Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem neki, amit mond?

Figyelt kérdés
A pasim elfelejtett kijelentkezni az e-mail fiókjából, így észrevettem egy elég érdekes levelet. Egy másik lánynak írt benne arról, hogy kedvesnek, okosnak tart, de egyszerűen nem tud szeretni. Természetesen már beszéltünk vele erről. Azt mondta, azért írt ilyeneket, hogy ne érezze a lány magát egyedül, mert ő ugyanezzel küzd. Egyébként évek óta barátok. Ti elhinnétek neki?
2017. máj. 31. 15:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Ha felmerul benned egyaltalan a kerdes, akkor mar menthetetlen vagy.
2017. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Jézusom, el ne hidd!!! Undorító!! kibeszél téged és még kamuzik is, ráadásul ez a legundorítóbb dolog, hogy egy "lánybarátjának"...menekülj ettől a f...sztól
2017. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
93%
Vagd pofan es hagyd ott a fenebe. Nem szeret teged. Gyava, hazug ember a baratod.
2017. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Első: Miért? Nem látok bele a fejébe, és nem az a lelkizős típus. Az ilyen helyzeteket nem tudja kezelni, azt tudom. Neked ennyire egyértelmű?


Második: A lány előtte tényleg pont ugyanerről panaszkodott, ha nem így lett volna, el sem gondolkodom rajta.

2017. máj. 31. 15:55
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Neked mit mond? Tényleg így érez irántad? Mert ha igen, akkor nem kell feltétlenül rosszra gondolnod, bár az óvatosság nem árt.

Ha nem, akkor pedig hazudik. Ha annak a lánynak, akkor jó eséllyel neked is...

2017. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem érez így, csak nehezen tud megnyílni, mert az előző barátnője nagyon megbántotta. Igazából kinézem belőle, hogy tényleg hazudott neki, de mi a garancia arra, hogy nekem meg nem.
2017. máj. 31. 16:06
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, ha nekem a barátnőim panaszkodnak a szar kapcsolatukról, nem azt válaszolom vissza, hogy igen, nekem is ugyanilyen szar, ha nincs így. Inkább hallgatok a saját kapcsolatomról. Én nem tudnám elhinni.
2017. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Na neee, nem így szoktunk másokat felvidítani, hogy elkezdjük ekézni a párunkat. Konkrétan most ott tat a dolog, hogy próbál a bizalmába férkőzni és persze a lánynak is ez a problémája? Ezt szokták tükrözésnek hívni. Neked is az a problémám mint nekem - a közös gond összehoz minket. :))

Persze ettől függetlenül lehet az is, hogy igazat mondott a lánynak, vagyis, hogy becsül de nem szeret téged, csak neked nem vall színt.

Ez viszont nem szép tőle.

2017. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ó, hát persze, hogy hidd el! :-D
2017. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, mivel ilyet vigasztalásból sem hazudnék. Ilyen hazugság max. felszedésből tűnik logikusnak. De az meg megint gáz.
2017. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!