Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sracok a baratnotok kesve er...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok a baratnotok kesve er haza es nem ered el?

Figyelt kérdés

A baratnod elment vasarolni, es dobott neked egy smst,hogy keson er haza, mert lekeste a helyi jaratos buszt es 15 perc mulva jon a kovetkezo, de addig inkabb elmegy fagyizni mert ugy sincs sok cucca. Nem tudsz erteni menni kocsival, mert meg dolgozol de kb lehet,hogy egyszerre ertenetek haza es irta,hogy nem kell erte menned. Erre te mar otthon vagy azt hitted,hogy o is hazaert. De este 11ig nem ad magarol hirt, pedig hivtad,irtal neki smst de nem reagalt neked. Mar halalra aggododtad magad. Es aztan ir neked egy uzenetet,hogy talalkozott egy ferfi ismerosevel aki elvitte jegkasazni is es beszelgettek,setaltak nemsokara indul haza. Otthon meg kozli,hogy a telefonjat a srac imerose kocsijaban felejtette amiben a kajak voltak. Es mire eszbe kapott,hogy nincs nala, mar elment nagyon az ido. Megbeszelned veled,hogy ez igy nem okes? Most tudom azt a legkonnyebb mondani,hogy szakitasz vele. Csak hat ez nem ilyen egyszeru sztm. Te mit csinalnal,mit cselekednel? En asszem hibaztam es kiabaltam a csajommal, de nem is reszletezem, jol osszevesztunk, nem ez a lenyeg, ti skacok hogy reagaltatok volna le?


F\\26


2017. júl. 10. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%
Háááát...szerintem levarrta a csajt. Ezt csak úgy tudod meg, hogy csábítsd szexre máskor azonnal. Ha nemet mondd, akkor berakták neki. Máskülönben alig várná, hogy dugjatok, amint hazaér.
2017. júl. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
45%

Sehogy. Az emberek 99.999%-a időnként később ér haza. És NEM AZÉRT, mert meghalt, vagy félrekúrt.


Mit kell ezen drámázni?

2017. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem anno volt olyan, hogy leugrott gyrost enni. 8 óra múlva írt, hogy "itthon vagyok". Közben 10x hívtam, de egyszer sem vette fel. És még ő volt kiakadva, hogy azt hiszem, hogy megcsal... Vicc. Mondjuk nem is volt alaptalan.
2017. júl. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:
49%
Hogy reagáltam volna? Megkértem volna hogy legközelebb dobjon egy üzit. Nekem az ilyesmi nem viszi fel a vérnyomásom. :)
2017. júl. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Egy felol hibazott, hogy nem szolt neked. Nincs is rosszabb mikor nem tudod, hogy a masik hol van.

De hogy mindig a legrosszabbra gondolni, mint ahogyan itt par valaszolo is, na az mar beteg kategoria (mondjuk tobbsegnek parkapcsolata sincsen...).

Pedig csaltak meg mar, nem naivsagbol irom, de igenis az ember ismerje mar a a parjat annyira, hogy nem nez ki belole akarmit.

2017. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szokása, akkor tekintsd egyszerű balesetnek.

Értem a helyzetedet, vacak.

2017. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Mondott valamit, ami nem úgy lett, ahogy megbeszélte veled. Megmondanám neki, hogy ilyen nincs, ne sumákoljon. Mászkáljon nyugodtan, de ha változtat a megbeszélteken, arról tájékoztasson. Neki kéne ilyenkor hívni, nem pedig neked, meg játszani az elérhetetlent. Tisztáznám vele a játékszabályokat, ha nem tetszik neki, akkor menjen, hátha van még a jégkásából.

30/f

2017. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%
Beszéld meg vele!
2017. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
64%

Kb ugyanígy reagáltam volna.

De nem gondolom, hogy megcsalt...én is csináltam olyat, hogy bent röhögött a kocsiban a telefonom én meg beszélgettem valakivel és elrepült az idő. Mindenesetre sosem késtem ennyit, max fél órát, szóval jogosan vagy kiakadva.

2017. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!