Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem túl sok ez már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl sok ez már?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt a pasimmal. Ezidő alatt folyamatossá vált az a szituáció, hogy megbeszélünk valamit, és az utolsó pillanatban valaki ajánl neki egy másik programot, és Ő természetesen azt választja. MINDIG. De azért előtte ír, és hozzáteszi hogy utána majd átjön (ilyen éjjel 1-2 fele). Két hete volt egy olyan eset, hogy elvileg hozzám indult el, de közben csak úgy "megnézte" hogy a többiek már odaértek-e a kocsmába ahol megbeszéltek egy találkozót már két hete, és elméletileg én is tájékoztatva lettem róla, hogy lesz egy ilyen program. Nem lettem, és akkor is úgy intézte a dolgot hogy este 10-kor írt, akarok-e menni? Kérdeztem hogy mégis hova? "Tudod arra a szarra..."

Mindegy, a lényeg hogy ezt az akarok-e mennit úgy kérdezte, hogy már rég ott volt. Utólag mondta hogy amúgy hozzám indult de sajnos útközben beugrott és éjjel 1-ig ottmaradt...

Másnap szakítottam vele, emiatt is, meg amiatt is, hogy nyáron mennek a barátaival külföldre, és eddig legalább egy évig azt mondogatta hogy én is megyek vele. De most, ez után az eset után közölte hogy nem gondolta egyszer se komolyan, csak azért mondta hogy "ne legyen mérges miatta". Ez volt az utolsó csepp, kiraktam a fenébe.

Sajnos nem voltam elég erős, és két nap múlva visszasírta magát. Ennek ma van pont két hete, eddig nem volt semmi, ma viszont ismét jött a szokásos "találkozunk este-ja de 10-kor kitalálom hogy inkább mást csinálnék-majd megyek" műsor. Most háromnegyed 1 van, még mindig semmi hír róla. Úgyhogy szinte biztos vagyok benne, hogy ennek ismét az lesz a vége mint két hete, csak most nem fogadom vissza.

Csak annyi lenne a kérdés hogy túlreagálom-e?


2017. máj. 27. 00:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
36%
Mi együtt is laktunk,és hasonló volt.Ekkor meg akkor érkezem,ez lesz meg az lesz,aztán soha nem lett semmiből semmi,és éjjel ténfergett haza haverozás után.Lépéseim : mondtam hogy költözzön el.Én dirigálok most.Találkozni akar velem,vagy látni ? Oké.De ha nem érkezik meg az adott időben,nekem édes mindegy,utána meg én nem érek rá,kaputelefon félrerak,nem vagyok elérhető.Ez hatásos módszer volt.
2017. máj. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
81%
Ne gyengülj el Nyuszifül! Vágd ki!
2017. máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

Én a más programok miatt csak szerveztem volna magamnak/úgy csináltam volna, mintha máshol lennék, ne hozzám ugorjon be kocsmázás után(gondolom közelebb laksz, mint ő)


Viszont egy pofátlan genny alak, amiért képes volt azt mondani, hogy csak hitegetett a nyaralással. Ki is dobtad, visszasírta magát, nem változott. Szakíts és keress mást, aki nem csak aludni és gondolom szexelni jár hozzád, hanem hív a baráti társaságába vagy veled lettesben szervez programot.

