Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te milyen kiemelkedő belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te milyen kiemelkedő belső értékekkel büszkélkedhetsz, amikkel élni is tudsz egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdekes olvasni ezen az oldalon, hogy néhányan mennyire kevés időt fordítanak az önismeretre, pedig egy kis ráfordítással már sokkal inkább olyan embereket vonzhatnának be maguknak a nők, és olyanokkal ismerkedhetnének meg a férfiak, akikkel valóban összhangba tudnak kerülni.

A kiemelkedő belső értékekre vagyok kíváncsi, szemléltetésképp írok két példát.


Van, aki le szokták írni, hogy mennyire odaadó egy kapcsolatban. Ha odaadónak tartod magad, vagy havonta egyszer ágyba viszed a reggelit a barátodnak, ne írd le. Akkor írd le, ha több különböző társad is kiemelte ezt a tulajdonságod, ha részletezt, hogy miért tart téged odaadónak, az csak jó, így méginkább bele tudunk mélyedni, azt is leírhatod nyugodtan.

A másik népszerű dolog a "hűséges vagyok". Kímélj meg ettől légyszi, elhiszem, hogy az vagy. Abban a helyzetben írd le, ha például te egy lány vagy, aki pultosként/pincérként dolgozik, és napi 50-100 agyatlan proli próbálkozik be nálad, de te határozottan nemet tudsz mondani, és a barátod 100%-ig biztos is ebben.


Gyengébbek kedvéért: kiemelkedő dolgokra vagyok kíváncsi, ez a kettő csak példa volt. Te milyen belső értékekben tudsz kiemelkedőt nyújtani?



2017. aug. 14. 22:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Abban a helyzetben írd le, ha például te egy lány vagy, aki pultosként/pincérként dolgozik, és napi 50-100 agyatlan proli próbálkozik be nálad, de te határozottan nemet tudsz mondani" - az azért nem nagy teljesítmény. Ha pl. fotós a csaj, és ötven férfi modellnek ellen tud állni, az már valami.


Amúgy kreatív vagyok - a barátnőimnek kivétel nélkül tetszett, ha (akár komoly, akár poénos) erotikus verseket költöttem nekik, randin origami állatkát hajtogattam a számlából, levélpapírra, tintával régimódi szerelmeslevelet írtam, vagy az ágyban próbáltunk ki pár dolgot, amihez kedvünk szottyant.

2017. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

19-es, te aztán tényleg tudsz valamit! :)


Nemrég vagyok túl egy olyan tapasztalaton, ahol a lány tőlem várta a csodát mind szexuális, mind más téren. Ami a szopást illeti, konkrétan úgy állt hozzá, mint amikor a macskás videókban a cicus pofozgatja a játékot a mancsával. Épp csak a homlokára nem volt írva, hogy


"héé, igazából én ezt utálom csinálni, csak azért csinálom, hogy neked jó legyen!"


korábban volt, hogy le is állítottam. Nekem ez csak úgy élvezetes, ha látszik a lányon, hogy akarja, hamar kialakítja magának a kényelmes pozícióját, aztán habzsolja, mintha sosem akarná abbahagyni. :) Természetesen a hasonló viszonzás sem szokott elmaradni - kivéve, ha a lány gátlásos és szégyelli, és egy-két perc lefetyelés után azt érzed rajta, hogy egy seprűt is szívesebben venne a lábai közé, mint a fejemet. :(


20-as is jót írt egyébként.

2017. aug. 15. 11:05
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
#22 Ja hogy akkor a nyertes válasz az hogy tudjon az illető jól szopni? :D Elképesztő az az érzelmi mélység amit produkálsz öcsém. XD Én töröltem a kérdést a listámról.
2017. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nincs nyertes válasz, én a saját tapasztalataimat írtam le.
2017. aug. 15. 14:17
 25/29 anonim ***** válasza:

Negyven éves vagyok és idáig mindössze 2 párkapcsolat volt az életemben. Mindkettőben ugyanazt mondták (sőt mondják mai napig) rólam: intelligens, korrekt, megbízható, becsületes. Olyan szinten, hogy a volt férjem a válásnál a közös megegyezést amit szóban megbeszéltünk olvasatlanul firkantotta alá, hiába mentem utána és toltam az orrába.

Ami a hűséget illeti: a házasságomnak azért lett vége, mert a szex már nem működött közöttünk, az utolsó pár évben a két kezemen meg tudnám számolni, hányszor volt szex. Nem csaltam meg, és nem is gondoltam más pasikra. Szenvedtem, próbáltam változtatni aztán beletörődtem. A fantáziám meg képzelt történeteket tartalmazott. A válásom után is hónapokba telt mire átálltam arra, hogy nekem most már lehet....pedig amúgy imádom a szexet. No, de ez utóbbi nem belső tulajdonság, csak körülmény.

2017. aug. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Minden elismerésem! A huszonévesek példát vehetnének rólad.
2017. aug. 15. 17:02
 27/29 anonim ***** válasza:
Odado vagyok, gondoskodo, szeretnivalo, feltetel nelkul tudok szeretni, megbizhato,megbocsato,hi seves ragaszkodo, es olyan akire mindig lehet szamitani
2017. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
*huseges
2017. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Azthiszem az, hogy rugalmas vagyok. (Bár ez lehet a korom miatt mert 18 éves vagyok ami azért elég fiatal) De igen, rugalmas, alkalmazkodóképes és kitartó. Nagyon sokáig tudok szeretni valakit
2017. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!