Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem neki, amit mond?

Figyelt kérdés
A pasim elfelejtett kijelentkezni az e-mail fiókjából, így észrevettem egy elég érdekes levelet. Egy másik lánynak írt benne arról, hogy kedvesnek, okosnak tart, de egyszerűen nem tud szeretni. Természetesen már beszéltünk vele erről. Azt mondta, azért írt ilyeneket, hogy ne érezze a lány magát egyedül, mert ő ugyanezzel küzd. Egyébként évek óta barátok. Ti elhinnétek neki?
2017. máj. 31. 15:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg buta vagy. Nagyon. Ezzel már két dologban is hazudott a barátod.

Ha a pasid olyan lenne, mint amit leírtál, hogy csak letudná annyival, hogy nem vagy vele egyedül, akkor miért is nem csak ennyit írt? :) Akkor miért nem csak azt írta, hogy nem vagy vele egyedül, sokan éreznek hasonlóan, sajnálom hogy ezt történt veled?

Na, de mint már írtam, ami ezután jön azt tökéletesen megérdemled. Aki ilyen, azzal jobban is teszik, hogy átverik. Addig se a normális nőket próbálják.

2017. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentegettem mindenki előtt a szärszemét szäralak páromat évekig, de a végén kiderült, hogy mindenki másnak volt igaza, hiába akartam a f**ágait is pozitívumként beállítani. De csináld te is nyugodtan ezt, majd rájössz.
2017. máj. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Most vagy te vagy tényleg rohadt naiv, vagy én értem félre ( és a többiek, miről is szólt konkrétan a beszélgetés..)


Tehát HA jól értelmezem, a csaj barátjával arról levelezett, hogy TÉGED kedvesnek és okosnak tart, de NEM TUD SZERETNI.

Majd ezt azzal magyarázod te is, hogy a csaj is ugyanerről panaszkodott.- Tehát hogy nem tud szeretni.


Most akkor mi ebben a megnyugtató számodra?

Vagy nem jól vettem le, mert így írtad a sztorit?


Csak mert ebben - ha az elején is erről volt szó-, milyen hazugság lenne? Meg ugyan miért hazudná ezt valaki, hogy nem szereti a párját?.. (Komolyan..)


Nyilvánvaló, hogy aki szereti a párját, az nem mondja azt egy barátjának, hogy jaj én nem tudok szeretni.

Kivéve, ha valóban úgy van.


De hogy megnyugtassalak, már akkor is rohadt bunkó dolog lenne, ha valóban csak hazudta volna a havernőjének.


Nem is értem, hogy neked egyáltalán miért lenne jobb egyik vagy másik verzió?? ( Amúgy is nyilvánvaló, hogy kinek kamuzott btw, csak szemellenzőt húztál.)

Amit írtál, abban nincs logika.


Itt most kár keresni a férfi motivációk rejtelmeit, meg hogy nem érted őket, megsúgom a férfiak sokkal egyszerűbben működnek, nem kell keresni mindenféle hablatyot.. Itt maximum neked hazudott.- Bár nő vagyok, de akkor is így gondolom és a tapasztalat is ezt támasztja alá. Lelkizésből senki sem kamuzik olyat, hogy amúgy nem szeretem a párom.

2017. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen megfejteni ez úgy lapát ahogy van. Akármilyen opciót nézünk, minden esetben te jössz ki rosszul:

1. Azt hazudta, hogy rossz a kapcsolatotok, ezzel megnyugtatva a szintén ugyan ezzel a problémával küzdő (és amúgy régen bepróbálkozó) nőt. Mennyire esik jól, hogy azt mondja rossz a kapcsolatotok és nem szeret téged mindezt egy harmadik személynek?

2. Neked hazudott, hogy nincs köztük semmit, ugyanakkor vállon veregetheted, mert legalább a nem szeretlek nem hazugság. Mennyire esik jól hogy madárnak néz és éppen a csajt fűzi?


