Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kisfruskája idegesít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kisfruskája idegesít?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt és 3 hónapja költöztem hozzá. Párom, Andris 27 éves én már 33 vagyok. Andris kedves megbízható nem egy nőcsábász szóval tökéletes. Viszont amikor a 4 éves kapcsolata véget ért megismert egy fiatal lányt, akivel csak barátok voltak hugaként szerette /szereti. Egyre többet mesélt a lányról. Kiderült h volt köztük szex is tanitgatás céljából. Sokáig egymás nyakán lógtak, Andris mellette boldognak érezte magát, de nem voltak egy pár. Aztán a lány Erasmussal külföldre ment, ekkor ismert meg engem. Sokat beszéltek skypon, majd mikor hazajött akkor is sokszor átjött hozzánk de akkor már nem volt köztük semmi. Kedves lány tényleg. Andris kérésére munkát adtam neki a cégnél ahol dolgozok, bejánlottam. Mindenki imádja őt... De mégis nagyon féltékeny vagyok rá. Ha belegondolok abba h azok ketten miket müvelhettek együtt... Én kértem a párom h mindent mondjon el róluk, sokáig nem is akarta h tudjam. Zavar h több mint 10 évvel fiatalabb az a kis fruska és hogy Andris mennyire kedveli őt. Mit tehetnék? Nem üzhetem el a lányt

2017. aug. 14. 12:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%
Andriska szépen palira vesz téged. Ezek qrnak orrba-szájba.
2017. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
80%
Azert teged 33 eves se az eszedert szerethet ez az Andris.
2017. aug. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Andris 27, a "kisfruska" 20-23 körüli? Annyira nem fiatal, hogy ne kavarhatnának simán. Akkor lehetnél nyugodt, ha találna a kiscsaj egy másik pasit. Így elég necces a szitu szerintem.
2017. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
92%
Én is féltékeny lennék,bár én eleve nem engedtem volna be a házamba. Megmondtam volna páromnak,hogy nem szeretném,ha a közelébe lenne aztán vagy elfogadta volna vagy nem. Ha viszont nem akkor mehet a kis szeretőjéhez.
2017. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
96%

"Kiderült h volt köztük szex is tanitgatás céljából."


Mecsoda önzetlen, lovagias úr ez az Andris.

2017. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
95%
Kis fruska:) Az hittem, 16-17 éves csaj. Tanult, dolgozik, vagy is, a párodhoz való korban. Tanítgatás. Tudod, a tanultakat, alkalmanként ismételni kell, nehogy a tanultak elhalványodjanak.
2017. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez az Andris nem semmi egy fickó :D. Konkrétan elérte, hogy beengedd és munkát keress a szeretőjének :"DD.
2017. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
91%
Andris for president! :D
2017. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Te jó ég! Ennyi idősen lehetne több eszed, már ne haragudj. Andris tényleg kihasznál a leírtak alapján. Ha a csajnak lenne valakije, akkor még rendben lenne a dolog, de így elég gáz. Persze nem biztos, hogy kavarnak, de nagyon naiv vagy. 😐
2017. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
95%
Andris okosabb nálad, szerintem téged ezek palira vesznek.
2017. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!