Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet szokott mondani poénbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet szokott mondani poénbol a parod/ferjed?

Figyelt kérdés
Itt volt parom haverja, es arrol beszelgettek, hogy el kene menni Pestre enni egy jot. Mire parom azt mondja, ja elmegyunk es kurv.azunk is egyet abbol a penzbol. Mondtam neki, hogy ez nekem serto es tiszteletlen, szerinte viszont mindenki mond ilyesmit es csak en fogom fel igy. Valaszaitokat neki is cìmezhetitek, ugyanis meg akarom neki mutatni.
2017. jún. 19. 14:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
73%
Szóval aki a viccével nem bántja meg a másikat, az savanyú?
2017. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
44%

Meg mi az hogy "ha valamit én nem csinálok, akkor ő se csinálja"?


Tudod ha valamit nem akarsz nem csinálni, akkor azt könnyű nem csinálni. De ha valaki azt akarja csinálni, akkor azt már nehezebb nem csinálni.

2017. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
49%
11. Ha a PARTNERE mellett nem tudja magát elengedni és kicsit poénosan felfogni a dolgokat, nem mindent olyan komolyan mint egy vakbélgyulladást, akkor igen, savanyú egy személyiség. Szerintem ebben nem volt semmi bántó, bár ahogy írtam, különbözőek vagyunk, mindenkinek más és más az ingerküszöbe. Számomra egy olyan személy, aki mellett minden viccelődést meg kell gondolni, vagy magyarázkodni, h h is értettem, az egy unalmas, humortalan ember... :)
2017. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
73%

Szóval humortalan vagyok, ha megsértődök, ha a halott anyámmal poénkodnak. Oké.


Miért olyan nehéz a másikat figyelembe venni? Nem tömöm le a torkán a kaját, amit nem szeret, nem fogom análisan megerőszakolni, ha nemet mond... akkor miért nehéz nem megbántani? Ezer más vicc van. Ha én azt mondom, nekem a fingós viccek nem humorosak, akkor is én vagyok a humortalan? Vagy ha NEKED sem vicces, akkor nem az, mert TE döntesz?


Milyen ember az, aki direkt azzal viccelődik, ami nekem rosszul esik? Kis genya.

2017. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
11%

Na, még el se kezdődött rendesen a hét, de kérdezőnk személyében már most megvan a hét hisztis p***ja az oldalon.


Mutasd csak meg a válaszokat a párodnak, hátha rájön, hogy mennyire rosszul választott.

2017. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
40%
14. Te már kevered a szezont a fazonnal és nevetségesen túlkomplikálod :D A kérdező nem említette a kérdésben, h ez többször is előfordult volna és már X. alkalommal magyarázza a párjának, h ez neki nem tetszik, ergo szerintem ez első alkalom volt. Amiről te beszélsz 14., az már erőszakosság (nem szereti az anált és akarja stb), amit meg egy elhalálozott személy viccelődéséről mondtál az meg már parasztság, de szerintem ezzel mindenki egyetért és senki se fogja fel viccnek, ezért gondolom, h már túlzol, h ilyen komoly vizekre eveztél. De akiben 100%-osan megbízol és elejt egy "Megborotválkozok a nőnek" poént, amiről látod az arckifejezésén, h h is gondolta és ezen valaki problémázik, az szerintem humortalan :) És ja, nekem is van például, h a páromnak valami vicces és én mondjuk nem tartom annak, erre beköpi nekem csipkelődve, h " Milyen szegényes a humorérzéked" :D És? :D Igen, hála Istennek ahogy írtam, h nem vagyunk egyformák, de az emberek 90%-a szerint a kérdező dramatizálja túl :)
2017. jún. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, már mutattad a párodnak? Mit szólt?
2017. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Mi közöd Tőle ***** válasza:
56%

Meg tudom érteni, ha sérti a dolog a kérdező hölgyet. Azt is, ha valakinek nem lépi át az ingerküszöbét a dolog.


Én sem szeretem az ilyesmi szövegeket. Az a baj, hogy ez átcsúszhat olyan dologba könnyen, amikor nincs ott a helye és ne adj isten a másik tényleg padlón van. Akkor mintegy extra kés a másik hátába az ilyen "szarkazmus". :D


Azt vallom manapság, hogy minden szavunk varázsige. Szó szerint. Ezerszer jobbat tesz az ember a másikkal, ha szépen beszél vele.


Ettől függetlenül ki ki a saját döntése szerint éli az életét. :)

2017. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
38%

14


Egyszer a párom elbújt megijjeszteni, amikor a fürdőből jöttem ki és amikor megijedtem, reflexből azt mondtam "Anyád!".

Erre egy órán át arról beszélt, hogy ne szidjam az anyját, hogy lehetek ilyen...

2017. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
52%
Mi allandoan poenkodunk pont ku..vazassal lehet h nem de hasonlokkal. 1000% megbizunk egymasban, meg a gondolati szinten is tudjuk mi van a masik fejeben. Sosem csalna meg sose hallgat el semmit. Az exem sose poenkodott az teny ő suttyomba nőzött
2017. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!