Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal úgy összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal úgy összevesztünk, hogy majdnem szakítottunk. Szerintetek is k**vás ez a ruha? 20/L

Figyelt kérdés

Amikor találkoztunk leesett az álla, na mondom biztos bejön neki, már örültem.

Elkezdett oltogatni, hogy mi ez a felső, felhúztam nagymama terítőjét, ott kicsit visszaszólogattam mert nem esett jól, aztán egyre jobban offolgatott, hogy mindenem ki van mindenki engem néz. Szócsata alakult ki aminek mondhatni üvöltözés lett a vége, káromkodással és addig fajult faképnél hagytuk egymást. Nem szakítottunk szóban, de most nem írunk egymásnak meg semmi, most nem tudom mi lesz.

Erról van szó, arcomat kitakarom.

[link]

Szerintem más 100x ringyósabban öltözik nyáron.



2017. jún. 16. 20:26
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

Miért nem tetszik nektek? Szerintem aranyos!

# 6 # 7 ❤

# 9 25 éves, diplomás emberről beszélünk. :D

2017. jún. 16. 20:47
 12/55 Diavolino44 ***** válasza:
67%

Ennyi idosen en is ilyen voltam, majd kinovi ;)

De engem se lehetett anno meggyozni, most lesz.rom, ha a lany jol erzi magat, akkor semmi sem tul ku*vas. Van aki monokiniben napozik a tengerparton, szoval?

2017. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
64%

Én személy szerint nem hordok ilyen ruhákat, de ettől függetlenül nem értem meg azokat, akiknek baja van vele. A strandon bikiniben sokkal többet látnak a fiúk egy lányból, mint mondjuk egy ilyen ruhában. Ott rendben van, hogy látják a fél mellét meg a fenekét, de ha az utcán van rajta egy csipkés felső, ami akár csak sejteti az idomait, az már nincs rendben? Hol itt a logika, emberek? -_-


Most akkor vagy vegyük át a muszlimoktól, hogy a nők burkában járjanak és egy centiméternyi bőrfelület se látsszon belőlük az utcán. Vagy pedig hadd legyen már szabad merészebb ruhadarabokat hordani, de akkor ne lepődjünk meg rajta, ha ilyet valaki felvesz.

2017. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
68%
Csinos.
2017. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
89%
Nem qrvás, viszont nagyon jól áll rajtad :-) Már amennyi látszik belőle.. .
2017. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csinos ez a ruha, nem ertem sokszor a ferfiakat miert latja ezt rossznak...

Egyebkent nagyon csinos, szep lamy lehetsz ezt nokent mondom! :-)

2017. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szép ez a ruha, egyáltalán nem qrvás.
2017. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem csinos.. .a körmeid inkább zavarnak, az nem tetszik, de a te körmeid, nem az enyémek...


Viszont szerintem egyetlen veszekedés miatt nem kéne szakítani. Egy veszekedés csak a kapcsolat próbája, ha sikerül kiállnotok, akkor erősebb lesz a kapcsolat, és később egy ilyen veszekedés meg se kottyan.


Viszont, ha egy ilyen gyönge kis szär miatt képesek vagytok szét menni, akkor gagyi gyönge a kapcsolatotok is.


Ha erősebb ennél a kapcsolat, akkor nem az egótok lesz fontosabb, hanem a kapcsolat, és kibékültök. A konfliktus csak egy próbatétel, amely esélyt ad arra, hogy jól kezeld, és megmutasd, hogy jobb ember vagy annál, hogy egy ilyen kifogjon rajtad.


Kérdés, hogy a kapcsolatotok jobb-e annál, hogy egy ilyen gagyi béna veszekedést kibírjon, mert ha nem... akkor amúgy is minek kibékülni? Minek folytatni? Ha ostobaságok miatt bármikor szakíthattok?

2017. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
89%

Majdnem ugyanilyenem van.

Anyával voltunk pont a boltban, amikor vettem, és ő azt mondta, hogy tök jó, meg nyárra szuper a csipke. Mindezt úgy, hogy az én anyukám konzervatív.

Ha szerinte valami nem k*rvás, az tuti nem az!!!


21/L

2017. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
87%

Nekem tetszik, szerintem teljesen oké.

Ha meg esetleg megbámulnak más férfiak azon ne húzza fel magát a barátod, hanem inkább örüljön neki, hogy olyan barátnője van, akit mások is szívesen elfogadnának.


27/F

2017. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!