Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni ezt a kapcsolatot? Én lihegem túl vagy jogos hogy nem bízom benne?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt. Előtte is ismertük egymást, pár hónapig szexkapcsolatban voltunk. Szerelmesek lettünk, összejöttünk, boldogság volt.

Aztán úgy kb két hónap után az egyik barátnőm elkezdett mesélni egy srácról akivel az egyik csetes oldalon dumálnak és hogy milyen helyes és jól kijönnek. Sokat mesélt a srácról, hogy van neki egy csaja, akivel már egy ideje együtt vannak de kicsit eltávolodtak egymástól stb. Küldtek egymásnak képet, amire a srác azt mondta, hogy bnőm egy bomba csaj, az ő csaja pedig egy csinos átlagos lány. Aztán kértem bnőmet hogy mutasson egy képet a srácról. Kiderült hogy ő az én pasim.

Nagyon padlóra tett a dolog. Egy ideig még mondtam bnőmnek hogy írogasson vele, kíváncsi vagyok meddig hajlandó elmenni. Barátnőm sokszor felhozta a találkozót de ő egyszer sem ment bele.

Aztán szembesítettem a barátomat ezzel, volt nagy botrány, szakítás. De végül együtt maradtunk és próbáltam megbocsátani és felejteni.

Emellett ő már akkor is rettenetesen féltékenykedett amikor még együtt sem voltunk. Volt két barátnője aki megcsalta őt, gondolom ezért.

Egyébként nagyon jó vele, szeretjük egymást tényleg bármit megtenne értem. Azóta azon a csetes oldalon sem látta a barátnőm és tudom hogy nem csal meg. Mert reggel elmegy dolgozni, este hazamegy és a hétvége a miénk. Szóval ideje sem lenne rá, de a pasik találékonyak ha úgy van.

Eddig egész jó volt minden, de mostanában valahogy elfogott egy nagy féltékenységi hullám. Igazából nem is féltékenység, egyszerűen csak egy szavát sem hiszem el. Mindig kételkedek benne.Azt nézem, hogy hol tudnék belekötni. De valahol igazam van, mert még a kapcsolatunk elején volt olyan, hogy azt mondta elmegy fürödni, de kiszökött bulizni és csak másnap hajnalban írt és akkor vallotta be. Szóval vannak, voltak neki ilyen hazugságai, amik miatt már kicsit sem bízom benne. De a múlthét hétvége végleg betette a kaput.

Barátnőmnek születésnapja volt, amit a balatonai nyaralójukban tartott meg. Engem is meghívott, amit mondtam is a barátomnak. Mostanában sok a munkája, ezért van hogy hétvégén is dolgozik (tényleg dolgozik, nem csajjal van ezt tudom). Azt mondta, hogy nem, együtt leszünk. Elmondtam hogy ha dolgozott volna, akkor elmentem volna, de így maradok mert inkább vele vagyok. Erre levágott egy hatalmas hisztit, féltékenységi rohamot kapott. Mindegy, szombaton együtt voltunk aztán este jött a telefon hogy vasárnap munka van. Nagyon mérges voltam, szóval szóltam a barátaimnak hogy vasárnap várhatnak mert megyek. És ezért is elkezdett velem veszekedni. Pedig ő hazudott, megígérte hogy együtt leszünk hétvégén. Ő és a legjobb barátja indították a vállalkozást, szerintem lehetetlen hogy az egyik társtulajdonos úgy vállaljon el egy munkát, hogy a másik nem tud róla.

Aztán a másik: néha szoktunk chat vagy telefonszexelni mert izgalmasnak tartjuk. Ez most is így volt, már élvezés közeli állapotban voltunk amikor egy kérdést feltett kétszer. Tehát megkérdezte, válaszoltam és újra megkérdezte. Csak viccesen megkérdeztem hogy ezt hány csajtól kérdezi meg, erre ő teljesen kiakadt. Na most ha nem lenne vaj a füle mögött akkor csak nevetett volna rajta nem? Szóval megint előjött bennem ez az érzés, hogy nem hihetek neki. Elküldte a messenger schreenshotját hogy csak velem beszél. De nem vagyok hülye, pont aznap láttam hogy ismerőse lett valami srácnak és az az üzenet sem volt ott, ami mostanában megjelenik ha visszajelölik egymást. Szóval kitörölte. Ennyi erővel a többi üzenetét is kitörölhette. Plusz ott volt egy messenger gömböcske, ami akkor jelenik meg ha valaki ír, te lehúzod a fejét de a buborék ott marad hogy jelezze hogy valaki írt.

