Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem neve virit a hasam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem neve virit a hasam alatt par cm-vel hogy nyugtassam meg a pasim? 😣

Figyelt kérdés
A napokban szexeltem eloszor a baratommal 😊 es sajna eszre vette a tetkomat......😞 van a hasam alatt egy nev. "Bence" az elso szerelmem neve. 17 eves koromban csinaltattam es az exemnek meg az en nevem van a hasa alatti vonalban....😓mar megbantam az egeszet, de akkor nagyon jo otletnek tunt. Eddig eltuntettem alapozoval, petting soran nem tunt fel a paromnak..😰de most mar nem takargattam es hat...😧iszonyu balhet csapott. Nem tudom es akarom eltuntetni, sok penzembe fajna 😣 osszekaptunk hogy engeszteljem ki? Mit mondhatnek neki hogy nyugi legyen? Most mar nemtok mitcsinalni 😧 lany vagyok 20 eves.
2017. jún. 29. 15:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12%

Ha az egy havi fizetésed nem éri el a nettó 100 ezer forintot, akkor valamit nagyon szarul csinálsz.

Ha valami eldugott, 300 fős faluban kasszázol az egyetlen ABC-ben, akkor nem szóltam. De jobb helyeken kb mindenki efelett keres teljes állásban.

2017. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

És miért csapott balhét a párod?

Mármint, persze, egy kicsit kiábrándító, hogy ennyire ostoba voltál, hogy valakinek a nevét magadra tetováltattad. De neki mi a baja ezzel? Féltékeny? Vagy hogy "mit szólnak az emberek, ha látják"?

Világos, hogy elég hülye helyzet, de én legfeljebb csalódott lennék, nem csapnék balhét.

2017. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
70%

Ja, és hogy lehet smiley-kat írni? Sosem láttam még itt.


Próba: :) :D >X :( ;) ;P

2017. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Havi 80 ezer forintot keresek. 6 honapja dolgozom a sparban. 😓 tudom nem nagy szam, de meg csinalom a szakmamat. (Cukrasz) uccso evem jon majd. Nyiregyhazan lakom, nem faluban.
2017. jún. 29. 16:31
 15/26 anonim ***** válasza:
75%
Azért az érdekes, hogy lefekszel vele, de nem vagytok olyan viszonyban, hogy elmeséld neki ezt a ballépésedet.
2017. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
Havi 80-at keresel,akkor miből volt pénzed erre a mostani tetoválásra?
2017. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Akkor a baratom fizette nekem 😖 az mar regen volt.
2017. jún. 29. 17:15
 18/26 A legrosszabb ***** válasza:
90%

Így néz ki a magyar nők intim tetoválása köldök alatt, ha odatetováltatnák minden férfi nevét, akik valaha is szexeltek velük:


[link]

2017. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiatt merges, hogy eddig takargattad "alapoztad" es csak most derul ki, mert nem adtal neki bizalmat,hogy elmond.. Szerintem ha elmondod elotte, semmi baja nem lett vna.. Max csak rohog egy ilyen ballepes miatt
2017. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
96%
Gyermekek gyerekek... Úgy csináltok mint ha ti soha nem csináltatok volna még hülyeséget az életben. Egyébként szerintem a csajszi írása, meg hozzá állása is rendben van. És lehurrogni hogy mennyit keres... Na ne már, bocsi hogy nem vágta be a Spar ajtaját hogy mit nekem sz@ros 80ropi elmegyek ri#ngyónak. Szóval mond el a párodnak hogy akkor azt hitted másképp alakul, mai fejjel már nem tennéd meg de akkor nem bántad meg. Kérj normálisan bocsánatot hogy féltel a kezdetekkor elmondani ezért alapoztad le. Ha őszinte leszel azzal fogod kiengesztelni. Ez a válasz.
2017. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!