Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet szokott mondani poénbol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet szokott mondani poénbol a parod/ferjed?

Figyelt kérdés
Itt volt parom haverja, es arrol beszelgettek, hogy el kene menni Pestre enni egy jot. Mire parom azt mondja, ja elmegyunk es kurv.azunk is egyet abbol a penzbol. Mondtam neki, hogy ez nekem serto es tiszteletlen, szerinte viszont mindenki mond ilyesmit es csak en fogom fel igy. Valaszaitokat neki is cìmezhetitek, ugyanis meg akarom neki mutatni.
2017. jún. 19. 14:48
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
90%

Én ezt valószínűleg úgy reagáltam volna le, hogyha kvazni van pénz, akkor hazafelé légy szíves hozzon már egy gyrost is. Nálam is belefér simán, mi is folyton poénkodunk a "másik pasival/csajjal".


De ettől függetlenül ha a párom azt mondaná, hogy ez neki nem vicces, és kérlek a jövőben ne, akkor minden további nélkül hanyagolnám ezt a viccelődést. Szerintem minden embernek van olyan dolga, ami számunkra nem nagy vmi, de őneki kifejezetten rosszul esik és ezt tiszteletben kell tartani. Ettől nem lesz kevésbé humortalan, csak valószínűleg nála az tabu kérdés. Én például utálom azt a szót, hogy raj, és nem is akarom hallani, pedig nem kifejezetten sértő, de mindig kértem az embereket, hogy a jelenlétemben ne használják kérem.

2017. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Az én párom kulturált, értelmes lény. Előttem pláne nem mondana ilyet.
2017. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem gáz, ha a feleségét nem ismeri ennyire, hogy mi a poén, mi nem.
2017. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
0%
Az én párom még sosem mondott ilyet. Olyan volt már, hogy mondta, hogy a munkahelyen az ügyfél lánya is ott volt,és milyen szexi volt. Az ilyesmit fel sem veszem. A k betűs szó mondjuk alapból nem része az aktív szókinncsünknek.
2017. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!