Nagyon kiakadtam ezen. Próbálom elnyomni magamban ezt az érzést és bízni benne de ha ilyeneket csinál, akkor mit tehetnék? Tudom hogy más csajokkal is beszél.

Tudom, nagyon szánalmasnak tűnök ezt az egészet elolvasva. De amúgy én egy erős, nagyszájú független csaj vagyok, aki kiáll magáért és nem viselem el ha hülyének néznek. De hát szeretem.

Ti mit gondoltok, érdemes így együtt maradni ha azt sem hiszem el amit kérdez? Nagyon érlelődik bennem a végleges szakítás gondolata.

Köszönöm ha elolvastad :)


2017. júl. 25. 13:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Végig olvasva ezt az egész kálváriát, csak annyit tudok tanácsolni (már ha elfogadod), hogy már akkor véglegesen ki kellett volna dobnod, amikor ez az egész társkeresős dolog beigazolódott. Sajnos, a női megérzések sokszor bejönnek, pont mint most (lehet,hogy valóban félre lép, bár nem akarok hamis állításokat sem felállítani benned,mert ezt tényleg nem tudhatjuk). Én azt javaslom, hogy szakíts vele. Nem tudom hány éves vagy, de az nem is lényeges, ami viszont az, hogy semmi értelme egy rossz kapcsolatra pazarolni az életedet. Ennek már rég vége, csak nem tudod elengedni. Sajnálom, remélem sikerül mihez kezdened.
2017. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Csak megerősítésre volt szükségem, más nézőpontokra.

Elmeséltem egy másik barátnőmnek ezt az egészet, tőle megkaptam hogy csak hisztizek, egy ilyen jó pasit nem lehet kidobni mert mellette jó életem lenne.

Szerintem az nem jó élet ha folyamatosan kételkedsz a párodban, akkor sem ha közben az anyagiakra nem lenne gondom.

Köszönöm :)

Akik meg röhögnek, akkor röhögjenek ha esetleg hasonló helyzetbe kerülnek :) Valószínű ti még nem szerettetek annyira egy szar embert, hogy feladjátok magatokat érte. Ne is :)

2017. júl. 25. 18:16
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Szia!Ahogy olvastam a történeted nagyon hasonlít arra ami velünk történt.Az èn párom is írogatott messengeren 1csajjal,lebukott szeptemberbe.Kiakadtam rá,szakítani akartam de meggyőzött és együtt maradtunk.Na de azóta se tudok benne bízni.Belenézek a telojába.Féltékenykedek minek hangot is adok.Sokat vitatkozunk.Szeretem és vele képzelem a jövőt.Így megértelek téged hogy te is mibe vagy.Nem tudom hogy ti mióta vagytok együtt a lebukás óta.De én azt mondom így a ti kapcsolatotok és a miénknek sincs sok értelme,mivel a bizalmat könnyet el lehet játszani,de már vissza szerezni nagyon nehéz.Mi is próbálkozunk.
2017. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sztem nincs értelme !Hisztizik a nagy semmin ez önmagàban is gàz !A többit meg inkàbb nem kommentàlnàm !Hagyd ott!
2017. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az exem irogatott egy volt csajànak pontosabban valentinnapra lebukott szàmonkértem megbocsàjtottam aztàn eltelt kb 4hónap és kezdte előröl csak más csajnak irogatott .Na akkor màr szakitottam vele !
2017. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
13# Sok sikert nektek, remélem sikerül kibékülni :)
2017. júl. 30. 16:46
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 30. 16:46
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit későn bukkantam rá erre a kérdésre, de régen én is hasonlóképpen jártam.

A barátom egy csajjal írogatott és én csak annyit láttam a beszélgetésből, hogy szexről beszélgetnek, meg egy találkáról. Utána mentegetőzött, hogy az csak az egyik haverja álnéven és szivatták egymást. Majd később kiderült, hogy mégis lány volt az illető.

Soha többet nem tudtam benne megbízni, és minden lányra féltékeny lettem. Ez az egész kapcsolatunkat megmérgezte és félév múlva szakítottunk, mert megcsalt.

Lehet ha nem leszek hisztigép nem csalt volna meg, de itt az a lényeg, hogy ő a kapcsolatunkat már akkor halálra ítélte, amikor hazudozott nekem, hogy kivel beszélget.


Szerencsére a jelenlegi barátom nem ilyen, és nála nem féltékenykedem. Legalábbis nem beteges módon. Egészséges féltékenykedés az van, de bízom benne. :)


Remélem te is túl tudsz lépni, azon a barmon.


23L

2017. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!