Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazott nők miéert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazott nők miéert vannak együtt a barátjukkal?

Figyelt kérdés
Most olyanokra gondolok akik még nem házasok. Általában dekoratív, népszerű nők/lányok mennek így tönkre, tehát ezzel sem lehet érvelni szerintem.

2017. jún. 1. 09:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Szia! Én tudok ajánlani egy szakirodalmat:


[link]

2017. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Költőnő? ***** válasza:

Nem írtam sehol, hogy első kapcsolat.... de tény, hogy az ember séma alapján választ párt, ami predesztinálja a kapcsolat jövőjét is általában.... azt sem jelenteném ki, hogy egészséges lelkületű vki, mert egy; még a barátai előtt is álarcot visel mki,

Kettő; alig van ma magyarországon valóban egészséges lelkületű ember, mert az önismeret csak most kezd divatba jönni, és sokan szerint ma is ciki..

De mindegy, nem vitatkozom, hogy mennyire tudok relevánsan megnyilvánulni a témában.

Összességében érdemes nézni a kepet, az ok-okozat összefüggéseket megérteni, mert enélkül csak féligazságok léteznek.

2017. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

25#

Tudod, nálunk így kezdődött. Mindenért én voltam hibás.

Először csak finoman: miért nem szóltam, hogy ne felejtse el, tudom, hogy semmire se megy nélkülem. ;) Aztán miért nem szóltam, végül miért nem csináltam meg. Egyszer pl benyalt valami vírust, akkor is biztos én főztem romlott kaját.

Aztán az, hogy másképp emlékezett dolgokra. Deee, ő mondta, hogy sose menjek ahhoz a henteshez. Aztán hogy mindig menjek oda. Mindig előadta, hogy én vagyok a hülye, aki rosszul emlékszik.

Nem volt mindig rossz a kapcsolatban, de utólag megvizsgálva a kérdést olyan előjelek voltak, amik nem "előjelek". Egy év múlva már voltak ezekből viták, de több volt még a jó. Viszont (és ez a lényeg) ÉN már nem ugyanaz voltam. Nem mondtam ellent, hogy kerüljem s vitákat, kerestem a kedvét, veszekedés után kerestem magamban a hibákat, ugrottam neki, stb.

Az utolsó bő fél év volt durva.

Nárcisztikus, vagy pszichopata, vagy hasonló lehet. Pont az jellemző, hogy megtévesztik a környezetüket. Kezdetben ő az a "rendes pasi", akihez anyád hozzá akar adni. Aztán előbb átalakít, és ha már elég gyenge vagy, akkor jön elő az igazi énje.

2017. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!!

Szerintem aki ilyen helyzetben van , könnyen lehet befolyásolni bármi legyen is az, fel adtol ami lesz, pl... nem talál más part magának.

Fél váltani mert aggódik a velejáró következményekkeltol. :(

De én úgy gondolom hogy egy idő eltelte után rájönnek hogy másoknak volt igaza, de akkor már lehuzot 1-2-3 évet így. :( sok ilyen van sajnos.

2017. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mert amikor éppen nem veri őket a pasi, akkor "olyan jól elvannak".
2017. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!