Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik barátnő vagy feleség mellett más nőkkel, lányokkal kavartok mi hiányzik?

Figyelt kérdés
Meg tudjátok fogalmazni,konkrétan nektek mi?

2017. jún. 12. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%
Mindegyik ilyen emberből a gerinc , a korrektség, a tisztesség hiànyzik. Ha kell az új hús, unod- , nem szereted a régit, vàltozatossàg kell stb stb akkor ki kellene lépni a kapcsolatból és nem megcsalni/ àtverni a màsikat és lapítva titkolózva a pàrotok mellett màst dugni. Vagy beszélni vele akar- e nyitott kapcsolatot, meg kellene adni a vàlasztàs lehetőségét, de ehhez ugye gerinc kellene. De az emberek többsége gyàva sajnos.
2017. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Maga a kavarás, szervezés, az adrenalin hatása. A szex egy másodlagos dolog. Legalább is, szexuális téren, messze elmaradt a páromtól minden szeretőm.
2017. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi #12 - De azért ez rendesen "beteges" ugye tudod....(?)
2017. jún. 14. 22:33
 14/24 anonim ***** válasza:
29%

:)) Nézőpont kérdése, ki mit tart betegesnek.

Azért, a párom az összes többi nőért nem adnám.

2017. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13%

ha lehetne 2 nővel együttélni, akkor nem kellene szerető

De a magyar csajok olyan konzervatívak:)

2017. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki az írja az egész csak az újdonságról szól az mit sem ért a tudatalattihoz. Oka van, ha új pinára vágynak, csak a sok primitív gyökér nem tudja megfogalmazni. Másrészt meg a dolog ténylegesen megtörténtéhez eljutni egy másik dolog.. Nem vagyunk állatok.

Szerintem, ha már csak ilyenekről is ábrándozik valaki a párja mellett, ott gond van. Én 4 év után nem gondolok másokra, és a párom sem. Tökéletesen megvagyunk együtt, újdonságot a párunk mellett is találhatunk.

2017. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó. 4 év? Még kezdő kapcsolatnak is rövid.
2017. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A sex meg hogy nincs gyerek és ezért én vagyok a fontos.
2017. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17-es: Örülök, hogy sikerült a lényeget kihámoznod az egészből.. Másoknak ennyi sem kell, hogy már mások iránt érdeklődjenek.
2017. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
100%
Nőként írom, hogy egy hosszú párkapcsolatban az egyéjszakás kalandok után felpezsdülhet újra a pár szexuális élete, talán az előtte átélt izgalom miatt. Párszor belekeveredtem ilyesmibe, de sosem volt kielégítő, valami mindig hiányzott és az az érzelem. Viszont izgalmas, bár másnap megbántam.Ha ilyesmi történik, valami hiányzik a kapcsolatból, nekem akkor az odafigyelés hiányzott. Férfinál biztos más. Egy férfinak mi hiányozhat ilyenkor?
2017. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!