Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított amiatt mert kikezdett velem egy csaj nyilvánosan, mindenki előtt és én nem utasítottam vissza durván. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a barátnőmet hogy őszintén észre se vettem hogy kikezdett velem. Barátnőm is látta, mások is mondták hogy nagyon durván nyomult a csaj. Én ennyire ezt észre se vettem, még meséltem is neki a barátnőmről és hogy milyen jól megvagyunk.

Barátnőm szerint ezt a csaj érte el a női praktikáival hogy én észre se vettem semmit, így csábított el. A bizonyíték szerinte hogy utána megkért a lány hogy segítsek neki a kocsiján helyre tenni az ablaktörlőt és én segítettem. Ezzel az bizonyosodott be hogy úgy ugrálok ahogy fütyül, tudat alatt elcsábított és én hagytam magam. Pedig semmi ilyesmiről nincsen szó részemről, még nőként se “mértem fel” a csajt. Szerinte mindig a pasi a hibás, én tehetek róla hogy hagytam magam elcsábítani. Nekem durván meg kellett volna mondani, hogy hagyjon békén ... de én nem vagyok ilyen.


Nem is emlékszem a csaj keresztnevére se! Nincs meg a száma, se más elérhetősége! Fényes nappal a munkahelyemen volt ez az egész, nem szórakozóhelyen.


Kinek van igaza? Hogyan békítsem meg?



2017. júl. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
63%

Akiket lepontoztak ,én is azokkal értek egyet...

A csaj csak ürügyet keresett...ismerem a praktikákat.


Viszont a barátnőd meg nem bízik meg benned, hogy ha elmondtad, h semmi se volt, és te nem akarsz tőle semmit...

Inkább ez az aggasztó,miért nem neked hisz.

2017. júl. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Azok a jelek amiket csinált a csaj mások szerint: dobálta a haját, simogatta a saját alkarját, oldalra bicentgette a fejét, kvásan ment, rázta a fenekét. Továbbá dicsért engem a munkám miatt, szexin nevetgélt (az milyen?) bármit mondtam, kihívóan nézett rám (ezt se tudom milyen, nekem egy kicsit túl közvetlen, jófej, kedves csajnak tűnt). Nem nyúlt hozzám, egyszer felém nyúlt, meg akarta fogni a vállam de ösztönösen elhúzódtam. Ezt mások mesélték, észre se vettem.

Én szexuális jelekben analfabéta vagyok, soha nem veszek észre semmit! Mindenkiben a jófejt, havert látom, mint ahogy írta itt valaki. Ha van barátnőm nekem eszembe se jut hogy akarnék bármit.

Amúgy nem fényezte az egómat ez az egész, nem örültem neki vagy ilyesmi. El is felejtettem volna ha nem csinálja meg a barátnőm a balhét.

2017. júl. 28. 10:21
 13/42 anonim ***** válasza:
71%
Erősen túlreagálta és ez már betegesen féltékeny kategória. Talán mostantól mindenkivel bunkónak kellene lenned és nem lehetnének új ismerőseid sem?
2017. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%

Uhh. hát emiatt én már sokszor ki lettem volna hajítva. :D Világ életemben fiú barátaim voltak, kicsi gyerekkoromban is, velük nőttem fel, nem is tudatosodott 100%-ban bennem, hogy felnőtt nő vagyok, és egy korombeli férfi kedves közeledését reflexből haverinak fogom fel. Ráadásul segítőkész is vagyok.

A párom is az, most voltunk kempingezni egy hete, a szomszéd sátorban lakó nőnek ő rakta össze a napozószékét, miközben váltottak pár szót, poénkodtak... őszintén, fel se merült bennem, hogy ez több lenne annál, aminek látszott: hogy szeret segíteni, és normális az emberekkel. Azt már ne is említsem, mikor néha megállunk út szélén bedöglött autóknál, hogy tud-e segíteni.

Nekem mondjuk az érintés a határ: én soha senkitől nem tűröm el, hogy hozzám érjen - a páromon kívül, és tőle is ezt várom, és ő ugyanígy gondolkozik. Ha elkezdené simogatni valami csaj, vagy az ölébe ülne, szerintem páros lábbal rúgná át a szomszéd városba :D

Szóval szerintem nem gáz, amit csináltál, bár azt nem írtad végülis, hogy mi volt a "durva nyomulás".

