Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet szokott mondani poénbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet szokott mondani poénbol a parod/ferjed?

Figyelt kérdés
Itt volt parom haverja, es arrol beszelgettek, hogy el kene menni Pestre enni egy jot. Mire parom azt mondja, ja elmegyunk es kurv.azunk is egyet abbol a penzbol. Mondtam neki, hogy ez nekem serto es tiszteletlen, szerinte viszont mindenki mond ilyesmit es csak en fogom fel igy. Valaszaitokat neki is cìmezhetitek, ugyanis meg akarom neki mutatni.
2017. jún. 19. 14:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
47%

Férfiként azt gondolom, hogy poénnak ez elég gyenge - viszont bunkóságnak elmegy.

Az én páromról nem tudnék ilyen szöveget elképzelni, de ha mondana, nem azt mondanám, hogy sértő...

2017. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
40%
Én meg azt gondolom, sőt biztos vagyok benne, hogy jár krvázni. Nem ismeritek azt, hogy ha egy nőnek megmondjuk az igazat, úgyse hiszi el.Azt hiszi viccelünk, mert ki lenne olyan hülye, aki ilyet beismer. Így viccként elsüti, és ezzel egyidejűleg megmondja az igazat.
2017. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
48%

Uristen, akkor azt hiszem mi betegebbek vagyunk mindenkinel. :D

Pl. Amikor ranezunk egy kozos lany baratunkra( neki inkabb olyan mintha a huga lenne ) es csak annyit mondd, hogy vegyunk be harmadiknak, nekem meg csak annyi a reakciom, hogy "oke ,de te akkor csak nezheted"...

Ezek a k**vas poennok meg eleg gyakran porondon vannak.

Es fura mod egyaltalan nem zavar. Volt baratom, akivel kb. ilyet szoba se lehetett hozni, de a hatam mogott meg olyan szepen lefektett mindenkit, hogy csoda, hogy vmi nemibetegseget nem kaptam el.

2017. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
64%
Mi is simán poénkodunk k*rvázással, szeretővel és még válással is. Persze ismerni kell a másikat ahhoz, hogy tudjuk, hogy egyes dolgokat mikor nem tart viccesnek, mert éppen rossz passzban van, de egy átalagos napon semmi baj nincs ezzel. Nekem is túlérzékenység kategória ez.
2017. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
34%
Szánalmas, milyen ostobák és vakok tudnak lenni a nők, ha a férjükről vagy párjukról van szó. A legtöbb nőnek fogalma sincs, még álmában sem gondolná, mit csinál napközben a férje. Az ő párja sosem csalná meg. Mitől vagy te ebben olyan biztos? Tudnék mesélni, mit csinálnak a férjeitek, amikor azt hiszitek napközben éppen dolgoznak. :D
2017. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez teljesen szemelyisgfüggö. Akivel mostanaban randizgatok, szokott ilyeneket mondani, hogy Uristen, de elszaladt az idö, muszaj mennem, var az asszony meg a lanyom. De en is mondtam olyat, mikor nalam voltunk csokoloztunk es kintröl valami zajt hallottunk, hogy jesszus a ferjem, bujj el. Mondjuk ö csak annyit kerdezett hol a hatso ajto.

Ha ez a par mindket tagjanak megfelel, akkor tökeletesen belefer. Nalunk meg ilyen is volt, hogy telefonban annyit mondott, mindjart agyverzest kapok ( meloban kiakasztottak), en meg mondtam, hogy jol van, sajnalom, hogy igy alakult, de azert jo volt veled. Mondjuk, ha ugy veszed es vicces, de ha szo szerint erted ez is oltari parasztsag. En nem veszem fel az ilyeneket, föleg ha latom a masikon, hogy mond valami hasonlot es varja a hatast. A legjobb ilyenkor valamivel visszavagni. En tuti valami olyasmit mondtam volna, oh mentek qrvazni? De ejfel elött ne gyertek haza, mert nalam lesz a szeretöm.

Ha valami tenyleg banto ( pl. valakinek a betegsegen, vagy halalan viccelödni), akkor meg egyenesen megmondom, hogy tudod hogy van humorerzekem, de ez most bunko volt es nem vicces.

2017. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
64%

#25

Meséld el, mit csinál a párom napközben munka helyett, mikor a munkaidő 5. percében olyan koszos lesz, hogy fél óráig kell itthon a zuhany alatt vakargatnia magát, meg úgy mellesleg 1 hónap könyörgés után engedik el szabira alapból, nem mászkálhat el csak úgy. (mellesleg tudom, hogy hány nap szabija van, és hogy ebből mikor mennyit vesz ki... akit így lehet átverni, az eléggé vak)

Kíváncsian olvasnám!

2017. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
44%

Jezusom. Nekem volt olyan, hogy a parom munkahelyen adtam le neki penzt - ez mar eleve erdekes szitu, ha az a portas van szolgalatban, aki nem ismer - de utana irtam a baratomnak, hogy leadtam a napi jutalmat, de ne csessze el kokora. Erre o visszairt, hogy de o herkazik. En meg erre irtam neki, hogy ja, el is felejtettem hogy a masik pasim kokozik.

Vagy volt olyan, hogy nem valaszoltam neki viberen es irt egy uzit, hogy na mi van mar le is cserelted a jo oreg pasidat... :D hulye lennek meg o is ezen behisztizni.

2017. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
46%

Nem szoktunk.

Poénosnak nem mondható, viszont meglehetősen prosztó megnyilvánulás.


Nem, nem mond mindenki ilyesmit, bár proli körökben lehet. Tuti nem lennék ilyen "humorú" emberrel.

2017. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, mi igényesebbek vagyunk annál, hogy így beszéljünk vagy ilyennel viccelődjünk, még jó, hogy az emberek általában megtalálják a kultúrszintjüknek megfelelő társat. Ha nem, gondold át mi fér bele neked. Szerintem bunkó volt, bár én annyiva reagáltam volna, hogy tudni akarom, meddig marad ki mert én meg áthívom a dögös szomszéd srácot "füvet nyírni". Szerintem ő sem örülne.
2017. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!