Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal úgy összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal úgy összevesztünk, hogy majdnem szakítottunk. Szerintetek is k**vás ez a ruha? 20/L

Figyelt kérdés

Amikor találkoztunk leesett az álla, na mondom biztos bejön neki, már örültem.

Elkezdett oltogatni, hogy mi ez a felső, felhúztam nagymama terítőjét, ott kicsit visszaszólogattam mert nem esett jól, aztán egyre jobban offolgatott, hogy mindenem ki van mindenki engem néz. Szócsata alakult ki aminek mondhatni üvöltözés lett a vége, káromkodással és addig fajult faképnél hagytuk egymást. Nem szakítottunk szóban, de most nem írunk egymásnak meg semmi, most nem tudom mi lesz.

Erról van szó, arcomat kitakarom.

[link]

Szerintem más 100x ringyósabban öltözik nyáron.



2017. jún. 16. 20:26
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
45%

Nem terítő, hanem függöny.


Nagyon közönséges ezzel a melltartóval. És az sem mindegy milyen helyre/alkalomra vetted fel. A nyilvánosan üvöltözés meg tiszta szégyen mindkettőtök részéről... 26/Nő

2017. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
48%
Szép csaj vagy, ennél az idiótánál bármikor találnál jobbat. Ki az aki lek_rvázza a saját barátnőjét? Hol élünk? OMG...
2017. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
71%

Nem nevezném k*rvásnak, mert egyáltalán nem az, viszont abban egyetértek, hogy nem feltétlenül való utcára.

Sokan példálóznak a stranddal, ami igaz, ám ne felejtsük el, hogy az egy strand, ez meg az utca. Ennyi erővel bikiniben is leugorhatnánk a helyi plázába bevásárolni. Ugye hogy fura lenne?

Egy fehér toppal már az ég világon semmi baj nincs vele, tök jól néz ki, de így ebben a formában én biztos nem venném fel.

Lehet becsmérelni és megszólni, de az az igazság, hogy gyorsan ítélek külsőről és ha egy csajt, avagy egy fiatal nőt ilyen felsőben látok, akkor nem feltételezek túl sok intelligenciát. Ez az én hibám, igyekszek is dolgozni ellene, avagy örülök ha olykor kellemesen csalódok, de ez sajnos ritka.

SZERINTEM egy talpraesett, intelligens, határozott, esetleg diplomás nő képviselje a viselkedésében és ruházatában is előbbi tulajdonságait, amibe nem fér bele az, hogy ilyen átlátszó ruhákban flangál az utcán. Nekem mérnökként annak idején ezt tanították. Fiatal vagyok, vékony, két perc alatt magamra vonhatnám a figyelmet a megjelenésemmel egy-egy megbeszélésen, de egy valamiben igaza lehet a barátodnak, csak éppen nem jól fogalmazta meg. Egy nő ne a testével és a kirívó öltözetével akarja felhívni magára a figyelmet!!! Az tegye ezt, aki mással nem tudja!

Mindketten túlreagáltátok, szóval szerintem nincs veszve semmi.

2017. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem k_rvás szerintem.
2017. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív visszajelzéseket. ❤ Köszönöm a negatív, rosszindulatú kommenteket is, kívánom nektek, hogy oldódjon meg az életetekben az a probléma, ami ezt a rengeteg keserűséget szolgáltatja. ❤

A kérdés már nem aktuális, szakítottam a barátommal. Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. jún. 18. 21:25
 46/55 anonim ***** válasza:
19%

Miért szakítottál vele? :D


Mármint... tényleg ennyire gagyi volt a kapcsolatotok, hogy egy ilyen apró konfliktust se bírt ki ?

2017. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Eztán használd helyesen a ruházatod jelzéseit és nem lesz több ilyen gond.
2017. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem miért basztatjátok.

A srác egy tahó volt és most bukott egy nagyot.

A kérdező meg úgy is talál jobbat, az ilyen kaliberű nők ritkán egyedülállóak sokáig.

2017. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
0%
A pasid nem tudja, mi a k.rvás. Én ma elmentem megnézni párat, icipici bikiniben voltak, vagy bugyi pólóban :D Rajtad nem ezt látom. Szerintem csini vagy, ha szakítanál, utána hozzám jöhetnél :)
2017. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
67%
Az tényleg apró konfliktus hogy a palija lekurv_zza egy felső miatt ami amúgy nem is k_rvas?! Jól tette hogy dobta, mert legközelebb másba fog belekötni, tapasztalat.. ✌A csajszinak legalább helyen van az önbecsülése, és nem kapcsolat prosti hogy egy megalázó helyzetben is benne maradjon.. jo reggelt emberek! Ez nem férhet bele egy kapcsolatba..
2017. jún. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!