Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy ezért kiakadt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy ezért kiakadt a "párom"?

Figyelt kérdés

Azért írtam idézőjelben, mert ez még elég friss, nem is igazán vállaljuk még fel, ennek megvan az oka.

Szóval a szitu a következő, tegnap reggel elromlott a mosógépem, amit mondtam is neki, ő pedig azt mondta, szól egy haverjának (akit amúgy én is ismerek), este majd felugrik, megcsinálja. Jött is a srác, pont akkor, mikor itt volt a vihar, szegény teljesen szétázva, csurom vizesen ért ide esernyő nélkül, adtam neki takarót meg főztem teát, mert mondta, hogy egyébként is beteg. 2 órát vártunk, de nem ment el a vihar, és mindenféle hátsó szándék nélkül felajánlottam, hogy ott a kanapé, nyugodtan aludhat itt, ne induljon el ebben az időben. (Tőlem messze lakik) Először nem akart, de aztán mondta, hogy csak akkor, ha tényleg nem zavar engem. Reggel korábban ébredtem, csináltam reggelit, neki is, utána ment el, a kapuban pedig összefutott a párommal, aki hozzám tartott. Ő persze kérdezősködött, és láttam, hogy mennyire féltékeny, hiába mondtam neki, hogy semmi az ég világon nem történt, szerintem nem hiszi el, folyton azzal jön, hogy "jóképű", és tudja, hogy ezt én is észrevettem. Azóta cinikus, mindig erre terelődik a téma, állandóan beszólogat, nagyon nagyon idegesít. Most, hogy tudom, hogy így reagál egy ilyenre, nyilván többet nem fog előfordulni, de akkor is kicsit túlzásnak tartom ezt a reakciót. Igaza van, vagy szerintetek is túllihegi?


2017. júl. 11. 19:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

Eletveszelyes vihar volt tegnap este/ejjel. Szoval felmegy az ismeros es ingyen szivessegbol megszereli a mosogepet. Hat ezek utan nem fogja az ember kitessekelni a viharba. Amugy meg a baratja talalta ki a kerdezonek,h odakuldi a baratjat. Igy most egye meg,amit fozott.

Szoval most a Kerdezo pasija nem jogosan akadt ki. Egy kovetkezetlen hulye a 'pasid' Kerdezo.

N

2017. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

Bandi bával vagyok egy véleményen! Alakuló kapcsolatban nehogy el kelljen már számolni, ki alszik nálam! Én hülyén néznék egy nőre, ha csak azért felhívna, hogy figyelj, a haverod itt alszik, mert óriási a vihar. Ok, mi közöm hozzá? :D

Mellesleg eleve nem küldenék oda olyan ismerőst, akiről tudom, hogy paraszt, és ráhajtana a nőre.

2017. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem a csaj haverja a "mosógépszerelő", hanem a pasié, ő csak ismeri. Nem ugyanaz. Akiben van egy kis tisztesség, az még a kialakuló fázisban is tiszteli annyira a másikat, hogy nem hozza ilyen helyzetben, ez a normális. Nem az, hogy más pasikat marasztal ott, aztán meg úgy kell megtudnia a barátjának, hogy épp somfordál ki. Ez gáz
2017. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
72%
Attól hogy alakuló még csak a kapcsolat, attól még illene közölni a másik felé ilyen dolgokat. Ilyenkor még pláne képlékeny bizalom, akkor van kialakulóban, nem kedvez neki egy ilyen helyzet, pláne hogy "rajtakapták". Ez nem elszámoltatás, de azért na, ha összejövőben vagyok valakivel, akkor szemet szúr ha egy tőle ellenkező nemű emberke sétál ki reggel.
2017. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Alakul a kapcsolat és lotyónak nézi a majdnem nőjét, a haverját meg egy kefélőgépnek.

Gondolom, dzsungelben nőtt fel, mint Maugli.

Ne erőltesd ezt a "kapcsolatot".

2017. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem nézi annak, de hónapokba, akár évekbe telik mire kiismeri az ember igazán a másikat, és arra is volt már bőven precedens a történelemben, hogy egy haver okoz csalódást. Pláne ha "csak" haver, és nem barát.
2017. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!