Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a barátom rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a barátom rossz kedve ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában folyton rosszkedvű, feszült, ideges... a munkája nem egy leányálom, nagy az anyagi felelőssége, a letolásra nagyon érzékeny és rendkívül szigorú önmagával szemben, ami csak még jobban elkeseríti.


Sokszor csak azért hív fel, mert történt valami, ami felhúzta az agyát, és olyankor nekem káromkodik, meg idegeskedik, én pedig eredménytelenül próbálom vigasztalni. :(


A randijainkon is általában rosszkedvű, árad belőle a sok panasz. Ilyenkor az én kedvemet is letöri, de tudom, hogy nem feltétlen ő tehet erről. Viszont nem igazán megy neki a stresszkezelés.


Hogyan segítsek neki, és ezáltal a kapcsolatunkon is? Mert így már nem mindig van kedvem vele találkozni, bevallom, közben meg sajnálom is őt.


2017. aug. 2. 18:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Uristen ez az utolso...azert nehogy mar csak a csaj hibaja legyen mert a pasi feszült, ingerült...sajat problemait nem tudja megfeleloen kezelni, baratno segíteni szeretne, de ne neki kelljen mar teljesen megoldania helyette. Felnott ferfi tanulja meg kezelni a problemait. Ebben segiteni tud a baratno, persze, de NEM egyedul a baratnotol függ az egesz dolog megoldasa.

Abban egyetertek hogy probalj kedveben jarni ha talalkoztok, igen a szex is enyhiti a felgyulemlett feszkot,beszeljetek ki a problemait, hatha az is enyhíti a lelket, az en parommal ez szokott mukodni. Es probalja meg nem karomkodva, hanem normalisan, azert ha az en parom uvoltve karomkodva mondja el a problemait amik nem velem hanem mással kapcsolatosak, attol meg en ram is atragasztja az o feszkojat.

Ulj le vele es normalisan beszeljetek ki a problemait. Kb ennyit tudsz tenni, esetleg ha olyan a dolog, tanacsot adni. De helyette nem tudod megoldani a megproblemakat.

2017. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 11-es. Miszterkvájet nem érdemel több szót, főleg elképesztő csőlátása és paranoiái miatt.


Sajnos ezeket a tippeket eddig is gyakoroltam, és igen, néha engem is kikészít, amikor már sokadszorra hív káromkodva. Hétvégén lemegyünk a Balatonra, ott majd igyekszem a világ legjobb barátnőjévé válni. :D

2017. aug. 2. 23:00
 13/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, plusz még ami nálam be szokott válni, ha párom nagyon rossz kedvű, vagy a munkahelyén a sok barom felidegesíti: egy nagy ölelés, esetleg hátmasszír, vagy a kedvencét főzöm, vagy pl ő nagyon édesszájú és nagyon szereti a házi süteményeket, és a kedvenc sütijét kisütöm és azzal várom itthon :) Nem mindig minden a szex... :)
2017. aug. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Miss értelmi képesség,ugye világos,hogy még a szexet sem tudják megoldani hely/idő/akármi problémák miatt.

Persze akkor a masszírt meg egyebeket biztos... cukikamosolygósszmájli

2017. aug. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi megint, 11-es! Adtál pár hasznosítható tippet. :)


(Eh, ez a csótány még mindig itt van. Nem is tudom, ki kinek a rajongója...)

2017. aug. 3. 05:18
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha enyire sz.r a munkája, kezdjen el keresni valami mást. Esetleg finoman utalj rá,hogy jól jönne egy stresszkezelő tanfolyam - persze nem akkor, amikor éppen sz.r kedve van, hanem amikor normálisan el tudtok beszélgetni.
2017. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!