2017. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy mivel ő úgy ismert meg engem hogy nincsenek lány barátaim, nem üzenetezek vagy jelölgetek be csajokat a közösségi oldalakon, így nem fogadja el ha én pl csaj barátokat akarnék vagy bármilyen nővel barátilag bármilyen programra mennék vagy csak kettesben lennék vele bárhol akár nyilvános helyen. Mert ő nem ilyennek ismert meg és az már nem én lennék. Ezt arra mondta hogy felhoztam neki, több haveromnak is vannak csaj barátaik, eljárnak velük valahova társaságban vagy segítenek nekik költözködni. Ha találkoznak az utcán barátilag simán beülnek egy kávéra anélkül hogy kikezdenének egymással vagy szexelnének.

A barátnőm tőlem ezt nem fogadná el semmilyen szinten. Annak se örül ha köszönök egy nőnek vagy beszélek vele, de addig el tudja fogadni amíg nem jövök be a csajnak, kvázi ha ronda a csaj akkor engedélyezett.

2017. júl. 28. 10:40
 16/42 anonim ***** válasza:
57%

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki megbízható arra nem féltékenykednek.

Szerintem volt már a párod féltékeny. És máskor több alapot adtál rá.

Az igaz, hogy ezt most túl reagálta.

2017. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%

A csaj megkavarta a szxrt úgy, ahogy kell,az biztos.

Alapjáraton én is béketűrő vagyok,de ha valaki nagyon nyomul és van valakim,leszedtem róla a keresztvizet.

2017. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén szólva szerintem örülnöd kéne, hogy megszabadultál egy ilyen féltékeny, bizalmatlan pitschától. Mentálisan egészséges ember nem reagál így erre a szituációra és nem ilyen nevetséges maszlaggal takarózik utána mint amit a kommentedben írtál.
2017. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
76%

Több észrevételem is van.

Nem tudom kérdező,h hány évesek vagytok, gyanítom gyerekem korabeliek(24,és 27).Én 49 vagyok.A barátnődnek üzenem, hogy el van tévedve,ha azt hiszi a csúnya lányoktól NEM kell féltenie...Pont azok akikre figyelni kell. Legtöbbször nem szebbel jobbal,hanem csúnyábbal csalnak a férfiak...higgye el nekem!!


A másik, aki írta valakinek, hogy falun kedvesebbek az emberek,mi lenne vele ott..


Kisvárosban lakom,de engem is idegesít mikor pl. boltban az eladó majd elolvad a férjem láttán,jópofizik,csacsog,engem meg levegőnek néz...Nem akarom az eladókat bántani,a tesóm is az, de némelyik elájul egy nadrágos embertől...pedig a férjem középkorú,és nem szálfa termetű...

Ott se mindenki jópofizik mindenkivel éppen...


Hogy békítsd meg.Mondd el neki ezt az egészet amit ide írtál,esetleg megmutathatod neki a válaszokat is.

Ha továbbra se hisz neked, akkor megfontolandó a szakítás, mert mi lesz később...ha már 10-20 30 éve éltek együtt,megkeseríti az életed a féltékenykedésével...

és te is az övét, hogy "kedves" vagy minden nőhöz...ismerős a férjem is ilyen típusú...

2017. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 acelsziv ***** válasza:
81%

Kérdező: Sajnálom, hogy így jártál és ekkorát koppantál egy olyannál akit szeretsz.

Tudod az ember két dolog miatt lesz féltékeny a másikra.

1: Nincs önbizalma. Így volt anno a párom is. Attól kiakadt, hogy szerinte ránéztem egy csajra. Pedig a szitu az volt, hogy mentünk haza a strandról szétszívva a víz által és gyakorlatilag nyitott szemmel aludtam.

Ebben tudsz neki segíteni. Van bőven erre irodalom.

2: Az ember azzal szereti megvádolni a másikat amit ő maga is elkövetett. Vagyis a barátnődnek is vaj van a fején. Nem is kicsi.


Én első körben az 1. lehetőségre tippelnék. Beszélj vele.

2017. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!