Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított amiatt mert kikezdett velem egy csaj nyilvánosan, mindenki előtt és én nem utasítottam vissza durván. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a barátnőmet hogy őszintén észre se vettem hogy kikezdett velem. Barátnőm is látta, mások is mondták hogy nagyon durván nyomult a csaj. Én ennyire ezt észre se vettem, még meséltem is neki a barátnőmről és hogy milyen jól megvagyunk.

Barátnőm szerint ezt a csaj érte el a női praktikáival hogy én észre se vettem semmit, így csábított el. A bizonyíték szerinte hogy utána megkért a lány hogy segítsek neki a kocsiján helyre tenni az ablaktörlőt és én segítettem. Ezzel az bizonyosodott be hogy úgy ugrálok ahogy fütyül, tudat alatt elcsábított és én hagytam magam. Pedig semmi ilyesmiről nincsen szó részemről, még nőként se “mértem fel” a csajt. Szerinte mindig a pasi a hibás, én tehetek róla hogy hagytam magam elcsábítani. Nekem durván meg kellett volna mondani, hogy hagyjon békén ... de én nem vagyok ilyen.


Nem is emlékszem a csaj keresztnevére se! Nincs meg a száma, se más elérhetősége! Fényes nappal a munkahelyemen volt ez az egész, nem szórakozóhelyen.


Kinek van igaza? Hogyan békítsem meg?



2017. júl. 28. 09:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
36%

Hát igen.. elgondolkoznék azon, hogy hamár MELLETTEM ennyire arikán fogadja egy nyomuló r#banc társaságát, hogy még el is megy neki segíteni akkor másodjára amikor már nem leszek ott vele megy és megkúrja a kocsiban vagy talán megengedi, hogy még az ölébe is üljön? :'D

Inkább nem.

21L

2017. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
62%

16-os: A féltékenység nem csak abból táplálkozik, hogy a másik fél hogyan viselkedik az ellenkező neműekkel. Vannak féltékeny típusú emberek, meg olyanok is, akik a világért sem lennének képesek féltékenykedni. Szerencséd van, ha nem futottál még bele olyasvalakibe, aki ok nélkül féltékeny rád, de hidd el, bizony ilyen is van!


Kérdező: Én továbbra is úgy gondolom, hogy valami nagyon nem stimmel, ha egyből szakított veled a barátnőd, ahelyett, hogy megpróbálta megbeszélni, és folytatni a kapcsolatot. Hiszen nem csaltad meg! Azt írod, szereted, hát akkor próbáld meg elmagyarázni neki, hogy csak kedves akartál lenni, de nem érdekel rajta kívül más! Ha nyíltan próbálkozott volna, lepattintod. Talán neki is megvan az igaza abban, hogy nem húztál meg egy határt, hogy nem figyeltél rá. Én a helyedben udvariasan faképnél hagytam volna egy ponton, és a páromhoz csapódok: ebben senki nem találhat kivetnivalót. Persze - mint írtad - nem esett le, hogy rosszat teszel, illetve, hogy a csaj rosszban sántikál. Ez van, de ettől még szakítania nem kellett volna. Elég hisztisnek tűnik a (volt) barátnőd...

2017. júl. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 acelsziv ***** válasza:
71%
21: Neked sem éri el az önbizalmad a béka valagát.
2017. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
15%

23#

Önbizalom ide vagy oda, az a pasi, amelyik csalfa, még a lemagabiztosabb lányt is megcsalja.

2017. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 acelsziv ***** válasza:
72%
pontosan ezért látsz mindenkit csalfának.
2017. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg vannak pasik, akiknek egyszeruen nem esik le.

A parom is ilyen. Komolyan en mindent bevetettem, megis azt hitte, friendzone-ban van.

Vegul szinte le kellett tamadnom :D

2017. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Értsétek meg: nekem NEM is esett le hogy akarna ez a csaj bármit tőlem! Az se hogy tetszenék neki! Nem ismerem fel ezeket a jelzéseket, utólag mondják mások!

A barátnőmmel (volt vagy nem tudom) is úgy ismerkedtem meg hogy azt hittem egy jó csajnál barátzónában vagyok, nem is számítottam többre, aztán úgy kérdezte meg egy barátnője hogy mi a bajom vele, miért nem szedem fel már végre. Utólag mesélték akkor is hogy mennyi mindennel próbálkozott, mennyi jelet adott. Egyiket se vettem észre, azt hittem kedves velem mert bír, barátnak tekint.

2017. júl. 28. 15:32
 28/42 anonim ***** válasza:
85%

#24: csakhogy a kérdező semmiféle csalfaságot nem tanúsított. Te nézel csalfának mindenkit az önbizalomhiányod miatt.


#22: egyetértek. Egyetlen ilyen eset miatt szakítani erős túlzás.


Kérdező: szerintem nagyon övön aluli, ahogy a barátnőd viselkedett veled. A csaj egyáltalán nem csábított el. Egyáltalán nem értem, hogy hogy lehet ilyen ostoba módon reagálni, mint ahogy nem értem a sok válaszolót sem, aki neki ad igazat. Szakítani azért, mert valaki nyomul a párodra, és a párod észre ezt sem veszi, nem hogy a megcsalás, de még a flört sem fordul meg a fejében? Mi van?

Amúgy nálunk a könnyed flörtölés is simán belefér. Mi ismerjük magunkat, egymást és a kapcsolatunkat is, úgyhogy nincs féltékenység.

2017. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
14%

28#

Én nem is a kérdezőről írtam. -.-"

2017. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, szerintem a barátnőd vagy volt barátnőd azért túloz.

Kicsit olyan típus vagyok, mint te. Mivel van valakim, kizártnak tartom, hogy más pasi próbálkozni akarjon, hiszen fölösleges. És mégis időnként jön valaki, máshogy gondolja, és megkapom az ismerősöktől, hogy milyen naiv vagyok, pedig csak magamból indulok ki.


A csaj viselkedése nekem sem tetszett volna a párommal szemben, de nem így reagáltam volna le. Legfeljebb szólok, hogy Szivem, ha nem vetted volna észre, tetszel ennek a lánynak. Légy szíves legközelebb éreztesd már vele jobban, hogy mi a helyzet.


Még szerintem menthető a kapcsolatotok, de ha tényleg az sem tetszik, hogy köszönsz egy nőnek, az beteges, és lehet, jobb lesz neked nélküle.

2017. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!