Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
A barátomnak hazudtam viszont megbeszeltuk es egyutt maradtunk. Tegnap jöttünk haza a nyaralásból es kijelentette hogy nem birja elfogadni hogy hazudtam neki es folyamatosan ezen kattog az agya. Azt mondja szeret nagyon de ugy érzi hogy felesleges ezzel a kapcsolattal küszködni.. Nagyon tehetetlen vagyok es ki vagyok bukva emiatt..
2017. júl. 20. 22:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elég durván leírtad.. De igen.
2017. júl. 20. 23:02
 12/15 Estádio de Felchút ***** válasza:

Jó, most nem egy finomkodó, romatikus Jókai regényt írtam, hanem a tényeket.

Amúgy ez van, fogadd el, ha a Jancsid kattog, nem tudsz mit csinálni.

2017. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mit mondjak neki? Keressem meg? Menjek el hozza ?
2017. júl. 20. 23:26
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezzel egyszer én is megjártam hogy nem mondtam el az akkori barátomnak, hogy az egyik közös ismerősünkkel pár évvel azelőtt lefeküdtem... De igazából nem tudom ez miért törte meg, hiszen tényleg évekkel előtte volt.


Talán féltékeny volt, mert tudta hogy azt a fiút nagyon szerettem, őt meg nem annyira... Ezt persze nem mondta nikor kérdeztem. Azt mondta hogy egy dolog hogy tudja hányan voltak előtte, 1-2őt még név szerint is, de azokhoz nem társul se arc se személy, azok csak nevek, vagy számok, mivel sokszor csak úgy említem az exeimet, hogy első, második, stb. De ez így más.


Próbáld megbeszélni vele hogy mégis mi bántja ebben ennyire, a múlt az múlt, mondhatod hogy megbántad, hogy nem jelentett sokat, vagy akár azt is hogy te is sokminent másképp láttál akkor. Vagy csak mond az igazat bármi is az (na jó, ha még mindig odavagy érte, akkor azt ne).

De azt ne felejts ki, hogy szereted őt, és fáj hogy ezeket mondja, nem akarod elveszíteni, főleg egy ilyen miatt...

2017. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezért hülyeség hazudni.

Amúgy meg a srác is gyengécske, mert ha egyszer már túl voltatok ezen, akkor mis mire föl?

2017. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!