Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak, vagy örök életre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak, vagy örök életre?

Figyelt kérdés

Volt már kapcsolatom ezelőtt, de a jelenlegi előtt nagyon tapasztalatlan, éretlen voltam még.

Több éve vagyunk együtt. Szeretem, tisztelem, jó vele beszélgetni, jó a szex, hasonló látásmódunk és életcéljaink vannak.

Mégis, mostanában néha elbizonytalanodok. Vannak dolgok, amikben igen komoly kompromisszumot kellett kötnöm, ezek nekem fontosak, de a páromban nincsenek meg. Sokszor hiányoznak ezek és elgondolkozom, hogy akarok-e egy életen át kompromisszumot kötni.

Ezek nem olyan dolgok, amik akadályoznák a közös jövőt, hanem olyan dolgok, amiket elképzeltem régebben, hogy igen, én ilyen párt szeretnék.

Nincs tapasztalatom komoly kapcsolatok terén, nem tudom, mit tegyek


2017. júl. 31. 19:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"biztosan kötött ő is kompromisszumokat, de attól még az én hiányom nem lesz kisebb"


Ja, csak ő nem úgy gondolta hogy "na, mivel nem így néz ki ezért nem is kell", hanem úgy, hogy "igaz hogy ez nincs meg benne, de szeretem, boldog vagyok mellette és megéri az áldozatot".

Ő úgy *döntött* hogy nem rója fel ezeket, mert megéred az áldozatot. Ha te viszont ezeket tényleg hiányként fogod fel, hagyd ott. Az ő érdekében.

2017. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! A kapcsolat nem ettől kapcsolat, hogy szeretem a másikat és éppen ezért lemondok egy-két dologról érte, csak is azért, hogy vele lehessek? A párod nem ér meg neked ennyi "áldozatot"?
2017. aug. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ja, 18-as voltam :D
2017. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!