Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal úgy összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal úgy összevesztünk, hogy majdnem szakítottunk. Szerintetek is k**vás ez a ruha? 20/L

Figyelt kérdés

Amikor találkoztunk leesett az álla, na mondom biztos bejön neki, már örültem.

Elkezdett oltogatni, hogy mi ez a felső, felhúztam nagymama terítőjét, ott kicsit visszaszólogattam mert nem esett jól, aztán egyre jobban offolgatott, hogy mindenem ki van mindenki engem néz. Szócsata alakult ki aminek mondhatni üvöltözés lett a vége, káromkodással és addig fajult faképnél hagytuk egymást. Nem szakítottunk szóban, de most nem írunk egymásnak meg semmi, most nem tudom mi lesz.

Erról van szó, arcomat kitakarom.

[link]

Szerintem más 100x ringyósabban öltözik nyáron.



2017. jún. 16. 20:26
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon szép ez a felső, ízléses darab. Neked meg is van az alakod és a szépséged hozzá.
2017. jún. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
8%
Nem tetszik túlzottan a felső, de melltartó viselése mellet nem nevezném k..nak sem. Melltartó nélkül más lenne, de az már megint egy másik téma. A lényeg, hogy elmondhatta volna szebben is, hogy nem tetszik neki a ruhád.
2017. jún. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
43%

Nem tartom k...ásnak, viszont tényleg olyan, mintha egy függönyt húztál volna magadra.


37/F

2017. jún. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
16%

Függöny jutott nekem is először eszembe az anyagról. A szabása nem qrvás. Aki meg azon hápog, hogy "úr Isten, hát a melled....meg a melltartó....ne bámujjákmán' az uccán!". Annak csak azt tudom javasolni, hogy menjen el egy strandra és ugyan vegye már szemügyre a jelen lévők öltözékét. Tele van qrvás emberrel, de most komolyan. Most úgy őszintén...mi a tököm a különbség egy bikinis és egy melltartó/bugyis csaj között ? :D

30/f

2017. jún. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Tök normális öltözet, kis csini. Nincs ezzel gond. Qrvásnak se mondanám. A qrvák kiteszik ami van, ez a "függöny" csak sejteti:)
2017. jún. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, hogy kvás-e, vagy sem, azt pontosan a párod tudja leginkább eldönteni. Ha neki az, akkor bizony az.

Elmagyarázom.


Egy nő a ruhájával adja le a legelső jelet a férfiak felé, hogy szabad a vásár. Ez ugye eddig világos.

A fickód anno vette is ezt a jelet, és össze is jöttetek. Ekkor az adott öltözködés vonzási faktora (vö: mennyire is dögös az a ruci) megjegyzésre kerül.


Nnomost, eztán három variáció létezhet:


1. Az öltözködés stílje változatlan marad.

2. A stíl tovább "dögösödik", még kihívóbb a ruha.

3. Az öltözködés stílusa konszolidálódik, a "dögösség" helyét átveszi az elegancia.


Nnomost, az első két esetben az van, hogy a pár a nő szerint nem számít párnak, hiszen továbbra is "párkereső jelmezt" használ. Az elsőt még ki lehet magyarázni a ruhatárral, de a második egyértelműen jelzi, hogy a nő RÁGYÚRT a párkeresésre.

A második esetet - ha van párja a nőnek -, nyilván ki fogja szúrni, és nem véletlenül nevezi kvásnak ("mellette akar más férfit felszedni? Naná, hogy k.!").


A harmadik eset meg szerintem elég egyértelműen jelzi, hogy a nő megállapodott az adott férfi mellett, azaz befejezte a párkeresést.

2017. jún. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
0%

Szóval azt akartam kihozni az egészből, hogy nem a ruha maga számít, hanem hogy mennyire kihívó annak stílusa a megszokotthoz képest.


Ez meg azért egy elég látványosan sokat megmutató szerkó. Szerintem ennél sokkal szolidabban szedted össze anno a ficakot. Szóval - az elmélet szerint - naná, hogy reklamál miatta, hiszen pont az ellenkező irányba kellene haladnod öltözködésileg (vö. a "kirakok mindent"-ből épp a kevesebbet mutató ruha felé).

2017. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
63%
Szia a pasid nagyon erősen önbizalomhiányos, ezért vetitette rád a saját félelmeit. Én büszke lennek a páromra, hogy csinos és ne adj isten mások is megnézik. Én sosem mondok még csak hasonlót sem a páromnak, sőt még sokszor javaslom neki, hogy nyugodtan legyen merészebb hangsulyozza magán ha valami előnyös. A kép szerintem rendben van, csinos vagy, nem k#rvás. A vita az Ő részéről volt, ezt neki kell belátnia, ezt meg kell vele majd finoman értetned majd amikor mindketten már nyugisan tudtok beszélgetni.
2017. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
53%

Nekem tetszenek az átlátszó csipkefelsők, ez sem rossz, bár olcsónak hat, de fehér melltartót kellett volna felvenned ahhoz, hogy ne legyen közönséges a hatás. Így kirikít a fekete.


Azt meg gondolom tudod, hogy ez napfényben sokkal jobban átlátszik, pláne akkor, ha nincs beszorítva a derekadnál.


Fehér melltartóval nincs gond az átlátszóságával.

2017. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
35%
Király a ruha és a nő is 100%!!!
2017. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!