Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te milyen kiemelkedő belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen kiemelkedő belső értékekkel büszkélkedhetsz, amikkel élni is tudsz egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdekes olvasni ezen az oldalon, hogy néhányan mennyire kevés időt fordítanak az önismeretre, pedig egy kis ráfordítással már sokkal inkább olyan embereket vonzhatnának be maguknak a nők, és olyanokkal ismerkedhetnének meg a férfiak, akikkel valóban összhangba tudnak kerülni.

A kiemelkedő belső értékekre vagyok kíváncsi, szemléltetésképp írok két példát.


Van, aki le szokták írni, hogy mennyire odaadó egy kapcsolatban. Ha odaadónak tartod magad, vagy havonta egyszer ágyba viszed a reggelit a barátodnak, ne írd le. Akkor írd le, ha több különböző társad is kiemelte ezt a tulajdonságod, ha részletezt, hogy miért tart téged odaadónak, az csak jó, így méginkább bele tudunk mélyedni, azt is leírhatod nyugodtan.

A másik népszerű dolog a "hűséges vagyok". Kímélj meg ettől légyszi, elhiszem, hogy az vagy. Abban a helyzetben írd le, ha például te egy lány vagy, aki pultosként/pincérként dolgozik, és napi 50-100 agyatlan proli próbálkozik be nálad, de te határozottan nemet tudsz mondani, és a barátod 100%-ig biztos is ebben.


Gyengébbek kedvéért: kiemelkedő dolgokra vagyok kíváncsi, ez a kettő csak példa volt. Te milyen belső értékekben tudsz kiemelkedőt nyújtani?



2017. aug. 14. 22:58
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%
Jaa, hogy itt nyerésre meg a játék?! 😊 Ezt közölhetted volna a legelején... Vki jobb hozzászólást ír mint, én?! Mindjárt idegbajt kapok. 😆😎
2017. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nem nyert ő sem semmit, egyszerűen az övé tetszett a legjobban.

Hozzá hasonlóan én is a megfelelő konfliktuskezelést értékelem a legnagyobbra egy hosszútávú kapcsolatban. A bocsánatkérésre való hajlam pedig tényleg olyan, amit én is nagyon ritkán tapasztaltam.


Kicsit félreértelmezted a kérdést. Lehet közhelyes, átlagos tulajdonság is, ha jobb vagy benne, mint a legtöbb ember.

2017. aug. 15. 00:20
 13/29 anonim ***** válasza:
27%

Pedig azt hittem, itt vmi nagyot kell villantani. Nekem ez alap, konfliktusnál, ha nem jól reagálom le, bocsánatot kérek.


Ha, én lennék a kérdező, nekem mindegyik válasz tetszett: a legrosszabbé is, a dramatikus szüneté is, meg Szilvié is. Az enyém se volt rossz sztem.. 😁

Na jó, többet nem kontárkodom kérdésed körül, lassan csicsikálok.

2017. aug. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%

"Te milyen belső értékekben tudsz kiemelkedőt nyújtani?"


A válasz egyszerű: semmi közöd hozzá, kérlek.

2017. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%
Nő létemre ritka racionális vagyok, ezért velem problémákat megbeszélni és megoldani kifejezetten hatékonyan lehet. Párom már megjegyezte, hogy ő ilyennel még sose találkozott, a sok passzív-agresszív, durcáskodó viselkedésű ex-barátnője után felüdülés vagyok.
2017. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Reginleiff, igaza lehet a barátodnak. :)
2017. aug. 15. 08:31
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Vegtelenül türelmes vagyok. Ez a special skillem. :)
2017. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
A férjemről tudok írni. Neki az egyik kiemelkedő tulajdonsága, hogy mindig támogat engem a céljaimban. Nem kérdőjelezi meg őket. Csinálhatom azt, amit én szeretnék. Ha nem így lenne, valószínűleg már nem lennénk együtt. Ennek már 21 éve.
2017. aug. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mivel egy társam volt összesen eddig, 5 éve, ezért lehet, az én véleményem nem is releváns neked :D... de az sztem mutat vmit, hogy 5 év után sem akar velem szakítani.


Amit én kiemelkedőnek látok legalábbis a környezetemhez képest, magamban:

- tényleg gondoskodó vagyok... pedig alapvetően nem vagyok egy ilyen Teréz anya típus, és nem szeretek osztozkodni... kivéve Vele, mert ő az, akit tényleg szeretek, és aki tényleg szeret engem. Szívesen, lelkesen főzök, mosok rá, amikor tudok, viszek neki "meglepit" (főleg péksüteményt), nem rángatom magammal olyan programokra, amik őt nem érdeklik

- egészséges libidóm van, és én is kezdeményezem rendszeresen a szexet nő létemre... vagyis ez nekem természetes, de azt látom/hallom, hogy máshol meg a nő várja folyton, hogy a férfi kezdeményezzen... és valamilyen szinten azért kapható vagyok az újdonságok kipróbálására, nem kell nekem egy szopásért sem a páromnak könyörögnie 2 hétig, mert "fujj, undiiiiii"

- nem vagyok kényeskedő és nem hisztivel intézem el a problémáimat

- művelt, tájékozott, okos, intelligens vagyok, tehát lehet velem komolyabb témákról beszélni... ha valamiről nincs olyan tudásom, akkor meg bevallom és

- kompromisszumkész vagyok, és ez tényleg nemcsak bullshit... hajlandó vagyok az elképzeléseimből, igényeimből leadni

2017. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nagyon gondoskodó vagyok és önzetlen, és ritka erős igazságérzet tombol bennem. A mostani párom imádja ezeket mert ő is ilyen.
2017. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!