Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pszichopata képes megválto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichopata képes megváltozni, vagy csak ideig-óráig teszi a szépet és a jót?

Figyelt kérdés

Együtt éltem egy férfival, akiről kiderült, hogy az. Aki már olvasott erről vagy találkozott ilyen emberrel, az nagyjából tudhatja, hogy ez mivel jár. Eleinte mézes-mázas, a kapcsolat maga a Menyország, majd hirtelen pokollá változik minden. Lelkileg tönkretett és úgy kellett elmenekülnöm tőle olyan messzire amennyire csak lehet.

Szerencsére már nem keres és azt sem tudja, hogy hová költöztem. Amikor elmenekültem, akkor öngyilkossággal fenyegetőzött, de korábban is rendezett jeleneteket és ez mellett rengeteget hazudozott is. Igy visszagondolva szinte mindenben hazudozott. Most van egy új élettársa, akivel összeköltözött. Nyilván nekem ehhez már semmi közöm, de mégis kiváncsi vagyok. Szerintetek egy pszichopata képes a változásra? Találkozhat olyan emberrel aki megváltoztatja őt? Sokat olvastam ugyan erről, de konkrét választ erre nem találtam. Ez egy pszichés betegség, de ki lehet belőle lábalni? Meddig tudja egy ilyen ember leplezni az igazi én-jét, mikor tör felszinre a valódi arca? Kicsit féltem is az új élettársát, bár ez már legyen az ő gondja, de szerintem piszkosul pórul fog járni vele.

A kérdést azért is tettem fel, mert azóta is annyira bizalmatlan vagyok a férfiakkal szemben. Félek, hogy szépen indul minden, aztán meg jön a változás és akkor menekülhetek ismért. Szerintem aki ezt már megjárta, úgy mint én, az biztosan tudja, hogy miről beszélek. Viszont aki esetleg huzamosabb ideig, vagy több ilyen embert ismert, az megosztaná velem a tapasztalatát?


2017. jún. 9. 15:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
68%
Te jó ég én is ilyen vagyok,csak én eddig úgy gondoltam,hogy az igazit keresem,csak nem találom.
2017. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
98%

Kizártnak tartom, hogy megváltozzon.Bár bevallom őszintén, néha engem is elkap az a fájó érzés, hogy csak velem volt ilyen.

A volt férjemnek már második felesége voltam.Tőle is, anyósomtól is, sógoroméktól is azt hallgattam, hogy az első feleség milyen szemét volt, utána a volt férjem élettársa szintén.Engem körülrajongott, leste a kívánságaim, mindent elhittem. Először akkor szólalt meg a vészharang bennem, mikor néhány hónap után megkérte a kezem.30 felett voltunk,szerelmes is voltam, mégis túl gyorsnak tartottam a tempót, de igent mondtam.Esküvő után 3 hónappal kezdett pokollá válni mellette az életem.Mikor elegem lett mindig kimagyarázta, ideig-óráig előadta a hősszerelmest, manipulált.Fokozatosan derült ki, hogy az első felesége elmenekült tőle, nem vitt el semmit, még a ruháit is a közös lakásban hagyta.Az élettársát lenyúlta másfél millió Ft-tal.Engem megcsalt,ekkor léptem.Akivel megcsalt, annak is mindenfélét összehazudott rólam, és a szokásos áldozatszerepben tüntette fel magát.Ebben a kapcsolatban alakítja eddig a legnagyobb manipulátort, még el sem váltunk,eljegyezte a nőt, és teherbe ejtette 4 hónap ismeretség után.Aljas módon próbál most kiforgatni a lakásunkból járó részből,és ismeretségi körben azt terjeszti, hogy én milyen szemét vagyok.

Örülj, Kérdező, hogy megszabadultál egy ilyen embertől.

Én csak abban reménykedem, hogy egyszer az ilyeneknek is benyújtja az élet a számlát...

2017. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
70%
A pszichopatát,miért keveritek össze egy szeméttel? Az egyik beteg a másik aljas.
2017. jún. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
91%

22-es vagyok.

23-as volt már dolgod ilyen "beteg" emberrel? Ha beteg. akkor kezeltesse magát, ne másokat tegyen tönkre.

2017. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom volt hasonló. Eleinte olyan szép volt minden, komolyan azt gondoltam, hogy megtaláltam az igazit. Aztán fokozatosan derültek ki róla az infók, hogy milyen is ő valójában. El sem akartam hinni, mintha egy teljesen más emberről lenne szó. Szerencsére csak pár hónapig voltunk együtt, még mielőtt komolyra fordulhatott volna minden, szétmentünk. Egy közös barátunk nyitotta fel a szemem, amikor képtelen voltam megérteni, hogy mi romlott el a kapcsolatban. Persze valahol végig tudtam, hogy semmi nem normális ebben a kapcsolatban, de annyira szerelmes voltam, hogy mindig reménykedtem. A közös barát szokott mesélni a jelenlegi életéről, hát, semmit nem változott, sajnos...
2017. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
38%

Ki lehet gyogyulni belole.

De nagyon sok ido, es azok a bizonyos “emberi jogok” korlatozzak a “gyogyitasi modszert”. Betultottak...eu meg rendszervaltas stb.

Regen megvolt erre a “gyogyszer” es hatott is. De ma mar a feledes homalyaba merult, mivel embertelen a “gyogymod hasznalata”.

2017. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
41%

Fogalmatok sincs, hogyan működik ez.

Azért hiszik meggyógyíthatatlannak, mert azt hiszik, emiatt csinál negatív dolgokat, közben ez csak egy semleges tényező 0-100% közt, ami önmagában semmit se csinál, se pozitív, se negatív dolgot, csak összejátszik az elmében lévő negatív dolgokkal és negatív állapottal, de ugyanígy a pozitívval is.

És ez is változtatható, de nem lehet gyógyulásnak nevezni, mert ebben nem létezik se pozitív, se negatív dolog.

Az elme több rétegben létezik s emberek néha nem látják a hátsó érzelmeket. Pedig az átlag pszichopata sokkal érzelmesebb mint egy ember. A nagyjuk, azért lett ilyen, mert sokat szenvedett.


Írj rám ha van kérdésed, tanácsot szeretnél kérni.

2018. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez a fajta magyar szerb verrel keveredett tobbnyire o rajuk jellemzo!
2018. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
38%
A pszichopata nem változik, mert nincs személyisége, nincs ami változzon. Max azt teszi, amit jónak gondol a társadalom szerint. De nincs rá garancia, hogy holnap nem szúr le csak azért, mert kíváncsi, hogy milyen, amikor egy emberbe belemegy a kés, és hogy tényleg meghal-e tőle, és hogy milyen a vér szaga
2018. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
8# as egy pszihopata* nem valja be magának, se másnak. ;)
2019. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!