Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított amiatt mert kikezdett velem egy csaj nyilvánosan, mindenki előtt és én nem utasítottam vissza durván. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a barátnőmet hogy őszintén észre se vettem hogy kikezdett velem. Barátnőm is látta, mások is mondták hogy nagyon durván nyomult a csaj. Én ennyire ezt észre se vettem, még meséltem is neki a barátnőmről és hogy milyen jól megvagyunk.

Barátnőm szerint ezt a csaj érte el a női praktikáival hogy én észre se vettem semmit, így csábított el. A bizonyíték szerinte hogy utána megkért a lány hogy segítsek neki a kocsiján helyre tenni az ablaktörlőt és én segítettem. Ezzel az bizonyosodott be hogy úgy ugrálok ahogy fütyül, tudat alatt elcsábított és én hagytam magam. Pedig semmi ilyesmiről nincsen szó részemről, még nőként se “mértem fel” a csajt. Szerinte mindig a pasi a hibás, én tehetek róla hogy hagytam magam elcsábítani. Nekem durván meg kellett volna mondani, hogy hagyjon békén ... de én nem vagyok ilyen.


Nem is emlékszem a csaj keresztnevére se! Nincs meg a száma, se más elérhetősége! Fényes nappal a munkahelyemen volt ez az egész, nem szórakozóhelyen.


Kinek van igaza? Hogyan békítsem meg?



2017. júl. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 41/42 acelsziv ***** válasza:
70%
40: Talán nem egy olyannak kellene nőügyben az észt osztania aki akkor volt legutóbb intim kapcsolatban nővel amikor az anyja megszoptatta.
2017. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hogyne. Te már csak tudod :)
2017. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!