Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kisfruskája idegesít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kisfruskája idegesít?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt és 3 hónapja költöztem hozzá. Párom, Andris 27 éves én már 33 vagyok. Andris kedves megbízható nem egy nőcsábász szóval tökéletes. Viszont amikor a 4 éves kapcsolata véget ért megismert egy fiatal lányt, akivel csak barátok voltak hugaként szerette /szereti. Egyre többet mesélt a lányról. Kiderült h volt köztük szex is tanitgatás céljából. Sokáig egymás nyakán lógtak, Andris mellette boldognak érezte magát, de nem voltak egy pár. Aztán a lány Erasmussal külföldre ment, ekkor ismert meg engem. Sokat beszéltek skypon, majd mikor hazajött akkor is sokszor átjött hozzánk de akkor már nem volt köztük semmi. Kedves lány tényleg. Andris kérésére munkát adtam neki a cégnél ahol dolgozok, bejánlottam. Mindenki imádja őt... De mégis nagyon féltékeny vagyok rá. Ha belegondolok abba h azok ketten miket müvelhettek együtt... Én kértem a párom h mindent mondjon el róluk, sokáig nem is akarta h tudjam. Zavar h több mint 10 évvel fiatalabb az a kis fruska és hogy Andris mennyire kedveli őt. Mit tehetnék? Nem üzhetem el a lányt

2017. aug. 14. 12:11
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
a helyzet változatlan..
2018. máj. 4. 21:33
 42/43 anonim ***** válasza:
neee... és hogy bírod?
2018. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Tudsz küldeni képet a kisfruskáról? HÁtha valaki innen felszedi és így megszabadulsz tőle.
2018. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!