Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik barátnő vagy feleség mellett más nőkkel, lányokkal kavartok mi hiányzik?

Figyelt kérdés
Meg tudjátok fogalmazni,konkrétan nektek mi?

2017. jún. 12. 20:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

# 19/20 Bocsi, nem sértésnek szántam. Egyszerűen, a te négy éved, kilencszer kevesebb, mint az én párkapcsolatom. Vagy is már sok mindent átéltem, láttam, hallottam. Nekem, 15 év után sem jutott eszembe megcsalás. Azért, el jött az az idő, mikor még is megtörtént.

Mint az egyik válaszoló írta, sokat dob a kapcsolaton. Mert hogy, egyikkel sem volt közel sem olyan jó, mint a párommal.

Ettől azért, megtettem többször is.

2017. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Szögezzük le, nem ítélkezem.

De az önkontroll,hol marad?


- Megteszem mert jár nekem?

- Mert izgalmas?

- Mert "tiltott" ?


Ez nekem olyan óvodás és önző megnyílvánulás és felettébb könnyű...-kőnnyelmű és semmitmondó.


Pont a másik oldal a nehezebb és értékesebb,hűségesnek toleránsnak lenni - nem a tejszínhab és a koktélcsetedznye behabzsolása amely lehet nem is okoz örömet vagy megfekszi agyomrot...-csak a tudat,hogy vuhahahh meg...-ettem ,...

Hù de király


Nem. -Mindenki más lehet ilyen,én nem vagyok,s remélem,hogy a párom se...-tudom semmire nincs biztosíték.

De hiszem,hogy nem...

Azon vagyok ,hogy ne.


(Jah 1993-óta...)

2017. jún. 16. 14:01
 23/24 anonim ***** válasza:
90%

Szóval ha jól értem amit az egyik vàlaszoló írt kifogàsnak miért csalta meg többször is a pàrjàt : azért hogy értékelni tudja mennyivel jobb vele mint màsokkal???? Ez nagyon szànalmas és undorító is. Plusz hatalmas hazugsàg .

Akinek ez a magyaràzata, hogy ez kell ahhoz hogy a pàrjàt értékelni tudja, vagy fel kell dobni a kapcsolatot az egyszerűen kifogàsokat keres. Ez nem indok, nem ok, nem magyaràzat. Csak az érzelmek és a tisztelet , de még az emberség hiànya is. Vajon nyitott az ilyen kapcsolat mindkét félnek? Meg van beszélve, le van tisztàzva? Vagy csak a kedves hàta mögött lapítva ekkora az arc? Aki nem tisztàzza a kapccsolatot, és csak a pàrja hàta mögött képes ügyködni az gerinctelen. Ha nem tudod megbecsülni amid van, el kell engedni, had jelentsen igazi értéket màsnak aki nem csak egy làbtörlőnek hasznàlja.

2017. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%
Én majdnem 20 éve élek a frigid feleségemmel. Ő önző, semmit sem ad, nem számítok neki igazán. Engem a saját be nem teljesült szexuális vágyaim, az elpazarolt éveim, és a bosszú hajt! Élvezettel fogom megcsalni, annyira fogom élvezni. Gerinc? Nekem van, mert megcsalhattam volna nagyon sokszor, de nem tettem. Miért nem válok el? Mert nem fogom az életem munkáját odadobni a dögevőknek azért!
2018. márc. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!