Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem túl sok ez már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túl sok ez már?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyok együtt a pasimmal. Ezidő alatt folyamatossá vált az a szituáció, hogy megbeszélünk valamit, és az utolsó pillanatban valaki ajánl neki egy másik programot, és Ő természetesen azt választja. MINDIG. De azért előtte ír, és hozzáteszi hogy utána majd átjön (ilyen éjjel 1-2 fele). Két hete volt egy olyan eset, hogy elvileg hozzám indult el, de közben csak úgy "megnézte" hogy a többiek már odaértek-e a kocsmába ahol megbeszéltek egy találkozót már két hete, és elméletileg én is tájékoztatva lettem róla, hogy lesz egy ilyen program. Nem lettem, és akkor is úgy intézte a dolgot hogy este 10-kor írt, akarok-e menni? Kérdeztem hogy mégis hova? "Tudod arra a szarra..."

Mindegy, a lényeg hogy ezt az akarok-e mennit úgy kérdezte, hogy már rég ott volt. Utólag mondta hogy amúgy hozzám indult de sajnos útközben beugrott és éjjel 1-ig ottmaradt...

Másnap szakítottam vele, emiatt is, meg amiatt is, hogy nyáron mennek a barátaival külföldre, és eddig legalább egy évig azt mondogatta hogy én is megyek vele. De most, ez után az eset után közölte hogy nem gondolta egyszer se komolyan, csak azért mondta hogy "ne legyen mérges miatta". Ez volt az utolsó csepp, kiraktam a fenébe.

Sajnos nem voltam elég erős, és két nap múlva visszasírta magát. Ennek ma van pont két hete, eddig nem volt semmi, ma viszont ismét jött a szokásos "találkozunk este-ja de 10-kor kitalálom hogy inkább mást csinálnék-majd megyek" műsor. Most háromnegyed 1 van, még mindig semmi hír róla. Úgyhogy szinte biztos vagyok benne, hogy ennek ismét az lesz a vége mint két hete, csak most nem fogadom vissza.

Csak annyi lenne a kérdés hogy túlreagálom-e?


2017. máj. 27. 00:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
83%
Legyen már egy kis önbecsülésed babám! Tudod ki hagyná, hogy így szórakozzanak vele. Egyszer-egyszer persze bármi közbejöhet, de az nem a "közbejött valami" kategória, hogy meglát egy kocsmát a hozzád vezető úton.
2017. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy azért jött volna át utána, mert én közelebb lakom ezekhez a helyekhez (egyébként igen), hanem inkább azért, mert valamennyire rosszul érzi magát amiért ezt csinálta, és nem akarja hogy azt mondhassam "nem jöttél", mert így mégis jött... Ami nyilván nem megoldás, de mégis bejött neki majdnem két évig... Pedig sose volt olyan hogy "ne mehetett volna el" sehova, mindig az volt hogy ha valamit terveztek akkor mondta hogy ekkor meg ekkor lesz ez vagy az, es elment rá, semmi probléma nem volt. Ahogy nálam is, szó se volt a másik "lekötéséről". Sokszor hívott is magával, de valahogy a baràtaival nem szerette annyira ha közös programot csináltunk. Ezért volt a nyaralásos dolog is, azt mondta hogy ez egy "hagyomány" ahova nem fér bele valaki aki csak két éve ismeri őket... Ami szintén nem lett volna baj, ha már az elején elmondja és nem mondja egy évig magától hogy én is megyek majd. Inkább könnyebb volt még most májusban is azt mondani hogy "nem tudja, tudunk-e menni egyáltalán mert nem tudja mikor lesz az államvizsgája" mikor júniusban mennébek valamikor. Biztos vagyok benne hogy pontosan tudta, ahogy abban is hogy a jegye is megvolt... Én is tudom előre, mikor lesz az államvizsga, ez elég rossz kifogás. Szóval csak annyi, hogy nem kell lepontozni azokat akik szerint egy g*eci, mert tényleg az. Akik meg lepontozták ezeket a hozzászólásokat, valószínűleg hasonló kaliberű "férfiak" lehetnek akik azt hiszik, nekik mindent szabad mert az egész világ azért van hogy őket istenítse.
2017. máj. 28. 17:35
 23/28 anonim ***** válasza:
Na és akkor most végül is kidobtad ,vagy sem?
2017. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
1 után valamivel írt hogy akkor indul. Én erre írtam hogy ne, menjen haza. Azóta nem találkoztunk/nem beszéltünk, úgyhogy technikailag még nem, viszont most ő se keresett, szóval lehet hogy valamennyire sejti is a szándékaimat.
2017. máj. 28. 17:54
 25/28 anonim ***** válasza:
38%
Na persze... Úgyse dobod ki, mert a hozzád hasonló nők szeretnek szenvedni.
2017. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
és milyenek még a "hozzám hasonló nők" szerinted, kedves mindenttudó névtelen megmondóember?
2017. máj. 28. 20:46
 27/28 anonim ***** válasza:

Ez a mentegetés elég szánalmas volt, szerintem is gyáva vagy szakítani.


Ha valóban lelkiismeretfurdalása lenne, nem tenné meg újra és újra ugyanazt.


Könnyebb átmenni hozzád és esetleg szexelni, na meg van, aki ápolgatja.


Onnan is látszik, hogy nem döntöttél, hogy vársz valami kifogást. Ezek után hülye az, aki vár.


Jó nagy butaság ez a csak 2 éve ismeri őket dolog. Ha nem jársz össze velük, hogy kerülj közelebb hozzájuk? Ha lesz új csaj, pillanatok alatt befogadják majd. Szerintem nem kedvelnek téged a barátai, a pasid meg gyáva megmondani.

2017. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem értem, azért lennék gyáva szakítani mert nem facebookon írom meg neki? Ha meg azt csinálnám akkor az lenne a gáz, itt senkinek sem lehet jót tenni, mindig leszól mindenki mindenkit. :D Nem 13 vagyok hogy chaten szakítsak valakivel... Egyébként meg ma este találkozunk, már összepakoltam a maradék cuccát ami nálam van még. A továbbiakban nem válaszolok semmire itt, a kérdésemre a választ megkaptam, köszönöm azoknak akik normálisan tudtak hozzáállni.
2017. máj. 29. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!