Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított amiatt mert kikezdett velem egy csaj nyilvánosan, mindenki előtt és én nem utasítottam vissza durván. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a barátnőmet hogy őszintén észre se vettem hogy kikezdett velem. Barátnőm is látta, mások is mondták hogy nagyon durván nyomult a csaj. Én ennyire ezt észre se vettem, még meséltem is neki a barátnőmről és hogy milyen jól megvagyunk.

Barátnőm szerint ezt a csaj érte el a női praktikáival hogy én észre se vettem semmit, így csábított el. A bizonyíték szerinte hogy utána megkért a lány hogy segítsek neki a kocsiján helyre tenni az ablaktörlőt és én segítettem. Ezzel az bizonyosodott be hogy úgy ugrálok ahogy fütyül, tudat alatt elcsábított és én hagytam magam. Pedig semmi ilyesmiről nincsen szó részemről, még nőként se “mértem fel” a csajt. Szerinte mindig a pasi a hibás, én tehetek róla hogy hagytam magam elcsábítani. Nekem durván meg kellett volna mondani, hogy hagyjon békén ... de én nem vagyok ilyen.


Nem is emlékszem a csaj keresztnevére se! Nincs meg a száma, se más elérhetősége! Fényes nappal a munkahelyemen volt ez az egész, nem szórakozóhelyen.


Kinek van igaza? Hogyan békítsem meg?



2017. júl. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 31/42 acelsziv ***** válasza:
89%

Amúgy kérdező: Mégis hogyan kellett volna reagálnod? Mindenki szeme láttára habzó szájjal üvöltve elküldeni a csajt lehetőleg közben minden emberségét porrá alázva? Vagy mi tetszett volna a barátnődnek?

És miért így?

Véleményem szerint ha van egy párom és valaki nyomul rá akkor sem az számít amit az illető tesz, hanem, amit a párom. Tehát ha nem érdekli akkor mit számít hogy veri magát a másik?

2017. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
24%

Kössz, de falun nőttem fel, jelenleg kisvárosban élek és gyerekem is van. Nem mindenkivel ilyenek az emberek, sok exemnek volt csaj haverja, egészen máshogy viselkedtek velük a jelenlétemben, mint az a randipartner a kasszással.


Ha valahol együtt vagyunk, az aktuális barátom igyekszik mindig bevonni a beszélgetésbe, keresi a tekintetem, ha épp mással beszélgetünk és nem ér hozzá senkihez. Voltam olyan sráccal, akinek odafüttyögtek lányok szórakozóhelyen, vagy leszólították táncolni hívással, a srác sétált tovább, vagy nemet mondott, mintha mi sem történt volna, és elmesélte milyen cikinek érzi, hogy ilyen direkt módon akarják felszedni.


Nem vagyok féltékeny típus, csak nem szeretek megalázó helyzetbe kerülni. Ha pedig a barátom fogadja egy lány flörtjeit és a társaságában marad előttem és a barátaink előtt, az rendkívül megalázó.


Ha velem történt volna fordított esetben, én mondtam volna a srácnak, hogy ne haragudjon, de megnézem mit csinál a párom, vagy szimplán átmentem volna beszélgetni egy másik barátomhoz.


Senki nem mondta, hogy le kell ordítani, végülis csak pasit akar fogni szerencsétlen, de ha nem akarod, ott kell hagyni a társaságát. Nem vagy hozzáláncolva, nem kötelező elviselni.

2017. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
31%

Neked van igazad, a barátnőd meg egy hisztis kis egoista 'csa.

Azok szokták verni magukat a fődhöz, ha a párjuk nem csak és kizárólag úgy táncol, ahogy ők fütyülnek.


Te légy férfi, ő meg mennyen, oszt keressen magának egy birkát. Oszt jónapot.

2017. júl. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Ma írt nekem. Azt kellett volna mondanom már a beszélgetés elején hogy van barátnőm (van aki ezzel kezd egy normális beszélgetést?) utána amikor nyomult akkor meg kellett volna mondanom hogy nem jön be nekem és a barátnőm sokkal jobb csaj, amikor megkért hogy segítsek neki (ha így csináltam volna ezek után eddig eljutottunk volna?) akkor rá kellett volna ripakodnom hogy szereld meg magadnak kicsikém és otthagyni.


