Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kisfruskája idegesít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kisfruskája idegesít?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt és 3 hónapja költöztem hozzá. Párom, Andris 27 éves én már 33 vagyok. Andris kedves megbízható nem egy nőcsábász szóval tökéletes. Viszont amikor a 4 éves kapcsolata véget ért megismert egy fiatal lányt, akivel csak barátok voltak hugaként szerette /szereti. Egyre többet mesélt a lányról. Kiderült h volt köztük szex is tanitgatás céljából. Sokáig egymás nyakán lógtak, Andris mellette boldognak érezte magát, de nem voltak egy pár. Aztán a lány Erasmussal külföldre ment, ekkor ismert meg engem. Sokat beszéltek skypon, majd mikor hazajött akkor is sokszor átjött hozzánk de akkor már nem volt köztük semmi. Kedves lány tényleg. Andris kérésére munkát adtam neki a cégnél ahol dolgozok, bejánlottam. Mindenki imádja őt... De mégis nagyon féltékeny vagyok rá. Ha belegondolok abba h azok ketten miket müvelhettek együtt... Én kértem a párom h mindent mondjon el róluk, sokáig nem is akarta h tudjam. Zavar h több mint 10 évvel fiatalabb az a kis fruska és hogy Andris mennyire kedveli őt. Mit tehetnék? Nem üzhetem el a lányt

2017. aug. 14. 12:11
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
94%

De miért kisfruskázod?

Ö vénp.csaként emleget?

2017. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
88%
Nekem, mikor lesz ilyen naiv, szerelmes párom, mint te.
2017. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de istentelenül....... Naív vagy.
2017. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
85%

Ő a kisfruska, de neked van annyi eszed kb. Ne légy már ilyen rettentő féltékeny. Fogadok, ha te lehetnél ennyi újra, te bezzeg nem lennél kisfruska.

Amúgy szerintem is dugnak, és hülyére vesznek téged.

2017. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
27%
Miért ne fruskázhatná? Nem bántás..jobb,mintha r_bancozná itt :)
2017. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
84%
Most nem azért, de gondolod hogy ha lebabázol Andrisnak, akkor utána megszűnik az, hogy a "kisfruska" átjárkál hozzátok? Ugyanúgy jóban lesz Andrissal, csak már más lesz a helyzet, mert hulla fáradtak lesztek, neked nem lesz kedved szexelni, nem mellesleg a férfiak erős 80%-a szerint kicsit más (na vajon miért?) a szex a gyerek után. Szóval nem gondolnám, hogy a babázással meg tudod tartani Andrist, simán elkézpelhető hogy akkor csak közelebb kerül a lányhoz. Ezzel csak arra célzok, hogy nem a gyerek fogja megoldani ezt a szerelmi háromszöget, neked kell lépned valamit.
2017. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
84%
Rég nevettem ilyen jót.
2017. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem, honnan szorult ennyi rosszindulat az előttem válaszolókba. Ti tartottátok a gyertyát, hogy ilyen biztosak vagytok a dolgotokban? Még a bíróságon is kijár a vádlottnak az ártatlanság vélelme. Itt nem?

Kérdező, gyanítom, igazából nem az a tíz év zavar téged, hanem az a hat, ami Andris és közted van. Mert ha most nem is, 10-12 év múlva biztosan beüt a krach.

2017. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
84%
meg hogy nem egy nocsabasz ez az andris... hat bexarok :)
2017. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy féltékeny, hiszen ha van is sex, (bár Andris azt mondta, hogy nincs), akkor az kizárólag csak tanítás céljából lehet, ami ugye egy nemes cél érdekében történik, mert az ifjú generációt fel kell készíteni a zord életre, ahol önállóan kell majd helytállni. Meg amúgy is egy tudásalapú társadalomban élünk, ahol az új ismeretek elsajátítása kulcskérdés az érvényesülés útján..
2017. aug. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!