Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazott nők miéert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazott nők miéert vannak együtt a barátjukkal?

Figyelt kérdés
Most olyanokra gondolok akik még nem házasok. Általában dekoratív, népszerű nők/lányok mennek így tönkre, tehát ezzel sem lehet érvelni szerintem.

2017. jún. 1. 09:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
54%

#10: Ki mondta, hogy neked írtam a bántó hangnemet? Mellesleg az, hogy anyáddal üvöltött apád, pont az, amit írok.


Az, hogy téged vert, szomorú, de nem tartozik a kérdéshez, mivel itt a bántalmazott nőkről, nem a bántalmazott gyermekekről volt szó.


Mellesleg engem meg anyám vert rendszeresen, szóval jó lenne, ha csihadnál, mert lejáratod magad.

2017. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
20%

hozzon ilyen életet?xdddddd Én ebben fürödtem sok éven keresztül, úgy hogy mellette próbáltam kitörni belőle folyamatosan!(és gyerekként nem felnőttként)


#12-es igazán nem akartam személyeskedni, de úgy látom az intelligenciahányadosod megakadályozza, hogy értelmezz egy szöveget. Nem a gyerekbántalmazásról volt itt szó, csak a nézőpontomat erősítettem meg, A NŐBÁNTALMAZÁS mellett. Nem arról van itt szó, hogy szegény férfi, bántania kell a nőt, ő egy gyökér állat, ez nem vitás, DE a nő is ugyanúgy hibás, ha nem tesz ellene, nem kell siratni.

2017. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem olyan egyszerű, hogy "hát hagyja ott!" Normális esetben egy kapcsolat alapja a szerelem, az első jeleknél még ott a lila köd, másrészt: utólag könnyű okosnak lenni, hogy ezek már a bántalmazó kapcsolat előjelei voltak.

Teszem azt ilyen apróságok, hogy a másiknak nem tetszik az öltözködésed, és olyan ruhákat vesz, amit szerinte hordanod kell. Vagy: elkezd hízlalni. Hol egy csokit kapsz, hol egy pizzára hív meg. Felugrik két kiló, és mikor fogyózni akarsz, jön a "felesleges, így vagy szép". Közben meg az a cél, hogy másoknak ne tetsz, illetve hogy ne legyen olyan egyszerű párt találni.

Te kidobnál valakit, aki pár kiló hízás után is udvarol, hogy még jól is áll? Ugyan, dehogy! Még egy év kellett, hogy eljussunk oda, hogy egy dagadt disznó vagyok, aki örüljön, hogy kell ilyen helyes pasinak, és sose kellek majd másnak, ha kidobom. Ez csak egy példa a sok közül. Ez egy rendkívül alattomos személyiségtípus, aki módszeresen rombolja le a lelked. Mindig épp annyira jó vele, hogy az érzelmek megmaradjanak, és a kedvében akarj járni. Kis lépésekkel jut el addig, hogy mindenért te érezd magad hibásnak, és még te harcolj, hogy jobb legyen a kapcsolat. Bravúrosan manipulálja a saját barátaid és családtagjaid is, akik ellened fordulnak, és azt szajkózzák, amit ő mond. Az első bátortalan "segélykérés" vége, hogy te vagy egy hisztis, beképzelt pi.csa, aki nem hogy örülne, hogy kifogott egy ilyen remek férfit. Márpedig ha mindig, mindenki téged hoz ki hibásnak, akkor el is hiszed.

Két év után jött a felismerés, hogy úristen, hova lettem? Hovs tűnt, aki voltam? Én vagyok ez a vinnyogó roncs, aki félve várja a "szerelmét", hogy ma épp mibe köt bele? Egy nagy veszekedés után volt egy olyan beszólása, ami kinyitotta a szemem, hogy basszus, ez már rég egy "bántalmazó kapcsolat". Nem pont így, persze. Sose emelt rám kezet, de biztos vagyok benne, hogy erre is sor került volna idővel.

Ő lakott nálam, nem volt egyszerű kirakni, és senki se támogatott. A saját családom elhordott mindennek, amiért " utcára dobom".

A mai napig nem hiszik el, hogy bánt velem a négy fal között.

2017. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
11%

#20: Te meg azt nem érted meg, hogy amíg apád anyáddal üvöltött, másokat megver, félholtra rugdos, megerőszakol, kidob az utcára, prostitúcióra kényszerít a párjuk.


Rohadt keserves gyerekkorod lehetett :(, de sajnos az intelligenciahányadosod megakadályozza, hogy a saját tapasztalataidon túl is láss, és ne legyél egy orbitális gyökér, aki csak magáról tud történeteket zengeni.

2017. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Azóta #14 lett, akinek szólt.
2017. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
26%

#19-es megértelek. De te is kapcsolatfüggő vagy, és ez nem a kapcsolatból eredt. Egy magabiztos, független nő, nem támaszkodik a párjára olyan tekintetben, hogy "felszedtem 2 kilót, lefogyjak?" Hanem elmegy és elkezd edzeni, nem traktálja ezzel a férfit, ami amúgy képzeld csak mit gondolhatott. A.) válasz, igen híztál szívem, jó lenne ha fogyóznál.(ilyenkor oltári bunkó) B.) Válasz az amit te írtál. De ha hazugságba kényszeríted akkor valóban fog menni bele a feszültség. Mert lehet ő is úgy gondolta, hogy jó lenne hogy lefogynál, csak nem akart megbántani.


Ne mástól függjön már, hogy te milyen legyél, hanem saját magadtól. Pont ez az amiről beszéltem. Ezért függtél tőle. Egy kapcsolaton belül is lehetsz független, úgy hogy közbe szereted, és kedveskedsz neki ezzel azzal.

2017. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%
#15-ös annyira álszent vagy.:D Nekem legalább van megélt negatív történetem, amiből át tudom érezni a többieket, neked viszont abszolúte gőzöd sincs, mert semmi ilyen tapasztalatod nincs, gyakorlatilag, mintha egy úszni képtelen ember oktatná a világbajnok kézilabdacsapatunkat.:D Igen lehet valaki áldozat, úgy hogy elszenved valami durvát, amit nem tud befolyásolni, DE utána csakis ő rajta áll, hogy hogyan cselekszik, hogyan reflektál.
2017. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
vízilabdacsapat* xd
2017. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
55%

#21: Miért, te bántalmazó párkapcsolatban élsz? Te éled át? Vagy te bántalmaztál valakit? :D


Ha nem, akkor te még mindig egy bántalmazott GYEREK vagy, és nem egy bántalmazó párkapcsolatban élő ember. Úgyhogy felesleges itt pattognod, mert közöd nincs a dologhoz, úgy, ahogy ezek szerint nekem sincs (igaz, hogy dolgoztam bántalmazott nőkkel, de neked több közöd van hozzá). :D

2017. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem én voltam a nő, de az anyám volt, és egy gyerek, akár hiszed akár nem, átérzi azt amit a szülei, mivel így tanul tőlük, hogy figyeli őket. Kétlem, hogy a te idegenekkel való ilyen volumenű kapcsolatod akármi bevilágítást is nyert MINDKÉT oldalról a dolognak, én viszont tisztán látom az egészet. Kár erőltetned már magad, ez a vita már eldőlt itt, én nem erőltetném a véleményemet, ha nem tudnám pontosan, hogy milyen is az amiről írok.
2017. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!