Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy ezért kiakadt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ezért kiakadt a "párom"?

Figyelt kérdés

Azért írtam idézőjelben, mert ez még elég friss, nem is igazán vállaljuk még fel, ennek megvan az oka.

Szóval a szitu a következő, tegnap reggel elromlott a mosógépem, amit mondtam is neki, ő pedig azt mondta, szól egy haverjának (akit amúgy én is ismerek), este majd felugrik, megcsinálja. Jött is a srác, pont akkor, mikor itt volt a vihar, szegény teljesen szétázva, csurom vizesen ért ide esernyő nélkül, adtam neki takarót meg főztem teát, mert mondta, hogy egyébként is beteg. 2 órát vártunk, de nem ment el a vihar, és mindenféle hátsó szándék nélkül felajánlottam, hogy ott a kanapé, nyugodtan aludhat itt, ne induljon el ebben az időben. (Tőlem messze lakik) Először nem akart, de aztán mondta, hogy csak akkor, ha tényleg nem zavar engem. Reggel korábban ébredtem, csináltam reggelit, neki is, utána ment el, a kapuban pedig összefutott a párommal, aki hozzám tartott. Ő persze kérdezősködött, és láttam, hogy mennyire féltékeny, hiába mondtam neki, hogy semmi az ég világon nem történt, szerintem nem hiszi el, folyton azzal jön, hogy "jóképű", és tudja, hogy ezt én is észrevettem. Azóta cinikus, mindig erre terelődik a téma, állandóan beszólogat, nagyon nagyon idegesít. Most, hogy tudom, hogy így reagál egy ilyenre, nyilván többet nem fog előfordulni, de akkor is kicsit túlzásnak tartom ezt a reakciót. Igaza van, vagy szerintetek is túllihegi?


2017. júl. 11. 19:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%
Szóval ha van egy friss/alakulóban levő kapcsolatom, és amikor meglátogatom a "páromat" reggel, pont akkor jön el tőle az a srác, akinek már előző este el kellett volna jönnie, akkor még én leszek a bunkó parasztállat, ha ez nem tetszik? HMMMMMMMMMMMMM
2017. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
18%
68%-as, nem derült ki semmi, mivel itt a te szavad áll szemben az enyémmel. Kettőnk közül pedig kizárólag az én szavamnak van súlya, te csak egy arctalan random senki vagy itt. Hiába böfögöd a marhaságaidat, engem nem kezdhetsz ki. Keresgélj a saját súlycsoportodban, ha a gyk-n akarsz belekötni valakibe, ne próbálj a nagyhalakkal úszkálni.
2017. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%
Ne égesd már magad szerintem, nevetséges vagy haver
2017. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
57%

Összefoglalom: ha nincs bizalom,szart se ér az egész.


Az én férjem csö__csös csajokkal is alhatna egy ágyban,rájuk sem nézne. Ahogy fordított esetben én sem a playboy fiúkra.

2017. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát, én nem tudom, ki milyen hollywood-i "ez nem az, aminek látszik" filmecskében él, de a valóság nem ilyen. Soha nem kérném senki véleményét, hogy ki alszik a lakásomban, és ha valaki kinézi belőlem, hogy mindenkivel összefekszem, azzal jobb, ha nem mélyül a kapcsolat.
2017. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%
Jaj 68-as, emlékszem már rád. Te valami kis csicska tinifiúka vagy, akit megsértettem valamivel a múltkor, aztán azóta folyton követsz. Fiam, értsd meg, nem lehetek az apád apád helyett. Igen, ő elhagyott titeket, de ne itt próbáld levezetni a feszültségedet.
2017. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Itt egyedül te vagy tinifiúcska
2017. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

Talán az idődbe belefért volna, hogy megemlíted neki. Gondolom fordított esetben te is elvárnál ennyit tőle.

egyébként meg létezik taxi is a világon, és esernyő is.

2017. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ez nem jogos a "párod" részéről. Esetleg szólhattál volna neki telefonon, hogy ez történt a vihar miatt. De ennek ellenére szerintem gáz, hogy nem bízik a haverjában és benned sem.
2017. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tudom, ellenkező esetben mit gondolnál, ha összefutnál nála egy másik nővel.

Nem mondtad meg neki, persze ,hogy kételkedik.

2017. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!