Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hová meneküljünk tőle a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová meneküljünk tőle a gyerekeimmel egy agressziv beteg ember?

Figyelt kérdés
Huh hát ez hosszu lesz és most nem figyelek a helyesirásomra.....Nah kezdem azzal hogy 7éve vagyok együtt a férjemmel van két gyerekünk egy 6 éves és egy 6hónapos...borzalmas a kapcsolatunk szerintem naprol napra bár ő szerinte nekem mi problémám is lehetne semmi nekem nagyon jó mert itthon vagyok és csak azért pénzt kapok mert ülök!!!!!!!!!!!!!volt már részéről megcsalás ebben a kapcsolatban bántalmazás felém.......most eljutottam már oda hogy folyamatosan az öngyilkosságon gondolkozom mert már nem tudok mit tenni próbáltam megváltoztatni de nem tudom azt mondja hogy én egy semmi vagyok egész nap itthon vagyok és 5forint értéket nem csinálok...a mindennapjaim abbol állnak hogy ő elmegy muunkába és már akkor amikor még itthon sincs én már azon idegeskedem hogy most ugyan miből fog belém kötni mi nem fog neki tetszeni....azt mondja én nem állok ugy hozzá hogy az jó legyen....pedig én ugy érzem hogy akármit csinál dolgozik itthon én minden ben megpróbálok neki segiteni pl füvágás,fabehordás 6 köbméter),vagy furoikolom neki a betont vagy a szerszámosát rendezem de tudnék még irni ezer dolgot ami az ő dolga lenne de én megcsinálom csak hogy neki ne kelljen.de ő ezeket észre sem veszi...egyáltalán nem becsül pedig magyarul a segge kivan nyalva ezt arra értem hogy pl a legutolsó zokni levan huzva a lábárol a legutolsó kanál a kezébe van adva hogy egyen meg stb....már nem birom a fejembne ezt a gondolatot hogy egy semmi vagyok tönkretettem az életét jobb lenne ha nem lennék stb...mondom neki hogy elmegyek akkor csak annyit mond és hova mennél....??mert sajnos nincs hova mennem egyáltalán anyukám meghalt apámnak meg van uj családja...de egyébként sem mernék tőle ilyen ismert helyre menni mert rettegek tőle...állandóan kiabál mindenért ha egy légy van a lakásban még azért is....szóval mit tegyek??vagy megölöm magam vagy elviselem ameddig birom vagy megszökök a gyerekekel csakhogy nincsen hová...reménytelen a helyzetem....mit tegyek hogy álljak akkor hozzá én vagyok a hibás??

2017. júl. 12. 07:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a helyzetet meg lehet oldani Normális kommunikációval. Amikor nyugodtabb helyzetben van, akkor szépen előveszel egy nagyobb papirlapot és golyóstollak és minden egyes házimunkát felírtok oda közösen, illetve megbeszéled vele azt, hogy minden nap számadást fogsz neki adni arról, hogy miket csináltál meg és ellenőrzése után jön egy aláírás részéről dátummal - a hotelben a takarítónők is ezt csinálják, teljesen jogos.

Illetve meg kell beszéljétek azt is, hogy: a házimunkát mindenképpen meg kell osszátok, te benn ő pedig az udvaron, mert neked is bevételt kell szerezned a háztartásba, ezzel ő is egyetért. Azt a bunkó mentalitást felejtse el, hogy nah akkor ő egyedül eltartja az a egész családot, mert ez egy nagy képtelenség és nagyon rosszul gondolkodik.

Ugyanakkor ha már bántalmazás is volt, akkor neked nagyon kell gondolkodnod egy másik ingatlan lehetőségben és amint van valami, azonnal perbe adni, majd ott ugasson.

2017. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
20-30-as nőtársaknak írom, hogy amikor összeköltöztök férfival, mindenképpen vegyétek figyelembe azt, hogy kinek a nevén van/lesz az ingatlan, mert ha ilyen esetek vannak (sajnos egyre gyakoribb), akkor Magyaro.-n egyelőre csak a feudális törvényeket veszik figyelembe, azaz a tulajdonjogot.
2017. júl. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak és főleg a gyerekek miatt valahogyan lépni kell. Öngyilkosságot verd ki a fejedből, a gyermekeid csak rád számíthatnak!

Nagybácsi, nagynéni, barátnő, unokatestvér, neked testvéred nem tud segíteni? Ha más nem, szólj apukádnak, hisz a gyermeke vagy, és ott vannak az unokái is.

2017. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazásra hajlamos személyek bárkit betalálhatnak, de engedni csak a bántalmazott tud, egyik napról a másikra, senki nem képes ilyen szinten sakkban tartani valakit.


