Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal úgy összevesztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal úgy összevesztünk, hogy majdnem szakítottunk. Szerintetek is k**vás ez a ruha? 20/L

Figyelt kérdés

Amikor találkoztunk leesett az álla, na mondom biztos bejön neki, már örültem.

Elkezdett oltogatni, hogy mi ez a felső, felhúztam nagymama terítőjét, ott kicsit visszaszólogattam mert nem esett jól, aztán egyre jobban offolgatott, hogy mindenem ki van mindenki engem néz. Szócsata alakult ki aminek mondhatni üvöltözés lett a vége, káromkodással és addig fajult faképnél hagytuk egymást. Nem szakítottunk szóban, de most nem írunk egymásnak meg semmi, most nem tudom mi lesz.

Erról van szó, arcomat kitakarom.

[link]

Szerintem más 100x ringyósabban öltözik nyáron.



2017. jún. 16. 20:26
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
67%
Magamra adó, 25 éves, értelmiségi nő vagyok, és én is ki szoktam menni az utcára merészebb, csipkésebb, esetleg kicsit áttetszű ruhákban. Na erre varrj gonbot, előző! Tudod, van aki, csinos, jó alakú, szép, és önbizalma is van annyi, hogy ki merje emelni az alakját, nőiességét. Szinte csak ocsmány, dagadt luvnyák, vagy hímsovinisztam frusztrált görények szoktak ilyen gyűlölködő kommenteket írni, mint amilyet te.
2017. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nincs gond ezzel a ruhával. Én nem szeretem a ribiket, de ez nem is olyan. Sima női felső. Nem mutat többet mint egy bikini a strandon. Körmeidért hamarabb néznék rád fura szemekkel.

Egyébként mit keresel te 25 éves sráccal? Igaz az arcod nem látszik, de nem tűnsz 18-nál többnek.

2017. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
wut? 20-25 szerintem semmi durva nincs benne
2017. jún. 16. 22:52
 24/55 anonim válasza:
64%
Jó ez a ruha, ha veszel alá egy topot, úgy lehet kibékülne vele, bár most így nem tudom elképzelni hogy jól áll-e alatta a top.
2017. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
30%

Itt derül ki, hogy semmit nem számít a kor meg a diploma. Hiába van idős "érett" diplomás csókád, lehet egy 20 évessel értelmesebben el tudnál lenni, meg nem hisztizne, hogy milyen ruha van azon a tőle 5 évvel fiatalabb épp, hogy nőn akit ő maga választott egyébként.

Én nem lepődnék meg, ha egy korodbeli lányt ha összeszednék akkor így mutatkozna. Főleg, hogy gondolom nem valami éles váltás ez a szetted a stílusodat tekintve.

2017. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
60%
Nekem csak melltartóval alatta kissé közönséges hatást keltene városban, tömegközlekedésen...stb. Strandra, bikini felé tökéletes, vagy egy vékony toppal alatta bárhiva. Nyugodtan lehet értetlenkedni, én sem tudom, miért érzem így, de magamon nem viselném el "csak úgy". Ellenben nem is tűnne fel máson, nem kvás, párod viselkedése pedig bicskanyitogató.
2017. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem szép ez a felső, nincs vele baj :)

Nyáron egy sima mászkálós naphoz teljesen jó.

18/l

2017. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
88%

Nem nézem meg a ruhát, mert lényegtelen.

A kedvesem nem tudna olyat felvenni, hogy oltogassam, kiabáljak vele, le_k_rvázzam.

2017. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszik, imádom a csipkés ruhákat, és egyáltalán nem k*rvás, nem látszik ki semmid, az h meg egy kicsit átlátszó, a ruhák többsége manapság átüt.
2017. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
39%
Nekem tetszik, fiatalos és dögös. Egyáltalán nem krvás. Igaza van az egyik hozzászólónak, rajtad még oké, mert nem nagyok a melleid /nem sértés :)/.
2017. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!