Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fiúk, akik még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk, akik még nem voltak lánnyal, válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Barátomnak én vagyok az első lány az életébe, mindenhogyan, velem is randizott először.

Mindenki azt mondja nekem, hogy ez számomra szerencsés dolog, mert kötődik hozzám, mert én voltam neki az első, és az első mindig a 'legfontosabb'.

Működik a kapcsolatunk, csak sokat filózok azon, hogy párom , így nehezebben lépne ki? Pl ő nehezebben dolgozná fel, ha szakítanék vele? Ő is nehezebben tudna ott hagyni, mert ezeket a dolgokat velem tapasztalta meg?

Mit gondoltok, ti szűz fiúk, vagy olyan aki még azzal van aki az első neki, vagy megvannak az emlékei, ha valaki nem 17 évesen veszti el, egy buliba, hanem párkapcsolatba már 20 felett,az mélyebb?


2017. júl. 2. 08:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mi már közel fél éve együtt vagyunk, és egy hangos szó nem volt köztünk még
2017. júl. 2. 10:19
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát én lány vagyok, nem fiú, de ez hülyeség, hogy az első kapcsolat a legfontosabb. Nekem konkrétan az első semmit nem jelentett, az összes párkapcsolatomat, ha sorba kéne állítani, az lenne az utolsó helyen.

Csak amiatt nem lesz mélyebb vagy jobb a kapcsolatotok, mert te vagy neki az első. Ha tényleg mély a kapcsolat, az azért van, mert összeilletek. Kívánom nektek, hogy így legyen! De inkább ne erre alapozz, hogy neki nem volt más, és emiatt majd nem mer elhagyni v. nem fog kiszeretni belőled, mert ennek semmi alapja nincs.

2017. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12


Na, pont erre gondolok, hogy szeretném, hogy aki számomra az első, annak ne a "legszarabb, legutolsó" legyek később, ha visszagondol rá... Egy dolgot így is elcsesztem e téren, nem lenne jó a másikat is.

2017. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Én is meggyűlöltem azt a fiút akivel elveszítettem, de ő nyomós okot adott rá, megcsalt, kiabált, undorítóan viselkedett, egy leköpni való ember.

Tehát igen magamból is gondoltam arra, hogy ilyenre alapozni nem lehet, de ő nála nem is ez a 'valakivel' elveszítettem típusú, mert ő nem úgy adta magát nekem oda, mint én annak az embernek, hogy bután 18 évesen.

2017. júl. 2. 11:21
 15/16 anonim ***** válasza:
én 21 éves vagyok,de még nem volt sosem barátnőm és nagyon örülnék neki,ha találnék végre egy rendes lányt akivel összeillenénk,nagyon becsülném.Annyit tudok,hogy nagyon becsülném azt a lányt és nem akarnék mást keresni
2017. júl. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2017. júl. 3. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!