Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová meneküljünk tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová meneküljünk tőle a gyerekeimmel egy agressziv beteg ember?

Figyelt kérdés
Huh hát ez hosszu lesz és most nem figyelek a helyesirásomra.....Nah kezdem azzal hogy 7éve vagyok együtt a férjemmel van két gyerekünk egy 6 éves és egy 6hónapos...borzalmas a kapcsolatunk szerintem naprol napra bár ő szerinte nekem mi problémám is lehetne semmi nekem nagyon jó mert itthon vagyok és csak azért pénzt kapok mert ülök!!!!!!!!!!!!!volt már részéről megcsalás ebben a kapcsolatban bántalmazás felém.......most eljutottam már oda hogy folyamatosan az öngyilkosságon gondolkozom mert már nem tudok mit tenni próbáltam megváltoztatni de nem tudom azt mondja hogy én egy semmi vagyok egész nap itthon vagyok és 5forint értéket nem csinálok...a mindennapjaim abbol állnak hogy ő elmegy muunkába és már akkor amikor még itthon sincs én már azon idegeskedem hogy most ugyan miből fog belém kötni mi nem fog neki tetszeni....azt mondja én nem állok ugy hozzá hogy az jó legyen....pedig én ugy érzem hogy akármit csinál dolgozik itthon én minden ben megpróbálok neki segiteni pl füvágás,fabehordás 6 köbméter),vagy furoikolom neki a betont vagy a szerszámosát rendezem de tudnék még irni ezer dolgot ami az ő dolga lenne de én megcsinálom csak hogy neki ne kelljen.de ő ezeket észre sem veszi...egyáltalán nem becsül pedig magyarul a segge kivan nyalva ezt arra értem hogy pl a legutolsó zokni levan huzva a lábárol a legutolsó kanál a kezébe van adva hogy egyen meg stb....már nem birom a fejembne ezt a gondolatot hogy egy semmi vagyok tönkretettem az életét jobb lenne ha nem lennék stb...mondom neki hogy elmegyek akkor csak annyit mond és hova mennél....??mert sajnos nincs hova mennem egyáltalán anyukám meghalt apámnak meg van uj családja...de egyébként sem mernék tőle ilyen ismert helyre menni mert rettegek tőle...állandóan kiabál mindenért ha egy légy van a lakásban még azért is....szóval mit tegyek??vagy megölöm magam vagy elviselem ameddig birom vagy megszökök a gyerekekel csakhogy nincsen hová...reménytelen a helyzetem....mit tegyek hogy álljak akkor hozzá én vagyok a hibás??

2017. júl. 12. 07:41
1 2 3 4
 11/31 A legrosszabb ***** válasza:
83%

Jogi tanácsadót keresni, mindent elmondani neki és azonnal válni, de legalábbis a válásra törekedni. Annyira elfajultak a dolgok, hogy ezt már lehetetlenség helyrehozni és ne is nagyon törekedj erre, mert ebből már nem lenne felhőtlen, őszinte házasság. Valami ismerősöd, barátnőd csak van, aki mankót tudna nyújtani, nem? Legrosszabb esetben is keresel egy olcsóbb, egyszobás, ideiglenes albérletet, ja, és keress munkahelyet is. Ha jól tudom, a bölcsibe már hat hónapos babát is be lehet íratni, szóval igazából mindent meg tudnál oldani. Nem lesz könnyű, de még mindig jobb tenni ezért, mint évekig, évtizedekig totál leamortizáltatni az idegrendszeredet.


Mellesleg abban egyetértek a fentebbi hozzászólókkal, hogy ez nem jön csak úgy magától, egészen biztos voltak ennek valamilyen formában előzményei (például a faszi részéről túlzott magabiztosság, nagyképűség, részedről meg a tipikus "törtet, másokat eltapos, másokkal szemétkedik, de velem kivételezik, mert engem szeret" hozzáállás stb.)

2017. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%

8#

Nyakra főre szül?!

5 év korkülönbséggel két gyerek, úgy hogy a férje gyakorlatilag megerőszakolja!

Tudod, a gyerekhez két ember kell! De a férfinak minimum akarnia kell a gyerekcsinálást, mert lankadt faxszal nem fog menni.


Egyébként sem tanács az, hogy mit kellett volna tennie. Az a kérdés, hogy mit tegyen!

Ezzel az erővel tanácsolhatod neki, hogy miért nem ikszelte be a nyertes számokat, amiket szombat óta mindenki tud.


Időgép hiányában nem megoldás a "mi lett volna, ha..."


Amíg nem keveredtél bele bántalmazó kapcsolatba, addig baromi könnyen osztod az észt!

23 évesen én is vertem a mellem, hogy én aztán soha nem kerülnék ilyen helyzetbe! Aztán 30 évesen úgy váltam el, hogy elcsattant az első pofon is. Utólag tudom én is, hogy hol kellett volna kiszállni. De akkor mindenki azt mondta (még), hogy ilyen rendes pasival megfogtam az isten lábát.

Pár évvel később a saját családom fordult ellenem, mikor jeleztem, hogy baj van. Meggyőztek, hogy az normális, ami velem történik, a férjem szuper, én meg egy hisztis picha.

Rengeteget lehet írni róla.


A lényeg, hogy utólag okosnak lenni a legkönnyebb.

2017. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire rossz a kapcsolat férjeddel. Minek szültél 2-dik gyereket??? Nem tudlak sajnálni. Te hibád old meg magad.
2017. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12.-s hetente megeroszakol a felesegem, elhiszed?? Irni Minden lehet de mint irtam ez csak egyik fel allaspontja es lehet koze nincs a valosaghoz.
2017. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
76%
Ezert tart itt az orszag ahol...mert az emberekben levo empatia a marek szarral egyenlo a foldon(mint pl. az utolso valaszolo is. Ki kerte a sajnalatod? Szerintem senki)
2017. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan érdekel, hogy miért a Kérdező hibája ez az egész?

Honnan tudjátok, hogy tényleg nem-e akkor bolondult meg a férje, amikor terhes lett a második gyerekkel?

2017. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy a kedves akárki aki azt irja megérdemlem olyan helyzetben lenne mint én mit tenne..amikor kijelentik neki hogy bármit mer tenni elmegy megtalálja feldarabolja és örökös börtönbe megy miatta...na az mit tenne???nekem olyan hely lenne jo ahová azzonal lehet menni..a NANE azt mondta először elkell menni megbeszélésre és ugy eldöntik majd oda mehetsz e de ez sem 1-2 nap...(
2017. júl. 12. 09:47
 18/31 A kérdező kommentje:
ja a másik az hogy becsuknak a házba ne menj orvoshoz hogyan védekezel??
2017. júl. 12. 09:48
 19/31 anonim ***** válasza:

Azért ez már bőven bűncselekmény, tényleg beszélj édesapáddal, barátokkal (bár gyanítom, hogy elszigetel tőlük), próbálj meg mindent.

Hány éves vagy ha megkérdezhetem?Illetve a férjed mennyi idős?

2017. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Mégvalami lényeges lehet.Közös tulajdon a ház?
2017. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!