Ahogy látod mindkét opcionál te vagy az a fél, aki rosszul jön ki. Nem tisztel eléggé, vagy azért mert a hátad mögött azt mondja rossz a kapcsolatotok (ha hazugság ha nem) vagy azért mert tényleg rossz a kapcsolatotok és éppen most fűzi az utódod.

2017. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Tud szeretni, csak nem szerelemből. Ez volt a levél lényege. A lány írt neki, hogy tanácstalan, mert nem szerelmes a pasijába, és nem tudja mit csináljon. Erre írta azt, hogy ő is így van vele. És akkor szerintetek dobjam ki azért, mert egyszer ilyet mondott valakinek? Amúgy semmi más okot nem adott rá, hogy ne bízzak benne. Minden nap együtt voltunk, szóval tudnék róla, ha megcsalt volna. Nehezen nyílik meg nekem, mert majdnem minden barátnője elbánt vele. Minden tekintetben teljesen rendben van, és még csak 3 hónapja járunk. Ha igaz is, igazából akkor is megérteném. Tarthattok hülyének, de szerintem az buta, aki rögtön ítélkezik. Ha valakit megcsalnak, bántanak, kihasználnak, akkor az bezárkózik, és bizalmatlan mások felé. A lányt pedig, ha annyira fűzni akarná, most is megtenné, és tudom, hogy nem teszi, mert hallottam mástól is, hogy leépítette, ami a lánynak nagyon rosszul esett. Akkor szerintetek miért döntött így, ha őt akarja, és nem engem? Minden éremnek két oldala van...
2017. jún. 1. 13:57
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

86%-os vagyok


Ohh, akkor pláne nem hazudott- ezt írtuk tulajdonképpen itt mind.. Valóban nem szerelmes beléd, és ennyi. ( háttérinfókat meg nem igen adtál korábban erről)


De akkor most mi a kérdésed tulajdonképpen?


TE dolgod, hogy elfogadod-e, hogy nem lángol irántad a párod, vagy sem. Az oké, ha megbízol benne, hogy nem csal meg.


A kérdésed az volt, hogy a párodnak elhidd-e,amit mond.

Nos a válasz, hogy igazat mondott a lánynak, hogy ő sem szerelmes beléd.


A kontextus amit meg megadtál meg annyiban fontos, hogy

valószínűleg nem a csaj befűzése miatt osztotta meg vele ezt a dolgot, hanem mert ő is ilyen cipőben van. Ennyi.


A többi meg rajtad áll.

2017. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert ő azt mondja, hogy szerelmes. Ezért nem értettem. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek.
2017. jún. 2. 11:55
 28/33 anonim ***** válasza:
Felesleges kerdest feltenned ha ennyi eszecskéd van. Az ilyen lanyokat szoktak orrba szajba csalni, meg lepattanni jobb partykhoz, utana visszamenni ha a masikat meguntak. Nem tunt fel hogy palira vesz? Anno en is ilyen naiv voltam, egy szemetladat vedtem mindig h biztos tulkapasok a reszemrol. Aha persze, uton utfelen nok voltak, es en voltam a szar. De ha neked ez kell csinald csak. Felelmetesen hülye vagy, menthetetlen, sajnalom.
2017. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy pár mondat beszélgetés után lehülyéztél. Mostantól nem leszek senkivel kedves, azután sem, hogy lebutáznak, lehülyéznek. Mikor sértegettelek titeket? Látszik az értelmi szintetek, parasztok.... Egyébként, ez nem 3 hetes történet, abban füllentettem. Kíváncsi voltam mások véleményére, ezért írtam ki, mert mélyen legbelül ezt nem tudtam teljesen lezárni. 3 éve történt, nem három hete. Megbocsájtottam neki 2 hónap után, és azóta együtt vagyunk. Együtt élünk, és minden időnket együtt töltjük, szóval megcsalásra biztos nincs ideje. Azért írom le nektek, mert nem mindig jó előre ítélkezni. Néha tényleg csak aktuálisan hülye az ember....
2017. jún. 17. 11:54
 30/33 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Ha már évekkel ezelőtt megoldódott a problémád, miért kértél segítséget most? Mire jó ez?
2017. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!