Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen töketlenek, férfiatlanok a férfiak?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de már sorozatban ez a negyedik pasim aki katasztrófa. Szeretem a férfias férfiakat, de egyszerűen nem találok. A mostani párommal jöttünk haza a Tescóból, megpakolt szatyrokkal, és végig azon siránkozott, hogy vágja a kezét a szatyor. Volt olyan, hogy megkértem fúrja fel a függönykarnist. Ennek az lett a vége, hogy fogta nekem a széket amíg felfúrtam. Arról nem is beszélve, hogy még azt is az anyjával beszéli meg milyen gatyát vegyen fel. :/ Az előző, folyton azt hajtogatta, hogy a küzdősport nem való nőknek, meg minek csinálom, meg gyúrni se járjak minek azt. De ő egy métert nem futott szerintem már évek óta. Egyszer szóváltásba kerültünk egy drogos fickóval, bennem már ment az adrenalin ezerrel, ő meg betojt. Mikor lecsillapodtak a kedélyek, még utána is reszketett a keze. Aki ő előtte volt, ő látszólag férfiasnak tűnt, mert erős volt, meg izmos, meg nagyképű. De hisztis pi*a volt. Egyszer kritizált, hogy nem tudok parkolni. (kicsit még tetszett is a szituáció) Mondom akkor parkolj te. Erre neki ment az oszlopnak. Arról nem is beszélve, hogy olyan kényes volt mindenre, hogy hihetetlen. Hideg a szoba, meleg a szoba, sós a leves, nem sós, egy szál macskaszőr van az ingén. Már elneveztem Borsószem királykisasszonynak....

De miért van ez? Hol vannak a kemény férfiak? Mi folyik itt?



2017. aug. 18. 09:44
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
67%
Az nem jutott eszedbe hogy mielott lefekszel valakivel tenyleg megismerd? Azert ezek a dolgok amiket irtal eleg gyorsan kiderulnek.
2017. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
84%
Igen, kedves kérdező, lekopik az a bizonyos festék, mert jön itt a nyafogás, csak az az első tekintetre való magabiztosság sok lánynak abban áll, hogy az a magabiztos aki a nagy bunkó alfahím egy társaságban, akinek problémái vannak az illemmel, emiatt kitűnik, és hát ő aztán nektek milyen menő, és vagány belevaló srác. Hozzátenném, hogy nem kell nagy bunkó szájkarates legyen, hogy férfias legyen. Képzeld, vannak azok a csendesebb srácok, akik tényleg férfiasak, nem ilyen hisztis pi**ák, de ugye mivel ők nem vágnak fel egy társaságban, így hát szerintetek unalmas emberek. Az, hogy ilyenekkel jössz össze, szerintem gondolkozz el, hogy miért van..
2017. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Volt már olyan csendes srác aki csőbe húzott :D Mert pont azért tetszett meg mert, nem dumált hülyeségeket folyton, meg jól el lehetett vele beszélgetni, értelmes volt. Csak kiállni se tudodt értem amikor kellett volna. Képtelen volt a konfliktus vállalásra...
2017. aug. 18. 10:13
 14/46 anonim ***** válasza:
93%

Ne már, gyerekek, itt senki nem gondolkodik? Olvassátok már végig a leírást, ésszel!


Én is szoktam 20-25 kg-ot hazahozni a boltból, és ha vágja a kezemet a szatyor, nem fogom magamban tartani, csak hogy a barátnőm férfiasabbnak találjon. :D

"Szóváltásba" csak úgy lehet kerülni egy drogossal, ha te is visszaszólsz neki. Egy nő tudja már visszafogni magát ilyen helyzetben, én sem "váltottam volna szót" az illetővel. Régebben kitettem egy kérdést, és kb. 50 válasz érkezett rá, amiben lányok leírták, hogy az az ideális viselkedés, ha mi, srácok nem szólunk vissza, főleg egy drogos, kiszámíthatlan viselkedésű ember esetében. Nem tudja mit tesz, nincs magánál, persze, hogy félelem van az emberben, hiszen ilyenkor teljesen váratlan dolgokat is tehet a drogos illető.

Az pedig az i-re a pont, hogy tetszett, hogy kritizálja a parkolási szokásaidat. :D


Soha nem tudnék komolyan venni egy kűzdősportoló és kondizni járó lányt. Férfiasnak tartom magam, nőies barátnőim voltak, továbbra is azt keresek magam mellé, nem egy hisztis Jeanne d'Arc-ot. Egyedül élek, évek óta nem tartom a kapcsolatot anyámmal, korábban kondizni, futni jártam. A teremből is volt egy rövid ideig barátnőm, de köze nem volt a kűzdősportoláshoz, és kevésbé volt kényes, hisztis személyisége, mint a kérdezőnek.

Kislányom, szedd össze magad, és ha férfit akarsz magad mellé, akkor viselkedj nőként, de mindenekelőtt normális emberként. A válaszolóknak meg annyit, hogy tudom, hogy korán van, meg péntek, de tessék már elgondolkodni a kérdéseken, és ne rögtön nyalni mindenkinek a seggét, akiről kiderül, hogy nincs semmi a lába közt.