Ezt várta volna el. Vagy a másik amit mondott hogy írnom kellett volna neki egy üzenetet hogy jöjjön oda és lesmárolni, letaperolni a csaj előtt hogy tudja mi a pálya, kié vagyok. Ez nagyon gyerekes ... nem is vitatkozom vele, szerinte ezzel megcsaltam és ezt már nem lehet visszacsinálni. Mert én bedőltem egy p/csa tipusú nőnek azonnal és a lábai előtt hevertem. Szerinte bármit megtettem volna amit kér, ha felhív magához rohantam volna (ja, munkából biztos)

2017. júl. 29. 23:46
 35/42 anonim ***** válasza:
50%

"szerinte ezzel megcsaltam és ezt már nem lehet visszacsinálni. Mert én bedőltem egy p/csa tipusú nőnek azonnal és a lábai előtt hevertem. Szerinte bármit megtettem volna amit kér, ha felhív magához rohantam volna"


Hogy ennyire el legyen szállva magától valaki???

Úúúú... de gáz! :DDD

2017. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
87%

Pont, hogy nincs elszállva magától. A lelke valószínű egy sötét sarkoban reszket az elutasítástól és a szeretetlenségtől félve.

Ezzel együtt irtó gáz, ahogy viselkedik.

2017. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
85%

>meg kellett volna mondanom hogy nem jön be nekem és a barátnőm sokkal jobb csaj


>írnom kellett volna neki egy üzenetet hogy jöjjön oda és lesmárolni, letaperolni a csaj előtt hogy tudja mi a pálya, kié vagyok


Oké, az önbizalomhiány egy dolog, de ez annál több. Ez szánalmas, gyerekes és primitív dolog. Őszintén azt hiszem, hogy jobban jársz nélküle :D.

2017. júl. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Azta... 37-s válaszadóval vagyok... Azért ez már tényleg túlmutat az önbizalom hiányon.


Amúgy a barátnőd ott volt, vagy honnan tudja ezt? Autószerelő vagy, hogy a munkahelyeden kért segítséget, vagy hogy kerültetek egymással beszélő viszonyba? (Írod, hogy mesélted a lánynak, milyen jól megvagy a barátnőddel)


27L

2017. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Irodaházban dolgozok a recepción, így sok emberrel szoktam beszélni, semmi extra nincs ebben. Legalábbis nekem. Exem is itt dolgozik egy emelettel feljebb, egy részét látta a beszélgetésnek, meg a barátnők leskelődtek az ablakból amikor kimentem segíteni. Az irodában gyorsan elterjed a pletyka.
2017. aug. 1. 14:10
 40/42 anonim ***** válasza:
29%

Ne rágódj azon, hogy mit kellett volna tenned, mert teljesen mindegy. A nők ilyenek, ha üvöltve zavartad volna el a csajt barátnőd abba is talált volna hibát ne aggódj ...

A nők ilyenek, mindig csak a feszkót generálják, az agyuk mindig azon pörög, hogy mit kéne máshogy meg mibe lehet belekötni (tisztelet persze a kivételnek). És nyilván biztos férfiba is van ilyen, de a tapasztalat az hogy a nőknél ez sokkal jellemzőbb...

És nem vagyok nőgyűlölő, nyilván a férfiaknak is vannak hibáik, de a kérdés most nem erről szól.


Egyszerű példa.

Új lakásba költöztök:

Milyen színű legyen a fal? A.) Nekem mindegy....

Jajj nem igaz, hogy lehetsz ilyen teszetosza papucs.


B.) Nekem a zöld tetszene.

Fúj zöld? najó lehet jobb lesz ha mi inkább nem költözünk össze... nagyon nem passzol az ízlésünk.


Jelen esetbe pl. ha igaz amit írtál és tényleg nem volt flört meg ilyenek büszke lehetsz magadra, mert a férfiak nagy részére azért jellemző, hogy nem hagynak ki ilyen dolgokat. És ennek ellenére mi van? Még te érezd magad rosszul, mert hűséges maradtál ..


Szóval szerintem teljesen mindegy, hogy finoman koptattad-e le vagy elhajtottad volna a büdös francba.

Akkor meg az lenne, hogy azért reagáltál ilyen hevesen, mert kívántad és nem akartad hogy elcsábulj ezért ráordítottál, hogy menjen el. Mint amikor fogyózol és valaki eléd rak 1 tejfölös lángost te meg rákiabálsz, hogy vidd innen a **csába, mert ha még fél percre itthagyod tuti felfalom.


És nem kell letámadni, minden nő nézzen magába és, ha ez rá nem igaz akkor nem kell magára vennie :D

2017. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!