Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem neve virit a hasam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem neve virit a hasam alatt par cm-vel hogy nyugtassam meg a pasim? 😣

Figyelt kérdés
A napokban szexeltem eloszor a baratommal 😊 es sajna eszre vette a tetkomat......😞 van a hasam alatt egy nev. "Bence" az elso szerelmem neve. 17 eves koromban csinaltattam es az exemnek meg az en nevem van a hasa alatti vonalban....😓mar megbantam az egeszet, de akkor nagyon jo otletnek tunt. Eddig eltuntettem alapozoval, petting soran nem tunt fel a paromnak..😰de most mar nem takargattam es hat...😧iszonyu balhet csapott. Nem tudom es akarom eltuntetni, sok penzembe fajna 😣 osszekaptunk hogy engeszteljem ki? Mit mondhatnek neki hogy nyugi legyen? Most mar nemtok mitcsinalni 😧 lany vagyok 20 eves.
2017. jún. 29. 15:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Koszi utolso rendes vagy 😊 megfogom beszelni a baratommal.
2017. jún. 29. 17:41
 22/26 anonim ***** válasza:
73%
;) pacsi
2017. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondhattad volna neki,hogy a macskàd emlékére van.
2017. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

ülj le vele, beszéld meg vele felnőtt módjára, hogy akkor még gyerek voltál, csináltál egy hülyeséget, aminek ma is viseled a nyomait. megmondod, hogy el fogod távolíttatni, csak nincs pénzed rá. te meg szépen spóroljál az eltávolításra kedves kérdező, nem feltétlen kell ide plasztikai sebész, lézeres eltávolítási lehetőségek is vannak, úgy tudom, néhány kezelés és valahogy az szétporlasztja a festéket. nézd meg hogy egy akkora felület mibe fájna.

Ha képtelen ezt megérteni, hogy azért ez sok pénzbe is kerül, és próbálod összehozni, hogy egy régi butaság nyomait elfedd, akkor komolytalan a srác.

2017. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Csinálj gyereket és kereszteld el Bencének.
2017. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
56%
Keress egy másik Bencét.
2017. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!