F

2017. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
No ezért nem járok én tescóba. Az én kezemet ugyan ne vágja a szatyor...
2017. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Jo a kerdes legalabbis vicces :D , s #14 valaszolo sraccal nagyon egyettudok erteni.

A drogos ugyben en is elmentem volna mellette, s lehordtam volna az asszonyt, ha meg o kezdi provokalni. Tipikus felesleges drama, ahol a nok az erzelmeik miatt hatterbe szoritjak a racionalis gondolkodast.

Amugy nekem is volt egy hasonlo vermersekletu parom, de soha tobbet. Az a baj, hogy az elferfiasodott nok, mint a kerdezo, keresik a az uber ferfit aki szerintem nem is letezik. Vagy ha letezik, akkor meg annyira szelsoseges, hogy azon sirna kerdezo. Pl nem lehet vele semmit megbeszelni, haverjai fontosabbak mint a kapcsolat stb.

2017. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem Te vonzod be az ilyen nyámnyilákat! :D

Nálunk muszáj férfiasnak lennem gyakran, mert a párom sok mindentől fél vagy szorong, a bogaraktól kezdve a nagyobb csattanásokig, minden. Én meg mindig nyugodt vagyok, mint egy jó bérgyilkos. A szereléssel sincs bajom, szeretek barkácsolni, ha úgy adódik. Egyszer azért kibuktam, mikor jöttünk a zöldségestől visszafelé és megállt trécselni egy ismerőssel, én meg fél óráig álltam egyik lábamról a másikra a 6 kilós dinnyével, a kezem meg már elzsibbadt. Mondtam is, hogy fogd magadnak legközelebb (ha már ő akarta), ráadásul még a nő is irritáló volt, akivel beszélt, legszívesebben ott hagytam volna a francba. Igazi szófosó volt, ki ha én nem stílusban, brrrr! Na ez nem hiszti, hanem az, amikor a másik nincs rád tekintettel.


Viszont férfiként rohadt sértőnek érzem azt a prekoncepciót, amit felvázolsz, hogy nekünk minden apró szarságot muszáj lenne szó nélkül tűrni. Több oldalról is sértő ez a felvetés. Miért kéne? Hogy neked minden kényelmes legyen és semmire ne legyen gondod? Ne már...


Persze amiket felvázoltál durva példák, de azért én nem ismerek olyat, ahol ez lenne az átlagos. Biztos vagyok benne, hogy valamiért te fogod ki a hisztigépeket.

2017. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
én is jártam küzdősport edzésre, de ott alapszabály volt a fegyelem és önkontroll. Félreértés ne essék, ha a nőt bántják, megvédem, de hőzöngésről szó sem lehet. Nem keresem a konfliktust és nem fogok kitenni senkit fölösleges veszélynek. De ettől még férfi vagyok. A többi része a kérdésnek számomra nem releváns...
2017. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok olyan, mint a barátod, sőt, mivel egyedül élek, így rákényszerülök arra, hogy mindent egyedül intézzek el magamnak. Legutóbb pl a zuhanyzó csaptelepét cseréltem ki vagy a tükröt fúrtam fel az előszobában, szóval nem veszem magamra a "férfiak" inget". De ezt a kérdést amúgy én is feltehetném a nők felé, mert én is alig látok manapság olyan nőt, aki tényleg nőies lenne. A legtöbb teljesen elvadult, úgy viselkednek, mint a férfiak. Nekem a középiskola nagy megdöbbenés volt ilyen szempontból. Egész addig azt hittem, hogy a nők egy menedéket jelentenek a férfiak által feldúlt világban, mert engem általánosban folyton cseszegettek az osztálytársaim és más osztályba járó fiúk, a lányok pedig sose csináltak ilyet, bár azért náluk is voltak néha civakodások, de nem olyan durva mód, ahogy a fiúk csinálták velem. Szóval egészen középiskolás koromig azt hittem, hogy a nők a békét és a szeretetet "képviselik" úgymond, de teljesen az ellentétét láttam az eddigi tapasztalataimnak. Ők cseszegettek másokat, ők verték egymás fejét a falba... stb Úgy viselkedtek, mint az állatok. Azóta pedig folyton azt tapasztalom, hogy a nők átveszik a férfiak szerepét. Bagóznak, isznak, úgy beszélnek, mint a kocsis, majdnem az összes biszexuális lett. Engem ez nagyon feldúl.
2017. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Azért kerültünk szóváltásba mert elütött. Szóval elkerülhetetlen volt az összetűzés. Másfelől, pedig ez érdekes, hogy nem ösztönzi a férfit, ha egy nem full szerencsétlen nő van mellette? Mármint a többre, a jobbra. Mert eddig egy normális faszim volt, de ő "húzott" engem. Éreztem, hogy méltó szeretnék hozzá lenni. A férfiaknál ilyen érzés nincsen?
2017. aug. 18. 10:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!