2017. máj. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem reagálod túl, megbocsájtanod sem kellet volna neki. Sőt, mondok jobbat, egyáltalán nem kellett volna ebbe a hintába beleszállni, no de eső után köpönyeg, jobb későn, mint soha alapon beláttad ezt te is. Az szerintem tök alap, hogy a megbeszélt dolgokhoz tartja magát az ember. Nyilván közbejöhetnek helyzetek, nem szentírás egy találkozó, de akkor alap, hogy hívom a másikat is és az is egyértelmű, hogy ez nem rendszeres, hisz épkézláb párkapcsolatban az ember nem rakja parkolópályára a kedvesét minden adandó alkalommal, ha adódik valami egyéb program. Végül és nem utolssósorban az tök alap, hogy a hajnali dáridó után nem veri fel a másikat a legmélyebb álmából, ha annyira fontos a kocsma hajnali kettőig, akkor ballagjon haza utána és fortyogja ki magát a saját ágyában, ne engem verjen fel az éjszaka közepén. Ez nálam minddig is alap volt. Vagy találkozunk emberi időben, a megbeszéltek szerint, vagy ne is jöjjön egyáltalán, nem vagyok hotel, pihenje ki magát otthon, ha már egyszer a mulatsághoz én nem kellettem. Fel nem foghatom hogy van valakinek ahhoz pofája, hogy miután lerázott és mellőzött, illumináltan beállítson éjnek évadján horkolni és ki az a szerncsementes aki ezt hosszú távon tűri. Felőlem aztán mehet mindenki annyit haverozni, amennyit akar, nem vagyok én senkihez hozzánőve, de utána találja meg az utat hazáig és ne engem vegzáljon, mikor épp a másik oldalamra fordulnék. A te eseted kérdező meg már tényleg mindennek a teteje, szerintem örülj annak, így utólag, hogy több idődet erre a díszpintyre már nem kell vesztegetned, mindenképp jobban jársz, csak engedd el végre a fenébe.
2017. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd ott a francba,az ilyen nem fog megváltozni. Semmibe nézi azt,hogy te mit szeretnél. Szerintem én felis pofoztam volna a helyedben,aztán viszont látásra. Gyökereket nem esik nehezemre kidobni. Minek sírni miattuk? Majd jön jobb! 22/L
2017. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
7%
Mennyi szigoru nő van itt! :D
2017. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolsó, ez nem szigor részemről, én ki nem állhatom, ha felkeltenek, ahogy azt sem, hogy szagolhatom élesben a pokoli piabűzt, amit reggelig rámlehel. Ha én is iszom, nyilván együtt büdösödünk és nem zavar, gyomorból jön, egész éjszakás kocsmázás után a fogmosás nem segít :D Pont ez a lényeg, hogy egy korrket, normális párkapcsolatban mehet a másik külön mulatni, hiszen nincsenek összenőve, én nem is szeretek sokszor hívás ellenére sem menni, mindenkinek jár az én idő, az "én haverjaim a te haverjaid és viszont" dolgot meg eleve hülyeségnek tartom. Kell a közös program, de nem mindenáron. Itt viszont arról van szó, hogy a kérdezőt mindig félreállította a párja ha adódott más, de pofátlanul azért odaállított az éjszaka piásan, hazamenni már ne kelljen és mégse mondhatja senki, hogy nem ment végülis, kényelmes, nem mondom. Én nem vagyok szigorú, de vállalom, hogy tündérke sem, ha velem megbeszéli, hogy jön és mégsem, telefonon el nem érem, (mondjuk nem is idegelem magam az hótziher, bealudnék), aztán hajnalban arra riadok, hogy veri az ajtót piásan, felőlem verhetné, amig rá nem hívják a yardot, mert hozzám ugyan be nem jutna az tuti. Mondjuk nem is lenne ilyen sza.ralak pasim az biztos, nem is volt soha. Én nem vagyok tapadós, kell nekem épp elég saját idő és ezt a másiknak is megadom, de az alapvető megbízhatóságot és korrektséget elvárom. Ez nem szigor, pusztán tiszteljen már annyira mint embert, hogy nem rak hintába rendszeresen. Ha pedig én megyek el a barátaimmal kirúgni a hámból, érdekes módon nem jutna eszembe hajnalba beállítani a másikhoz, mert mégis minek? Ha együtt éltek, az más tészta, de akkor is ott kanapé, ha nagyon dirvára sikerült az este, könnyebb a kanpéról lavorbarókázni és jobb a békesség. Élni és élni hagyni. itt viszont konkrét kihasználásról beszélünk, illetve arról, hogy ingyenhotelnek nézi a barátnő pecóját, ahol dolga végeztével álomra szenderülhet, hát gondolom egyik sincs ínyére.
2017. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem kéne reagálnod az ő hívására most.. egyszerűen csak tűnj el az életéből.... Én legalábbis ezt tenném.

se hívásra, se írásra, semmire nem válaszolnék.

Ha véletlen összefutnék vele az utcán, és odamegy, akkor azt mondanám, hogy azt gondoltam, hogy szakítottunk, mert ez minden volt -részedről- csak nem párkapcsolat.

Egyébként meg azért csinálta ezt veled, mert megtehette. Te mindig vártad, hogy mikor hív, miko keres muszájból.

Innentől rajtad áll, hogy folytatod a koloncságot vagy megrázod magad és olyan embert találsz magad mellé, aki tényleg szeret, nem pedig csak nyűg vagy a nyakán.

2017. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló szituációm volt, és még megsértődött, hogy szakítottam vele. Jó döntés minél előbb megszabadulni ebből a "párkapcsolat"-ból, ahol tulajdonképpen egyedül vagy.
2017. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom, de nem értem. Ti most haverok vagytok? Vagy randiztok? Vagy ez miez? Mert az biztos hogy nem párkapcsolat.
2017. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!