Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Ti lépnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Ti lépnétek? Külső szemlélő másképp láthatja.

Figyelt kérdés
Adott egy 4 éves párkapcsolat. Minden rendben van,de a párom nem akar összeköltözni! Lenne hova,nincsenek anyagi gondok. Napi szintű találkozás van,heti pár alkalommal alszunk együtt,mert neki szüksége van a saját otthonára is,ahol egyedül lehet. Egyszerűen nem tudunk túljutni a problémán. Szeret az biztos,de egyszerűen nem akar,neki jó így,nekem nem. Kezd elfogyni a türelmem. Közben egy másik férfi teljesen odáig van értem,aki azt akarja amit én,együttélni,gyerek stb -persze lehet csak mondja. Merjek lépni? 31N , 34F
2017. máj. 29. 14:58
1 2
 11/18 Költőnő? ***** válasza:
31 evésen meddig akarsz várni egy 34 éves férfira?
2017. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 RoseTyler ***** válasza:
100%
Nem szánalmas ultimátumot adni, hiszen nem halogathatod örökké mások kedvéért azt, amit te szeretnél. De persze, pusztán a ráutaló vagy pont a "rá nem utaló" magatartása alapján is dönthetsz egymagad.
2017. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És mi köze a másik férfinak ehhez, meg honnan ismered?

Szerintem érzi a párod, hogy van valakid tartalékban, még ha nem is tudatosan.

Te sem érdemled meg hogy összeköltözzön veled.

2017. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy lehet egy külön szobája is akár vagy egy garázs;)

Ha ez sem hat, cseréld le...szerintem....állva nem lehet előrébb jutni.

2017. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem érezhet semmit,mert nincs felé semmi érzelmem. Valószínűleg őt azért hallgattam meg,mert sokszor teljesen befordulok ettől a bizonytalan helyzetből és úgy érzem ezt nem vagyok képes sokáig bírni.
2017. máj. 29. 21:18
 16/18 anonim ***** válasza:

Ja nincs érzelmed... Érdekes... A pároddal egy kérdésben emlegeted... Ja nem érzi, síkhülye biztos a párod...

Továbbra sem értem, hogy a másik pasinak mi köze a kérdéshez. Vagyis de, bocs. Külső helyen keresed a megoldást.

Most az csak az én személyes véleményem és tapasztalatom, hogy egy kapcsolatban nem igazán oldódnak meg egyik napról a másikra a dolgok. El kell érnetek azt, hogy stresszmentesen/indulatmentesen képesek legyetek ezt a problémát átrágni, és megoldani vagy szétválni.

De könyörgöm, áment a szakításodra ne itt a gyakorikérdéseken keress, azt olyan szánalmasnak tartom, ha emberek így hárítják tudatalatt a felelősséget és a döntéseiket.

2017. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy merj lépni.

Nem ugyanazok a céljaitok hosszútávon, így mégis miért maradnátok együtt?

Majd 40 évesen akarsz új párt keresni?

2017. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból. Egy harmincas párnak szerintem "illik" hamarabb is összeköltözni mint 4 év. Én és a barátnőm a huszas éveink elején költöztünk össze 3,5 év után, de mi még egyetemisták voltunk amikor összejöttünk, szóval anyagi gondok is hátráltattak bennünket az együttélésben.


Nálunk egyébként pont fordítva volt :D Én akartam az összeköltözést, barátnőm még várt volna vele de aztán sikerült meggyőzni :D Nem csak a férfinak lehet elköteleződési problémája ;)

2017. máj. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!