egy tartós, minőségi kapcsolatot, ugyanakkor pedig tök reménytelennek látom ezt a helyzetet. Alapvetően azt szeretném, hogy a lány irányítson szexuális téren is, csakúgy, mint az élet egyéb oldalain. Ráadásul nálamnál több évvel fiatalabb lánnyal tudom ezt csak elképzelni, ami még inkább megnehezíti a helyzetemet. De a hierarchián túl nagyon fontos a kedvesség, a szerelem mindkettőnk oldaláról, de egyre inkább tűnik utópiának ez a képzet. :(


Van egyáltalán ráció abban, hogy ilyen kapcsolatra szert teszek, vagy jobb ha elfelejtem ezt az egészet? Nektek van valami tapasztalatotok ebben?


Köszönöm előre is a segítő válaszokat!


27/F



2017. máj. 21. 01:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van ilyen kapcsolat. Sőt még szerelem is van :)

Szeretek irányítani, ő meg szereti ha irányítom.

Nem férfiatlan és nem életképtelen. Egyszerűen kielégíti, hogy nincs döntése. Én döntök.

2017. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
53%
Bocsánat az ostobának ható (és talán effektíve ostoba) kérdésért, de mit értesz az alatt, hogy bármit megtennél a barátnődért? Nem ez a normális alaphangon mindkét fél részéről? :D Konkrét példákat mondj, ne csak általánosságokat.
2017. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Kitakarítanék, mosogatnék, bevásárolnék, ágyba vinném neki a reggelit, megmasszíroznám, stb. :D
2017. júl. 23. 20:59
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

Ez esetben lehet, hogy hozzám való lennél, ugyanis bár született domina nem vagyok, annál inkább iszonyatosan lusta, és mindenféle házi munkát szenvedésként élek meg.:D

Egyébként a masszázs és az ágyba vitt reggeli aranyos gesztusok, kétlem, hogy bármelyik nőnek kifogása lenne ellenük. A takarítás, bevásárlás és társai meg inkább olyanok, hogy alapvetően az az ideális, ha a felek egyenlően megosztják őket egymás között, a jelenlegi hozzáállásod semmivel se rosszabb, mintha mindent a nőre akarnál sózni, sőt.

2017. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Önmagában takarítani én sem szeretek, de az boldoggá tesz, hogy a nőért megtehetem. Számomra a szolgálatkészség az, amellyel leginkább ki tudom fejezni a szeretetnyelvemet, szeretem ezt minél jobban kifejezésre juttatni. :) Csak az a gond, hogy a legtöbben ezt papucsságnak ítélik meg, ami nem tagadom hogy az, :D de ők ezt rossz értelemben veszik.

Én szívesen lennék a lány rabszolgája, de csak akkor ha nem vagyok semleges számára, hanem amellett, hogy szívesen bánik az alattvalójaként, szeret is. :)


És majd elfelejtettem, a rabszolgaság a szexuális létre is kiterjedne, ergo erényövet rakna rám, amelyből csak akkor szabadítana ki, ha számára megfelelően viselkedtem, őt kielégítettem, stb-stb. :D

2017. júl. 23. 22:45
 16/26 anonim ***** válasza:

Valamelyest azt hiszem, megértelek, és továbbra is azt vallom, hogy nincs azzal semmi baj, ha ésszerűtlen határokig képes vagy elmenni a nődért, az igazán intenzív szeretet ezzel jár, sosem lennék együtt olyannal, aki nem bánik velem kincsként. A "gond" inkább ott kezdődik, hogy mindezt ösztönösen meg is akarnám téríteni a páromnak, sosem lennék képes visszaélni annak az embernek a jószándékával, aki a világon a legfontosabb számomra, nem csicskáztatnám, és végképp nem raknék erényövet rá, inkább gyengéd lennék vele az ágyban. Az egyenrangúság híve vagyok.

Valószínű, hogy ezzel nincs minden nő így, eléggé mások vagyunk mind. Én látok rá esélyt, hogy így is találni fogsz olyat, aki mellett önmagad lehetsz, kérdés, hogy mikor. Azt javasolnám, hogy ismerkedj minél több platformon és közöld már az elején, hogy mire lehet tőled számítani, aztán legfeljebb nem jön össze a dolog, de a nagy számok törvénye alapján így a legsanszosabb, hogy valaki mégis belemegy a játékba.

#12 és 14# voltam.

2017. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem nagyon merem ezt közölni platformokon, mert úgy gondolom, akkor semmi esélyem nem lenne. :S És sokkal inkább egy normál kapcsolat is megteszi, mint a semmilyen, szóval azért nem ragaszkodok minden áron ehhez a hóbortomhoz. :)
2017. júl. 23. 23:31
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kellene feladnod már azelőtt, hogy elkezdted volna. A megalkuvás még sosem vezetett boldogsághoz hosszútávon, főleg nem ebben a témában. Nem vagy még 50, nem kell pont holnap elköteleződnöd.

Elhiszem, hogy jelenleg úgy érzed, vannak testi, de főleg lelki szükségleteid, és azokat mindenáron csillapítani kell, de ha ezt olyan személlyel teszed, akivel csak beérni tudod jobb híján, akkor úgyis csupán ideig-óráig fogtok működni együtt.

2017. júl. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Mivel nem volt még kapcsolatom, még az is kiderülhet mondjuk pár hónap vagy év után, hogy mégsem bírom ezt a felállást annyira. De igazad van, nem akarom úgymond kevéssel beérni sem. :) Csak ott van bennem az is, hogy akár egy normál kapcsolatot is lehet ilyesmi felé terelni, és az sokkal kevésbé hat ijesztően, ha már eleve úgy hirdeti magát az ember. :)
2017. júl. 24. 02:51
 20/26 A kérdező kommentje:
Bocs, javítás: Az sokkal kevésbé hat ijesztően, MINTHA eleve úgy hirdetné az ember magát.
2017. júl. 24. 03:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!