Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kisfruskája idegesít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kisfruskája idegesít?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt és 3 hónapja költöztem hozzá. Párom, Andris 27 éves én már 33 vagyok. Andris kedves megbízható nem egy nőcsábász szóval tökéletes. Viszont amikor a 4 éves kapcsolata véget ért megismert egy fiatal lányt, akivel csak barátok voltak hugaként szerette /szereti. Egyre többet mesélt a lányról. Kiderült h volt köztük szex is tanitgatás céljából. Sokáig egymás nyakán lógtak, Andris mellette boldognak érezte magát, de nem voltak egy pár. Aztán a lány Erasmussal külföldre ment, ekkor ismert meg engem. Sokat beszéltek skypon, majd mikor hazajött akkor is sokszor átjött hozzánk de akkor már nem volt köztük semmi. Kedves lány tényleg. Andris kérésére munkát adtam neki a cégnél ahol dolgozok, bejánlottam. Mindenki imádja őt... De mégis nagyon féltékeny vagyok rá. Ha belegondolok abba h azok ketten miket müvelhettek együtt... Én kértem a párom h mindent mondjon el róluk, sokáig nem is akarta h tudjam. Zavar h több mint 10 évvel fiatalabb az a kis fruska és hogy Andris mennyire kedveli őt. Mit tehetnék? Nem üzhetem el a lányt

2017. aug. 14. 12:11
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Nincs köztük semmi ez biztos. Rákérdeztem és tagadta. Időben jön haza mindig. Havonta párszor jön át hozzánk a lány. Jobb így mert tudom ellenőrizni. Inkább be engedem, mint h kettesben legyenek
2017. aug. 14. 13:57
 12/43 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy nem mondja azt, hogy kefélnek. Hát, így mindjárt más :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
2017. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
83%
Én azt gondolom,hogy nem csal meg téged vele. Lennének jelei.. Ettől függetlenül szánjatok egy estét egy nagy beszélgetésre..mondd el őszintén az aggályaid. Reméljük megnyugtató válaszokat kapsz :)
2017. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
92%
Olyan akarok lenni mint Andris, ő lett a példaképem. Go Andris!😂😂
2017. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
A csajjal is leülhetnél beszélgetni kicsit, ha értelmes
2017. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
92%

Andris kicsit átb-sz téged. Vagyis nem, mert mindent elmesél, munkát kér neki, te meg vagy annyira vak, hogy nem veszed észre... Itt Andrisnak a legjobb.

Tiszta családi titkok.

2017. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki tagadja....Ne legyél idióta. De ha tegyük fel tényleg nincs köztük semmi akkor se barátkozzon már a pasim egy csajjal akit anno kurogatott. Ez beteg....Amúgy sem hiszek a férfi-női barátságban. Tulajdonképp nem tiltok semmit de ha magától nincs ennyi esze akkor nem lenne a pasim.
2017. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Leültünk myiltan beszélgetni és tagadta h vmi lenne köztük. Egyszerüen a lány pont akkor jött az életébe amikor gödörben volt és kirángatta a depresszióból. Hiba volt h elmondta h mi volt köztük. Tuti h csak velem szeretkezik
2017. aug. 14. 17:46
 19/43 anonim ***** válasza:
10%

Hülyeség hogy bármi volna közöttük.

Semmiből nem àllna téged kitenni

Nem esküdnék arra sem hogy ehy 23 éves jobb volna egy 33 évesnél.

Hagyd a múltjukat az az övék volt

2017. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Tény h a kisfruska babát tuti nem tervez, viszont én igen és a párom is. Tehát családot a közeljövöben csak én tudnék neki adni
2017. aug. 14. 21:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!