Más kérdés, hogy végtelenül sok a buta egyszerű ember, aki nem fog időt és energiát pocsékolni arra, hogy utána olvasson szakirodalomnak, pszichológiának, és az egész bántalmazó-bántalmazott kapcsolat kialakulásának. Mert védekezni ilyen értelemben is lehet, senki nem nyom fegyvert a nők fejéhez, hogy nem fogsz dolgozni, nem szerzel lakást, nem tanulsz és nem viszed semmire. Mert ha van lakásod, van munkád, vannak barátaid, van életed és ne adj isten még edzel is és nem vagy puding testű... Akkor a bántalmazók nem nagyon szemelnek ki, hisz nem vagy áldozattípus.


Ettől függetlenül én is tarkón lőném az összes férfit, aki kezet emel egy nőre, de azért fényévekkel egyszerűbb dolga lenne mindenkinek, ha már fiatalon megtanulná felismerni azokat a még nem fizikai bántalmazó jeleket, amiknél irtó gyors ütemben konduljon meg a vészharang.


Egyébként én akár utcára is mennék két gyerekkel, amíg valamelyik segély szervezet meg nem sajnál. Komolyan, egy percig nem maradnék ott. Egyébként is, a férfi valszeg csak a szolgáját akarja, azért ahhoz, hogy feldaraboljon valaki valakit olyan súlyos mentális problémákkal kell küzdeni, ami EZER SZÁZALÉK hogy nem egy év alatt alakul ki, hanem mindig is jelen volt, és nem csak neked hanem mindenki másnak is feltűnő.

2017. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
nem tudom mit tegyek..annyira másképpen gondolkodik mostanában hogy az valami borzalom például ő valamit dolgozni akar az udvaron esik az eső ez gátolja a cselekvésben és bejön engem tesz hibásnak mert esik az eső azt mondja akkor menjek csináljam meg én vagy fogadjak szakembert meg stbbb de mindezt orditva....jelen volt ez miindig is de nem ilyen és ekkora formában mint az utóbbi időkben vagy mégis csak akkor erősebb voltam lelkileg és jobban viseltem....nem merek lépni mert félek...ha megtalálna nekem végem lenne
2017. júl. 12. 10:53
 26/31 A kérdező kommentje:
a lakás fele fele tulajdonrész de arra is azt mondja én ezért nem tettem semmit és ha mondom hogy akkor az a 3évnyi munkám fizetésem hol van amiből takarékoskodva volt a lakásra??hát azt mondja arra is hogy ő honnan tudja
2017. júl. 12. 10:56
 27/31 anonim ***** válasza:
84%

Csak számomra gusztustalan, hogy a pasikba 0 együttérzés sem szorul, ha egy nő van bajban azért, mert nem esett le neki hamarabb, hogy a párja egy elmebeteg őrült, aztán mennek, és kiírnak napi 165 kérdést arról, hogy milyen szomorú is azoknak a derék férfiaknak a sorsa, akik nem tudnak szabadulni a friendzoneból, mert a kiszemeltjük havonta egyszer rájuk mosolyog, ami feléleszti bennük a reményt?

Csak egy indokot kerestek, amivel normalizálhatjátok a tényt, hogy élvezitek a másik szenvedését...


Kérdező, már írták a megoldást: hívj segélyvonalat. Minél előbb. Ez nem fog megváltozni, és bármeddig vársz, ugyanolyan félelmetes lesz kilépni a kapcsolatból, de ha olyanokra támaszkodsz, akiknek az a dolgok, hogy megvédjenek, akkor nem lesz baj.

[link]

Sok sikert!

2017. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

ha bezárni, hívnám a rendőrséget

ha ver, akkor is

te meg semmit nem csinálsz... akkor mit vársz???

2017. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
25%
Ha AZ reprezentalja AZ orszagos atlagot hogy itt mennyi frusztralt no irogat akkor nagyon szar hely ez az orszag. Erdekes hogy mindenki a ferdit iteli el AZ egyik fel velemenye alapjan pedig olyan nincs hogy csak AZ egyik hibas, raadasul meg egy gyereket is szult neki, de tudom biztos megeroszakolta szegeny artatlant es akkor fogant meg
2017. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
73%
#29 Igen, az biztos, hogy a "frusztrált nők" miatt szar az ország, és nem az olyan pasik miatt, akik bántalmazzák a társukat, meg azok miatt, akik ezen kárörvendenek. Amúgy hogy lehet nem frusztráltnak lenni, ha azt olvasod, hogy valakit bántanak? Áruld el a titkod kérlek...
2017. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!